Şimdi Ara

2014 NEW LG 50PB690V - LG60PB690V 3D Smart Full HD Plazma (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.158
Cevap
32
Favori
121.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yuxeses

Etkiler mümkün oldukça hd yayin ve normal olarak HDMI kablodan görüntü vermek gerekir panellere ki TV nin tadi ciksin imkaniniz varsa teledunya hd ye geçin hd kanallarda ki ve genel olarak SD de hd de farki göreceksiniz...

Hdmi kablo buldum bagladim hocam teledunya hd kanallarida actim bayildim valla 37 ekrandan sonra. goruntu ayarlarinida guc tasarrufu orta renk isik parlaklik hepsini ortalama 47 50 arasi yaptim ev karanlikken gayet yeterli suan bana rodaj suresi bitene kadar boyle devam ederim tek problemim wireless bi turlu baglanamadim onuda cozebilirim ins cok tesekkur ederim ilgilendiginiz icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Motta. M kullanıcısına yanıt
    Nedemek elimizden geldiği kadar yardimci oluyoruz... Güç tasarrufunu kapatin ayarlariniz kisik zaten o etkilemez biraz da aydinlik olsun demi:)) kapatin güç tasarrufunu öylede kalsin hep ellemeyin...

Hocam kablo ile bağlanın daha iyi tv her kazandığında wifi şifresi istiyor can sıkıcı

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    Hocam rica Etsem tv yi hangi görüntü ayarlarında kullanıyorsunuz yazabilir Misiniz :)

• Arkadaşlar yabancı filmleri nasıl izliyorsunuz harici hdd bağlayarak , HDMI veya pc den internet yolu ile aktararak mı ??

• quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Hocam kablo ile bağlanın daha iyi tv her kazandığında wifi şifresi istiyor can sıkıcı

hocam kablo almam lazim onun icin bilgisayar icin kullandigim kablo cok uzun o sorun degilde niye baglanamadigimi anlamadim bi turlu herseyi denedim nerdeyse

• ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Eko mod kapali standart ayarda contrast panel isigi gibi en yuksek degerler tam yarida diger ayarlar olduğu gibi geri kalan alt menu goruntu ayarlara hiç dokunmadim ilk aldigim zamanlar yine standart ama yuksek değerlerde kullaniyordum rodaj için kistim zamanla gozum alisir görüntüde oturur zaten simdilik boyle kullanıyorum şu belli belirsiz logo izide olmasa cok iyidi ama işde sans yapacak bir şey yok aslinda ben kafaya takiyorum dibine girmeden çok dikkatli bakmadan gözükmüyor bile... Ama sağlam görüntü vermesi her şeyini affetiriyor...

Bende epey uğraştım bağlanırken, ama benim modemde DHCP kapalıydı ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
    Her neyse bağlanmakta zorluk çekiyorsanız WPS ile pin girerek bağlanmayı deneyin, hemen bağlandıydı bu şekilde bende.
    En son seçenek olarak bağlantınızın modemden ayalarından kablosuz bağlantınızın şifreleme algoritmasını CCMP(AES) getirmeyi deneyin.
    Kolay gelsin.
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    O izler nasıl oluştu hocam bende çok tasarım öyle şeylere :)
    Benimde kullandığım ayar vardıda bu sabah bozdum şimdi tam aynısı olmadı gibi bişeyler farklı geliyor. Bendede panel ışığı vs 70 de

Plazmada amaç su ilk belli bir priyodda panale fazla yuklenmiyeceksin sabir işi bir yerde sonra panel bunun karsiligini zaten veriyormus benimde ilk plazma deneyimim olduğu için bende beklemedeyim şu an rodaj suresini iyi geçirecek ayar tuturdum gibi boylede birakabilirim belki... iz isi sanş tamamen her turlu ihtimal önlem ne ararsaniz var şans işde allahtan ucuz yirttim hemen yikama vs şimdi hiç gözükmüyor çok belli belirsiz yerini bildiğimden ben görebiliyorum cortoon network kalmis...

• quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Bende epey uğraştım bağlanırken, ama benim modemde DHCP kapalıydı ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
    Her neyse bağlanmakta zorluk çekiyorsanız WPS ile pin girerek bağlanmayı deneyin, hemen bağlandıydı bu şekilde bende.
    En son seçenek olarak bağlantınızın modemden ayalarından kablosuz bağlantınızın şifreleme algoritmasını CCMP(AES) getirmeyi deneyin.
    Kolay gelsin.

Hocam cok tesekkur ederim hepsini denicen birazdan yeni geldim eve denedikden sonra yazicam tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: Motta.

quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Kolay gelsin.

Hocam cok tesekkur ederim hepsini denicen birazdan yeni geldim eve denedikden sonra yazicam tekrar

hocam tekrardan çok teşekkür ederim mac filterı kapadım wep koruması koydum halloldu herşey tamamdır

• quote:

hocam tekrardan çok teşekkür ederim mac filterı kapadım wep koruması koydum halloldu herşey tamamdır

Birde MAC filtresi kapalı, WPA2 denermisiniz, malum WEP hiç güvenilir değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

quote:

Birde MAC filtresi kapalı, WPA2 denermisiniz, malum WEP hiç güvenilir değildir.

Aksam onuda denim hocam wep in guvenilir olmadigini bilmiyodum cok tesekkurler

• mrb.

Tv ne kadar yakıyor? mesela evde atıyorum 10 saat açık ne kadar yaktığını nasıl hesaplayabilirim günlük veya aylık
  • Arkadaslar tvyi kurdurmama az kaldi digiturk baglatcam humax iyiymis ve hdmi kablo digiturkun verdigi mi kullanilmali yoksa baska bir onerebileceginiz marka var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: dejavu177

mrb.

Tv ne kadar yakıyor? mesela evde atıyorum 10 saat açık ne kadar yaktığını nasıl hesaplayabilirim günlük veya aylık

yanılmıyorsam kutuda b sınıfı 128 watt yazıyor

• Tivibu kullanan var mı arkadaşlar ne özelliği var. Benim tv ye hatirlatma geldi 3 ay bedava diyor üye olmak gerekiyormuş. Bir avantajı yoksa hiç üye olmayayım çünkü iptal ettirmek falan ugrasmak istemedim.

Beni telefonla arayıp 3 ay bedava için kurulum yapmaya geliyoruz deyip 20 gün sonra gelmeye kalkışan bir firma, doğal olarak kovdum bir daha da eve sokmam.
  • Merhaba arkadaşlar.. Bende bu plazma tv yi ses sistemi hediyesiyle internet üzerinden vatan bilgisayardan koydeki evime aldim. Suan askerdeyim 18 gun sonra tezkere alıp memlekete gidicem kurdurucam tv yi... Merak ettigim bir kac soru var.. Taşınabilir Hard Disk ile direk usb den divx mkv mpeg vb. Gibi film formatlarını aciyormu yoksa harici bir mkv player mi almak gerek..,

Birde tv nin görüntü kalitesi iyi mi.. Hd filmlerde ve karasal yayinlarda goruntu kalitesi nasil.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.