Şimdi Ara

2014 Mercedes W205 C180 AMG Testim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
15.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O yol olunca neden zorlamazsın ki abi arabayı.Dönüşlerde yine bir gaz verdin de.

Yolda güzel arabadan biri söyledi tam gazlamalık diye ama ben mi motor sesini duyamadım sen mi zorlamadın anlamadım.

Diyorsun ki performansta üzer.Fiyatı 320D ile kafa kafaya onun kadar olmasa da bence ona yakın performans sunmalı.

Direksiyon hisiyatı BMW'den daha mı yok 320D ile karşılaştırınca.

İç mekan kalitesinin BMW'den daha iyi olduğunu binmeden hissediyorsunuz ama nedense ben BMW'nin plasitik alanlarını özellikle ekran etrafını ve klima bölümünün plastiğini sevemedim abi7

Ama sen almazmış gibi konuştun 320D varken almazsın gibi geliyor bana şayet bu miktarlarda bir araç alacak olsan

O değilde arkada yavaş yavaş diye bağıran abiler forumdan mı?

Abi o değilde frene basınca araç yavaşlıyor ama sanki frene basınca böyle yığılma bir öne hareketlenme olmaması garip geldi?

Ses sistemi biraz vasat gibi geldi sanki SuperB ses sistemi daha iyiymiş gibi geldi belki ortam vs.den dolayı olabilir.

GLA'yı niye test etmedin abi? Hazır gitmişken test etseydin

• Evet youtube linkide geldi. Kusura bakmayın upload ederken internet çok yavaşlıyor cevap yazamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

CD devri bittiğinden falan değil, adamlar nereden kıssak derdinde olmuş. Tabi aracı görmeden dahi alan hayranları var, ne itelesek kardır deniyor.

C serisi çok güzel oldu son 2 kasadır, fakat dandik Çin malı tablet rezillikten başka bir şey değil.

Oradaki tabletimsi ekrana laf atılır atılmaz bunu anlarım da. Şu arabaya cd çalar koymadılar diye itin bir tarafına sokmaya gerek yok. Hem de hiç yok. 3 senedir bilgisayarımda dvd-rw kullanmıyorum hiç bir şekilde eksikliğini hissetmedim. Aksine mercedes' in cd çalar koymayıp bu işe öncü olmasına da sevindim. 4 gb kapasiteli dvdler 700 mb kapasiteli cdlerden nasıl medet umar insan 2014 yılında. usb 3.0 bellekler çıktı artık kullandığın harddisk hızında yazma okuma hızında. Boyutlar desen uçtu 16 gb dan aşağı almıyorsun artık, fiyatlar birbirine çok yakın diye. Çok cd kalitesinde dinleyeceksen torrent diye bir şey de var FLAC bir şekilde aradığın şarkıları indirip 500 tane bir usb içine harman yapabiliyorsun.

• @Yavuz tam tempo devam, güzel gelişmeler olacak inşallah

@dj batuhan yüklendi üstadım youtubeye link ilk mesajda
    @legen_Dary üstadım bu ay ki sayıda da yazacağım. Insignia öyle hatıra gibi kaldı. Güzel bir fotografla tekrar güncellemek isterim ama Insignia'dan daha keyifli araç henüz sahip olamadığım için biraz daha duracağa benziyor
    @kutu149 üstadım malesef çok performans odaklı videolar çekmeyeceğim artık. Bazı performans odaklı olan araçlar hariç. Sonra çok dikkat çekiyorum

Bu arada araçta cd çalar standart ama ilk gelen partilerde yokmuş
    İyi dilekte bulunan ve yorum yapan herkese teşekkürler

• eline sağlık muharrem abi güzel test olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

CD devri bittiğinden falan değil, adamlar nereden kıssak derdinde olmuş. Tabi aracı görmeden dahi alan hayranları var, ne itelesek kardır deniyor.

C serisi çok güzel oldu son 2 kasadır, fakat dandik Çin malı tablet rezillikten başka bir şey değil.

Oradaki tabletimsi ekrana laf atılır atılmaz bunu anlarım da. Şu arabaya cd çalar koymadılar diye itin bir tarafına sokmaya gerek yok. Hem de hiç yok. 3 senedir bilgisayarımda dvd-rw kullanmıyorum hiç bir şekilde eksikliğini hissetmedim. Aksine mercedes' in cd çalar koymayıp bu işe öncü olmasına da sevindim. 4 gb kapasiteli dvdler 700 mb kapasiteli cdlerden nasıl medet umar insan 2014 yılında. usb 3.0 bellekler çıktı artık kullandığın harddisk hızında yazma okuma hızında. Boyutlar desen uçtu 16 gb dan aşağı almıyorsun artık, fiyatlar birbirine çok yakın diye. Çok cd kalitesinde dinleyeceksen torrent diye bir şey de var FLAC bir şekilde aradığın şarkıları indirip 500 tane bir usb içine harman yapabiliyorsun.

Şunu normal görmeyin ya, eski tip cd-çalar cihazları alıp kabine koymuyorlar sonuçta. Sana olan alan maliyeti sıfır, adamların işine geliyor.

Geçen gün gördüm D&R'da güzel bir albüm, aldım taktım arabaya keyifle geldim. Yani kusura bakmayın bunu B sınıfı bir araçla yapabiliyorsam, 170 bin lira verdiğim Mercedes ile de yapabilmeliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanbardak

eline sağlık muharrem abi güzel test olmuş

• bugün yanımdan geçti.yeşil plaka.arka stopların küçük olması bende negatif etki uyandırmıştı ama gerçekte görünce bu tamamen geçti.kesinlikle çok güzel.ekrana ben fazla takılmıyorum.konsol çok güzel eğer gömme yapsalardı o konsol yapısı bozulacaktı
  • Ailecek izliyoruz, çok beğeniyoruz.
  • Test için teşekkürler.
    GLA yorumunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Şükrü

Eline sağlık inceleme için. Standart ses sistemi Golf'ten kötü mü?

Testte Muharrem ile birlikteydik. Bana daha kötü gibi geldi. Ancak şöylede bir durum var. Afedersiniz öküzün biri arabanın ses sistemini kurcalayıp sol hoparlörleri kapatmış. Testten önce görevli arkadaş 10 dakika uğraştıysa da o menüyü bulamadı. Arayüzü pek kullanıcı dostu gelmedi bana bu yüzden. Görevli bilgisiz biri de değil gibiydi araç hakkında ama onun bile bulamaması şaşırttı açıkçası.
  • muharrem.05 kullanıcısına yanıt
    mercedes bu aracın çok konforlu olduğu iddasında. amortisör konforu ve yol-motor sesi olarak 520i ve E180 amg testlerinize göre nerede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: JasonNewsted

Bizim okulun orasi. O A180'lere ben de cok sasirmistim Araba cok guzel ama gereksiz pahali. 3.20i tercih edilmeli bence o fiyatlara.

M paket 3.20 ed den çok pahalı degil kaldı ki ondan cok daha yeni ve genel olarak daha başarılı bir araç.aynı fiyattan piyasaya cıkması beklenemezdi.

Basarili demissiniz ama neye gore basarili? Performans ve tuketim degil. Konfor olabilir. Ancak mesela 3 serisi bana daha guzel geliyor tasarim olarak. Bunlar goreceli kavramlar elbet.

• lonely_man kullanıcısına yanıt
    Sırf harman kardon bose mose alsınlar diye böyle :)
  • Airmatic yok ki aracta??

• Amg paket sadece gorsel degilmiydi amg amartisor lerdemi var amg paketin icinde ???

• hocam eline sağlık , 3 serisi ile kıyaslaman nedir ? Asıl mevzu o
  • Son saniyelerde bombayı patlatmışsın muharrem

Güzel inceleme olmuş muhabbette hoştu ayrıca .

İkinize de teşekkürler . Video dan bile performans olarak biraz geri olduğu belli yani test etmedim ama .
  • Test de güzel sohbet de güzeldi teşekkürler Muharrem eline emeğine sağlık

motor biraz tutuk geldi bana sen ne diyorsun 3.20 ed ye göre?

yol tutuş eskisinden iyi gibi geldi bana amg biraz sert tabiki ondan olabilir

bmw 3 den kaliteli olduğu kesin. mercedes çok emek harcamış belli ediyor

opsiyonlarla fiyat uçuyor ama bu sınıfta en iyi araç konumunda yapacak bişey yok
  • muharrem.05 kullanıcısına yanıt
    öncelikle her zamanki gibi emeğinize sağlık.

bildiğiniz gibi w205 de donanım paketlerine göre toplamda 5 farklı amortisör seçilebiliyor.

- alçaltılmış spor amortisör

- bozuk zeminler için yükseltilmiş amortisör

- spor amortisör (MUHTEMELEN KULLANDIĞINIZ AMG DE BU AMORTİSÖR VARDI.)

- konforlu amortisör

- airmatic

en konforlusunun airmatic olacağı kesin. ancak airmatic olan test aracı bu aşamada zor gözüküyor.

konforlu amortisör olan exclusive donanımının da testini yaparak amg ile konfor ve yol tutuş durumlarını karşılaştırırsanız çok daha faydalı olur diye düşünüyorum.

amg donanımla bile konforlu amortisör seçilebiliyor. bu yönden aydınlatıcı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iwishh -- 26 Nisan 2014; 23:41:47 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.