Şimdi Ara

2014 Mercedes W205 C180 AMG Testim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
15.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şu dikkat çekmek için arka arkaya post atan kamiller çok iyi yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunesh13

Şu dikkat çekmek için arka arkaya post atan kamiller çok iyi yaa

• Forumda coluk cocuk bebeler kendilerini birsey saniyor zavallilar

• quote:

Orijinalden alıntı: emre356

Autocarın yeni sayısında C serisi(Avantgarde sanırım)ile 3 serisi karşılaştırıldı ve yorumlar şu şekilde.Daha doğrusu benim anladıklarım.

İki markanın karakterini oluşturan detaylar bu iki model de önceki modellerden daha belirginmiş.Yani Mercedes bu C serisiyle fazlasıyla Mercedes olmuş,Bmw ise Bmw karakterini ortaya koyuyormuş.Yani bence tam da olması gerektiği gibi

Mercedes net biçimde daha kaliteli,lüks,konforlu ve sessiz iken,Bmw her zamanki gibi daha atik,seri ve hızlıymış.Ama C serisi de kesinlikle hantal bir otomobil değilmiş fakat sertliği hiç belli etmedğinden size yavaş gelebiliyormuş.

Hülasa yeni C serisiyle Bmw 3 bambaşka karakterlere sahipmiş.Biri tam manasıyla Mercedesken diğer Bmw.Yani farklı karakterlerin mükemmel iki temsilcisi.

c serisi hantal denemez tabiki de 1.6 turbo motor 180 hp üretecek duruma gelirse çok daha iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Güzel test de video mobil de acılmadı. Bir de yanlıs mı anlıyorum. 170 binlik aracta cd calar mı yok

cd devri kapanıyor artık, bilgisayarlardan bile kaldırılmaya başladı, devir usb devri :)

Valla hocam biraz müzikle hasır nesirsen farkedersin. Bence cd de ki net,temiz sesi usb den alamıyorsun. Ne kadar kaliteli cekersen cek. Cd calar olmaması da cok garip.

Sonucta Cd de dijital veri depolama, usb memory de, SD kart da, Hdd`de hepsi ayni isi goruyor. AYni formatta koyarsan ses kalitesi farki olmaz.
    Ama sikistirirsan (yani mp3 vs.) tabiiki ses kaybi olur.
    Cd`nin kapasitesi ne yazikki 10-15 sarki aliyor. Mesela 64 gb lik bir Sd kart veya usb memory aldiginizda 1000 sarki koyabilirsiniz Cd ile ayni kalitede.

Bence Cd`nin devri kapanmistir. Benim Grand Cherokeede de CD yok. Yoklugunu hissetmiyorum.

• https://www.youtube.com/watch?v=k2cAnkwQflE&list=PL4F1FAF45AC0E04FE

ekrana bok atanlara çin malı diyenlere gelsin

o ekran zaten ilk arayan 10 kısıye hemen arayana kampanyaylan 200 lıraya verılıyo arayın mercoyu hemen alın kargoda bedava

300-400 beygirlik hem ucuz hem az yakan hemde cok kalıtelı dayanıklı olan aracınıza takarsınız

• MERHABA 2 AY ÖNCE C 180 FASCINATION PAKETİ BAYİDEN ALDIM. 2 AYDIR KULLANIYORUM GAYET MEMNUNUM. ÖNCEKİ ARACIM 2012 F30 KASA 320D İDİ. İKİSİNİ KIYASLAYACAK OLURSAM TABİKİ MOTOR FARKINDAN DOLAYI BMW ÖNDE. İÇ DONANIM VE MALZEME KALİTESİ KESİNLİKLE MERCEDES. YOL TUTUŞ OLARAK AYNI DİYEBİLİRİM İKİ ARACIN DA ARA HIZLANMALARI, VİRAJDA SAVURMAMASI GAYET TATMİNKAR. SESSİZLİK AÇISINDAN BENZİNLİ MOTOR OLMASININ DA AVANTAJIYLA MERCEDES ÖNDE. VİTES GEÇİŞLERİ BENCE MERCEDESTE DAHA İYİ VE HİSSETTİRMİYO. YAKIT TÜKETİMİ OLARAK MERCEDESLE ŞEHİRİÇİNDE (ŞANLIURFA TRAFİĞİ) 8,9 LT/100 KM. ŞEHİRDIŞI ORTALAMA 140-150 KM HIZ VE BİRÇOK KEZ İVMELENMEYLE 7,4 LT/100 KM. BENCE ARABALARIN DIŞ VE İÇ GÖRÜNÜMLERİ TAMAMIYLA KİŞİSEL ZEVK. BEN HEP MERCEDESLERİ KONFORLU VE SAKİN, BMW'Yİ SPORTİF VE GENÇLERE YÖNELİK OLARAK DEĞERLENDİRİYORUM (BEN 30 YAŞINDAYIM). HER İKİ ARACI KULLANANLARA DA KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLİYORUM.
  • göstergeler olmamış sırf o yüzden almam o ne öyle kartal gibi yeni passat taki göstergeler arabayı passat havasından çıkarıyodu az daha :(
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.