Şimdi Ara

2014 NEW LG 50PB690V - LG60PB690V 3D Smart Full HD Plazma (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.158
Cevap
32
Favori
121.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    siyah performansının iyi olmadığını daha önce söylemiştik zaten ama bir çok giriş orta led tv den daha iyi olduğuda bir gerçektir ama bir panasonic plazma performansı da beklememek lazım ben şahsen genel anlamda çok memnunum beklentileri çok yüksek tutmamak gerek değerlendirmeyi f/p olarak görmek gerek diye düşünüyorum + ları - lerinden fazla olan fiyatıda iyi olan bu tv genel anlamda başarılıdır
  • arkadaslar bir yakınıma 50 veya 60 lık alacagım anlık indirim görürseniz sitelerde paylaşırmısınız en ucuz n11 sanım 1680 civarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek girişli apc veya tuncmatik akim koruma alsam kendim bunu çoğaltıp telefon + internet taksam sorun olur mu acaba apc 6 lı 100 tl tek 20 tl tuncmatik 7.5 çok fark var

• Umarım tutanak tutturup geri gönderdiniz, bu durumda her türlü yenisi gelir.
  • ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Telefon + İnternet sıkıntı olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Umarım tutanak tutturup geri gönderdiniz, bu durumda her türlü yenisi gelir.

ürünü getiren tutanak yanımda yok deyip ürünü patates gibi aracına geri aldı gitti. peşinden şubeye gittim orada da tutanak vermiyoruz teslim almadıgınız için dediler, tartıştım bayağı , alıyorsanız ancak tutanak tutarız diye saçmaladılar , hepsiburada ya söyleyin yurt içi tutanak vermiyor dediler. gerekli şikayetlerimi hem yurt içine hem hepsiburada ya yaptım - bir şey çıkacagından değil- . şimdi mail gelmiş kargo ürünün hasarlı geldiğini onlara bildirmiş, ürün bize ulaştıgında gerekli incelemeler yapıp geri döneceğiz demişler niye bekliyorlarsa yenisini göndermeyi. korkuyorum geri onu paketleyip gönderecekler ondan ürünü bekliyorlar.

• İnşallah fazla strese girmeden sorununuz çözülür, hoş Hepsiburada benim için vukuatlı o yüzden alışveriş için tercih etmiyorum onları. Bir zamanlar onlardan 2 adet Sinbo el süpürgesi almıştım, bir tanesinin kutusundan turbo fırçalı başlığı çıkmamıştı, kendilerini ilettiğimde sorunu oralı bile olmamışlardı.
  • axn6 A kullanıcısına yanıt
    ürün media markette 1599 tl internet sitesinde 1799 gözüküyor ama mağazada 1599 bn aldım bugün @axn6
  • nonameolsun N kullanıcısına yanıt
    ag s350 89 tl tanesi sadece teknosada bulabildim şarjlı çalışıyor
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bugün iftarı yaptıktan sonra Vatan Bilgisayar'a gittim, televizyonun 50" olanını aldım ve yanında LG'nin AG-S360 gözlüklerinden ve akım korumalı priz aldım. Konuyu ilk sayfasından beri takip ediyorum, sizin yorumlarınız sayesinde LED almaktan vazgeçip bu TV'yi aldım. Peki siz TV'den memnun musunuz ? SD Yayın performansı nasıl ? 3D özelliği tatmin edici mi ? Herhangi biriniz logo yanığı sorunuyla karşılaştı mı ?

Şimdiden Teşekkürler...
  • AliVurgun kullanıcısına yanıt
    TV hayırlı olsun güle güle kullanın. SD yayın performansı çok iyi, 3D performansı filmin 3D kalitesine göre değişmektedir. Geçici logo yanığı oluşan 1-2 arkadaşımız oldu, renk yıkaması ile düzeldi, bende ise bugüne kadar herhangi bir iz oluşmadı. Özetlemek gerekiyorsa TV fiyatına göre çok çok iyi, yeni TV almam gerekirse yine aynı TV'yi alırım.
  • Arkadaslar tvyi kurdurmama az kaldi merkezi anteni kullanmayi dusunuyorum acaba kurulum yaptirsam turksat 4a aktif hale gectigi zaman kendim kanal taramasi yapamaz miyim yoksa illa servisin mi yapmasi lazim

• vasel kullanıcısına yanıt
    Kendimiz yaparız, zor bir şey olduğunu zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Kendimiz yaparız, zor bir şey olduğunu zannetmiyorum.

Peki siz yaptiniz mi denediniz mi hic

Uydu yayına başlayınca denerim ve sonucu burada yazarım, dediğim gibi zor olacağını zannetmiyorum.
  • Bende oyle dusunuyorum bu yuzden kurdurtayim en iyisi artikk

• quote:

Orijinalden alıntı: Motta.

merhabalar televizyonu alalı neredeyse 1 ay kadar oldu açıkçası çok memnumum ancak son günlerde izlediğim videonun formatındanmıdır nedir emin değilim ama karanlık ağırlıklı sahnelerde sanki gölgelenme oluyor gibi mesela ekrandaki kişi kafasını oynatırken onun arkasından gölge süzülüyor hızlı bir şekilde baya bir rahatsız oldum 1080p mp4 game of thrones'da yaşıyorum bu problemi normal kanallardada çok azda olsa farkediyorum ama dizide çok daha belirgin.Acaba diyorum panel ışık kontras ayarlarını ve özel gelişmiş ayarlardaki gama kontrast ayarlarını yüksekte kullanıyorum bundan dolayıda oluyor olabilir mi ? Birde canlı renklerin olduğu sahnelerde bu olay hiç yaşanmıyor sadece karanlık ağırlıklı sahnelerde

quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Evet film ve dizilerde siyah sahnede aynısı bende de oluyor

Bu problemle başka karşılaşan var mı?

Uydu eklemesi ve taratması zor birşey değil, evde çift çanak ile multifeed kurdum(Hotbird 13E, Astra 19.2E, Astra 3B, Turksat 2A,3A).
    Normalde harici uydu alıcısı kullanıyorum, tv'nin uydu alıcısını denemek için kanalları tarattım. Tümünü tek seferde taratabildim, gerekli diseqc ayarlarını yaptıktan sonra.
    En kötü ihtimalle otomatik tarama yapabilirsiniz, bi sıkıntı olmaz(Sadece kanal listenizi yeniden ayarlamanız lazım).
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Uydu eklemesi ve taratması zor birşey değil, evde çift çanak ile multifeed kurdum(Hotbird 13E, Astra 19.2E, Astra 3B, Turksat 2A,3A).
    Normalde harici uydu alıcısı kullanıyorum, tv'nin uydu alıcısını denemek için kanalları tarattım. Tümünü tek seferde taratabildim, gerekli diseqc ayarlarını yaptıktan sonra.
    En kötü ihtimalle otomatik tarama yapabilirsiniz, bi sıkıntı olmaz(Sadece kanal listenizi yeniden ayarlamanız lazım).

Tuplu televizyon gibiyse sıkıntı yok o zaman tamam ben ole yapayim televizyonu kurdurtayim haftaya cumartesi

Kurulumu bir an evvel yaptırın, Turksat 4A ne zaman yayına geçecek belli değil, Ramazan sonra söyleniyor ama o da kesin değil zira yapılan açıklamada verilmiş bir tarih yok sadece ileri bir tarihten bahsediliyor.

http://www.turksat.com.tr/tr/haberler/265-tv-kanal-gecisleri-ileri-bir-tarihe-ertelendi
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.