Şimdi Ara

2014 Ocak Dönemi MTV Kampanyaları (İlk Mesaj Güncel) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
20
Favori
46.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 93 r9 un vergisi 51 tl.. ben bunu taksitle ödeyemiyorum malum şimdi bana 1 tl puanı kim verirse o kartla yatıracam. en yüksek puanı kim veriyor hadi bakalım.
  • şu an en mantıklı hangi banka oluyo
  • Ödemesini İsbank maximum la yapacak olup, otopratik kampanyasından faydalanmak istemeyen olursa ben talibim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ay sonuna kadar bekleyeceğim, bonus'tan bonus bekliyoruz
  • paraf iyi gibi ama yüzde 20 indirimle tekzen yerine dışarıdan indirimsiz alsan herhalde aynı paraya alırsın oto ürününü
  • gordugum kadariyla su an en mantiklisi
    bankasyanin kanpanyasi
    6taksit
    10tl lik akaryakit indirimi.

• iki taksidi birleştirip, parafla 6 taksitle ödemeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

gordugum kadariyla su an en mantiklisi
    bankasyanin kanpanyasi
    6taksit

Kaç TL üzerine hocam
    Benim 2 aracin da yillik 58 TL vergisi ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

gordugum kadariyla su an en mantiklisi
    bankasyanin kanpanyasi
    6taksit

Kaç TL üzerine hocam
    Benim 2 aracin da yillik 58 TL vergisi ;)

sanırım belli bir limit göremedim
    bende 1 araç var
    1 nı yatırdım 187,5 tl
    6 taksıt
    1-12 şubatta 100 tl üzrezi yakıt harcamasında 10 tl indirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • devlet babaya söyleyelimde avantajix te yapsın :D @thundere üstadında dediği gibi en mantıklısı innial karta yükleme yaparak ödemek..hatta extre ay içerisinde kesilenler yarısını diğer extreye sarkıtabilirler...Benim mtv 105..vakıfın sanal kampanyasıyla 2x50 yükleyerek 10tl wp kazanarak işlemimi yapacam..Tabi ödenirse innialle..
  • http://www.denizbankticarikartlar.com/motorlutasitlar
    Ticari işletmeler için; İşletme Kart'tan MTV ödemelerinde 6 taksit 25 TL iade!
  • Koca koca bankalar DenizBank kadar olamadılar arkadaş yafff, yazık yazık

• Biliniyor muhakkak ki ama okumuşken buraya da ekleyeyim dedim... (Sigortam.net haberi: 9 Ocak 2014)

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB)’nın duyurusuna göre, Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin birinci taksitinin ödenme süresi 31 Ocak Cuma günü son buluyor.
    Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB)’nin internet sitesinden yapılan duyuruda, oluşabilecek yoğunluktan dolayı 2014 MTV ödemelerinin son güne bırakmaması gerektiği belirtildi.
    Duyuruya göre, MTV mükellefleri 2014 yılının ilk taksit ödemelerini; kredi kartı ile Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı (www.gib.gov.tr) internet sayfasında, anlaşmalı bankaların internet bankacılığını kullanarak yapabilecekler. Ayrıca mükellifler banka şubelerine başvurarak, MTV yönünden mükellefiyet kaydının bulunduğu vergi dairesi müdürlükleri veya MTV tahsile yetkili diğer vergi dairesi müdürlüklerine başvurarak da ödeme yapabilecek. İnternet bankacılığı kullanıcısı olmaksızın herkes Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Akbank’ın internet siteleri üzerinden de kredi kartlarıyla ödemelerini yapabilecek.

• MTV ödemesi paraf gününe denk getirilirse % 5 indirim alınabilir herhalde (600 TL.ye kadar, max 30 TL)
    Ben paraf gününü ay sonu olarak seçmiştim. 30 Ocak hesap kesim tarihim, 31 Ocak paraf günüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

MTV ödemesi paraf gününe denk getirilirse % 5 indirim alınabilir herhalde (600 TL.ye kadar, max 30 TL)
    Ben paraf gününü ay sonu olarak seçmiştim. 30 Ocak hesap kesim tarihim, 31 Ocak paraf günüm.

paraf günümde indirim kesın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: narsess

quote:

Orijinalden alıntı: kampanyacı

MTV ödemesi paraf gününe denk getirilirse % 5 indirim alınabilir herhalde (600 TL.ye kadar, max 30 TL)

paraf günümde indirim kesın mı?

Paraf Günüm Uygulamasına düzenli ödeme talimatları, vergi ödemeleri, sigorta ödemeleri ve Business kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • taksitten başka bir cacık yok
  • HSBC Advantage ile Motorlu Taşıtlar Vergisini Taksitle Ödemek Çok Kolay!
    07 Ocak – 10 Şubat 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage Kredi Kartı ile gib.gov.tr'den, İnternet Bankacılığı'ndan, 444 0 111 Telefon Bankacılığı'ndan ya da HSBC Şubeleri’nden ödeyenlere 500 TL’ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzerine 4 taksit fırsatı!

Üstelik Speedy’den kapsamlı check up ve antifriz suyu hediye!

Motorlu Taşıtlar Verginizi ödemek için size en uygun seçeneğe hemen tıklayabilirsiniz:

İnternet Bankacılığı*
    Telefon Bankacılığı 444 0 111
    HSBC Şubeleri
    www.gib.gov.tr
    *İnternet Bankacılığında " Ödemeler " menüsü altındaki "Motorlu Taşıt Vergisi" işlemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
    Kampanya Koşulları:
    07 Ocak – 10 Şubat 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage Kredi Kartı ile gib.gov.tr'den, İnternet Bankacılığı'ndan, 444 0 111 Telefon Bankacılığı'ndan ya da HSBC Şubeleri’nden ödeme yapanlar yararlanabilir.
    Kampanyadan yararlanan müşterilerimizin ödemeleri ekstrelerine 500 TL'ye kadar 3, 500 TL üstünde 4 eşit taksitte yansıtılacaktır.
    Kampanya boyunca gib.gov.tr'den yapılan ödemelerde tek ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.
    Speedy'nin sunduğu avantajlar Speedy servisinin bulunduğu illerde 30 Haziran 2014'e kadar geçerli olup, bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimizin ödeme dekontunu Speedy yetkilisine göstermesi gerekmektedir.
    Speedy servis listesinewww.speedy.com.tr'den ulaşılabilir. Motorlu Taşıt Vergisi resmi son ödeme tarihi 31 Ocak 2014 olup, HSBC Advantage kampanyasının geçerli olduğu son tarih 10 Şubat 2014'dür. 31 Ocak'tan sonra ödeme yapan müşterilerimiz gecikme zammından etkilenecek ancak HSBC Advantage kampanyasından faydalanabilecektir.
    HSBC Advantage Kredi Kartı ile yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır.
    Ticari ve Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.
    HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

http://www.hsbc.com.tr/tr/bireysel/kampanyalar/motorlutasitvergisi_kampanya.asp?WT.ac=HBTR_mtv_0172013

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.