Şimdi Ara

2014 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları (İlk Mesaj Güncel) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
20
Favori
46.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • garanti cep ile ödeme yapayım derken tek ödeme vadesiz hesaptan gitti 429 TL ne yapsam acaba taksit taksit derken vadesiz hesaptan çekti yaa:))
  • köftepiyaz kullanıcısına yanıt
    Ben bu sorunun komik olduğunu düşünmüyorum hocam.Olabilir taksitlendirme olduğu için işlem sayısında sınırlama olabilir...
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • Saat 22.00'den sonra gib.gov.tr kapanıyordu hatırladığım kadarıyla, son güne bırakan arkadaşlar dikkat etsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 31 Ocak 2014; 18:41:51 >
  • gib.gov.tr den yapıkredi world ile ödedim ama taksit ekranı çıkmadı. acaba ekstrede taksitli mi gözükecek?
  • evet kk da yansır
  • Bu gece son mu bazen uzatıyordular mtv leri bir kaç gün daha?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enjektör

Bu gece son mu bazen uzatıyordular mtv leri bir kaç gün daha?

bu gece sonmuş

bütün araçları ödemedim son anda kampanya olur diye

şimdi de biryerden ödenmiyor

saat 10 ile 02 arası mutabakat varmış

gece 12 diye ödemeye girmiştim işe bak
  • saat 22:00 dan sonraya kaldık. şimdi taksitle ödeyemeyecekmiyiz?
  • gecikenlere taksitlendirme yapmıyormu bankalar??
  • evet arkadaşlar unuttuk yine şimdide peşin ödemek istemiyorum. yokmu faydalanabilecegim kampanya felan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

evet arkadaşlar unuttuk yine şimdide peşin ödemek istemiyorum. yokmu faydalanabilecegim kampanya felan...

HSBC ADVANTAGE
    07 Ocak – 10 Şubat 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage Kredi Kartı ile gib.gov.tr'den, İnternet Bankacılığı'ndan, 0850 211 0 111 Telefon Bankacılığı'ndan ya da HSBC Şubeleri’nden ödeyenlere 500 TL’ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzerine 4 taksit fırsatı!

Üstelik Speedy’den kapsamlı check up ve antifrizli cam suyu hediye!
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

quote:

Orijinalden alıntı: sedkorn

Merhaba. 18 ocakta kaza yaptım. Aracın perte cıkma ihtimali var ama kesin de değil. Şu anda araç serviste ve en az 10 gün sürecek pert olup olmayacağının belli olması.Sizce yatırmalımıyım. Yatırırsam ve aracım perte çıkarsa parayı geri alırmıyim? Yatırmazsam daha sonra borç olarak çıkar mı karşıma? Atıyorum pert olmadı 1 ay sonra yatırsam ne kadar faizi cezası olur? (187.5 tl)

Aylık %1,20 faiz olarak hesaplar isek
    1 ay ödemez isen : 2.25 TL gibi bir faiz ödersin.

He bana göre ödeme.
    Ödeyip almak için rezillik çekeceğine değmez.

Pert işlemleri kapsamında bütün trafik cezası ve vergi borçlarınız sigorta tarafından ödenerek, size ödenecek paradan mahsup edilir. Kazayı 18 Ocakta yaptığınız için de 2014 yılı 1. taksitini ödemekle yükümlüsünüz. Bu kapsamda sigorta tarafından ödenip, mahsup edilecektir.

Diye biliyorum.......

Ben de izinde yatırmayı unutmuşum, 128 TL , bugün yatırırken 1 TL gecikme ücreti aldı. Günlük değil de aylıktır diye düşünüyorum. 6 ay bile bekleseniz çok bir maaliyet olmayacaktır size.

Geçmiş olsun

• Yeri burası degil biliyorum ama MTV ödemesini axessle yaptım , goldmaster kodunu aldım , ama ihtiyacım olan birsey bulamadım sitede.
    İhtiyacı olan veya kulanıcak arkadaslar var ise kodu verebilirim kullanılabilecek birsey göremedim pek.
  • arkadaşlar lütfen yardım,mtv borcum 180 lira axess kartım var taksit oluyormu acaba il defa böyle bi ödeme yapacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardelen__f2

arkadaşlar lütfen yardım,mtv borcum 180 lira axess kartım var taksit oluyormu acaba il defa böyle bi ödeme yapacam

Kampanya, 31 Ocak 2014 tarihine kadar geçerlidir.
    Kampanya, Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri veyawww.gib.gov.tr üzerinden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerlidir.
    Ödemeler peşin olarak gerçekleşecek olup, kredi kartına taksitli olarak yansıyacaktır.
    Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.