Şimdi Ara

2014 NEW LG 50PB690V - LG60PB690V 3D Smart Full HD Plazma (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.158
Cevap
32
Favori
121.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eko yapabileceğini düşünmemiştim o zaman en iyisi soundbar kısmını kaldırmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vasel kullanıcısına yanıt
    Eko yapabileceğini düşünmemiştim o zaman en iyisi soundbar kısmını kaldırmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_35

Anladim hocam o zaman arkadan destekte koydurcam yada vasel in dediği gibi o bölmeyi hiç yaptirmiycam

Ben 50 inch aldim televizyonu ama 60 inch de sigardi ben cumartesi eve gecicem kurulama gelicekler nasil durdugunu foto cekip paylasirimm

çok iyi olur hocam fotoğreafları bekliyorum.
  • Tabikide cumartesi oglen kurmaya gelcekler benim unite zaten 245cmlik yaptirmistim guzel duruyo bakalim tv ile nasil olcak

• Zebza teşekkür ederim kardeşim.

• Rica ederim.
  • 60PH670S ile 60PB690V arasında ne gibi farklar var?
  • Ciginix kullanıcısına yanıt
    Özellik olarak hiç bir fark yok.
  • Fiyat dışında bir fark yok demek, teşekkürler.
  • Ciginix kullanıcısına yanıt
    Ufak tefek farklar var tabii ki ama ciddi birşey değil. Bildiğim kadar ile PB serisinde farklı olarak sadece kulaklık girişi ve spor modu var, gerisi aynı.
  • Evet arkadaşlar. Bu gün 60pb690v model televizyonumun kurulumu gerçekleşti. İlk izlenimi iyi ki almışım oldu. O büyük ekrana o görüntü kalitesine resmen aşık oldum . Kuruluma gelen servis görevlisi temel özelliklerden bahsetti ölü piksel testi yaptı vs. yanık problemini sorduğumda ise dikkatli kullanıcaksın plazmalar böyle dedi. VR alsam faydası olurmu dedim. O ne dedi . bende açıkladım öle şeylerin kolay alınabilen bişey olduğunu bilmiyormuş. tabi faydası olur felan dedi. Orbital özelliğini bilmiyodu sanırsam onuda ben öğrettim onlara tabiki sizler sayesinde . Anten kablosuna kadar herşeyin kurulumunu yaptılar saolsunlar. Kendi flaşlarından kanalları yüklediler. Klasik kumanda ve 3D gözlük fiyatlarını sordum kumandaya 40 gözlüğe (1 adet) 150 tl istedi bende kalsın dedim.Kısacası ilk izlenim olarak memnunum televizyondan iyiki almışım dedim. Televizyonu tam anlamıyla eylülde kullanmaya başlıycam o yüzden ayrıntılı inceleme yazamıyorum. Buradaki yorumları sayesinde bu televizyonu almaya karar verdiren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

• Hayirlisi olsun dostum bende isallah cumartesi kurdurcam tv yi bakalim nasil olcak benimki 50 inch bana yeter bakalim nasilmis gule gule kullan

• imhotep_35 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun sanalpazarda 19 tl ye görmüştüm kumanda samsungun gözlükleri var 99 tl ye 2 adet çıkıyor kutu içinden herkes ondan alıyor iyi diyorlar :)
  • Bende 50 ph670s var. Spor modundaki ekran ayarlarını nerden bulabilirim.

Kulaklık girişi olması olumlu olmuş. Kablosuz Kulaklıkla film keyfiniz olmuş oldu ne yazık ki bizim seride yok.

• kemalulu kullanıcısına yanıt
    Spor modunu ben sevmedim aşırı parlak oluyor görüntü, unutmazsam eve gidince değerlerini yazarım. Benim için tek başına film keyfi olmadığı için kulaklığın bir esprisi yok . Vesteldeki çift ekran olayı olsaydı o zaman başka tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

hayırlı olsun sanalpazarda 19 tl ye görmüştüm kumanda samsungun gözlükleri var 99 tl ye 2 adet çıkıyor kutu içinden herkes ondan alıyor iyi diyorlar :)

ONLAR ORJINAL DEGIL GALİBA YAN SANAYI BIR URUN DEĞİL Mİ
    Hangisini dediniz bilmiyorum ama gözlük orjinal kumanda hakkında bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Hangisini dediniz bilmiyorum ama gözlük orjinal kumanda hakkında bilgim yok.

kumanda için konuştum gözlükler zaten o fiyatta,kumanda huayu marka
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.