Şimdi Ara

2014 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları (İlk Mesaj Güncel) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
20
Favori
46.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastikleri liste fiyatı üzerinden %20 yapıyorlar sanırım.
  • Teb de 6 taksit.

gib.gov.tr ve TEB İnternet Şube’sinden yapılacak MTV ödemeleri 6 taksite bölünecektir.

Müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanmak isterlerse; işlemden önce MTV yazıp 4616’ya SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekara7Tepe

Teb de 6 taksit.

gib.gov.tr ve TEB İnternet Şube’sinden yapılacak MTV ödemeleri 6 taksite bölünecektir.

Müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanmak isterlerse; işlemden önce MTV yazıp 4616’ya SMS göndermeleri gerekmektedir.

BİRDE MESAJ PARASI VERECEĞİZ HA. Kartları kapattırmamak için bol taksit veriyorlardı. Ben elden yatıracapım. Kendileri çalıp oynasın.

• bugün garanti,yapı kredi ,neyse teb'de bu yolda hızla ilerliyor,mtv miktarınız ne olursa olsun 6 taksit başka bölen yok galiba,cepte para uygulamasını aylardır devam ettiriyor..
  • sıfır sricconun yıllık vergisi 860 tl . benim 2003 accordun vergisi 970 tl. yürüüüyüünn beee. durmak yok yola devam. dik dur eğilmeeee!!! bir araç 75 bin tl . bir araç 29 bin tl . helal olsun size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

quote:

Teb de 6 taksit.

BİRDE MESAJ PARASI VERECEĞİZ HA. Kartları kapattırmamak için bol taksit veriyorlardı. Ben elden yatıracapım. Kendileri çalıp oynasın.

Zorla değil valla..peşin ödemek te sizin elinizde

• quote:

quote:

quote:

Teb de 6 taksit.

yabancı arabaya binmeyin ,yerliye binin demek istiyorsun galiba

bu tarz sözler moda oldu doğrusu ,adam peşin vermeyi tabi ki bilir ama MTV kampanyası başlığında mesaj göndererek 3 taksit adama dalga geçme gibi geliyor olabilir , ki bende öyle düşünüyorum

zaten 3 aylık alıyorum ve bu durumda ha banka 3 taksit yapmış ,ha ben :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

quote:

quote:

Teb de 6 taksit.

yabancı arabaya binmeyin ,yerliye binin demek istiyorsun galiba

bu tarz sözler moda oldu doğrusu ,adam peşin vermeyi tabi ki bilir ama MTV kampanyası başlığında mesaj göndererek 3 taksit adama dalga geçme gibi geliyor olabilir , ki bende öyle düşünüyorum

zaten 3 aylık alıyorum ve bu durumda ha banka 3 taksit yapmış ,ha ben :)

Sebebi soyliyimde siz anlayin ozaman kampanya doneminde mcc koduna atama yapilir ve tum gib gov tr odemeleri 6 taksit olur.herkes taksitle odemek istemez yada her odemesini taksitle yapmak istemez ayrica gib ve bankalar tum ocak odemelerinin 6 taksit olmasini istemez. Taksitlendirmek isteyen sms atmali mantikli. Ne araba kullanirsaniz kullanin ne alakasi var sicak firsatlarda sosyal mesajmi vericez...olay bundan ibaret

• Ekara7Tepe kullanıcısına yanıt
    yoo geçen sefer ben mesaj falan atmadım ,hatta peşin ödeme yaptığım halde ing taksitlendirme yaptı :)

sıcak fırsatlarda sosyal mesajı siz vermişsiniz zaten , umurumda değil gibisinden ,birde muahaha diye gülücük koyunca (başka bir sebebi var da ben anlamadım ise kusura bakmayın)
  • temmuz 2013te world kart ile 6 taksitte ödeme yapmıştım. ocak ayına geldik, yeni vergiler ödenecek, ben hala o taksiti bitiremedim... bu sene taksit olmadan ödeme yapmayı düşünüyorum. akbank neo kart güzel bir kampanya yaparmı ki puanlı felan.
  • AutoClub'da boya korumada kampanya var ACT45 99TL ve işin güzeli MTV'yi nereden ödediğin önemli değil.

Ödeme dekontuyla gidince boya korumayı 99TL'ye yaptırabiliyorsun, 50TL fark ile 6 Aylık Boya Koruma da satın alabiliyorsun, iç temizlikle ilgili bütün işlemlerde de %25 net indirim var.

Kampanya döneminde kar kış çamur olur daha sonra yaptırayım dersen ön ödeme ile Mart sonuna kadar işlem yaptıra da biliyorsun.

Bonus Card'a vade farksız 7 taksit imkanı da var.

Link'i de aşağıda veriyorum.

Kolay gelsin.

http://www.autoclub.com.tr/mtvkampanyasi.php

• Bank Asya nın kampanyası da buymuş ;

MTV Ödemenizde Ücretsiz Akaryakıt Fırsatı!
    01 Ocak - 31 Ocak tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini İnternet veya Cep Şubemizden ödeyin, 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamanızın 10 TL'si hediyemiz olsun. Üstelik +6 taksit avantajı ile!

(link bulamadım internet şubesine girince yazdı.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fischerspooner07 -- 3 Ocak 2014; 22:02:53 >
  • fischerspooner07 F kullanıcısına yanıt
    bak bu iyiymiş
  • arkadaşlar,

99 model 1.4 palio aracımıza 51+51 vergi gürünüyo. normalmi bu? geçen sene 118+118 ödemiştik?
  • demetem D kullanıcısına yanıt
    Kaleminize sağlık, çok isabetli ve akıllıca tespitler...
  • tamam tuketım toplumuyuzda ben kredı cekmeden para bırıktıren bırı degılım evde aldım arabada ıkısınıde kredı cekıp aldım sıkısırsamda en kotu aldıgım fıyata satarım zaten normalde ben zararına bıle satsam o kadar parayı bırıktıremıcegım ıcın bana mantıklı gelıyor gereksız harcamlarımı kısmıs oluyorum tabı bu gereksız harcamalar kısıye gore degısır.
  • demetem D kullanıcısına yanıt
    Ülkemizin ve insanlarımızın içinde bulunduğu durumu çok iyi özetlemişsiniz.İnsnaların ülkemiz iyiye gidiyor,durumuz iyileşti demesi esasında kredilerle araba ve evler almasından kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morning Sun

arkadaşlar,

99 model 1.4 palio aracımıza 51+51 vergi gürünüyo. normalmi bu? geçen sene 118+118 ödemiştik?

15 yaşina bastigi için normal

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.