Şimdi Ara

2014 MARKET KURBAN FİYATLARI VE FIRSATLARI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
11
Favori
11.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
     2014 MARKET KURBAN FİYATLARI VE FIRSATLARI

Dun sorduk 3800 dedi 3500 e düştü sabah gittik 3000 dedi aklimizdaki rakam 2600 maximum limit 3 veya 4 ortak girecez kısmetse. Yarina hayvan kalirsa pazarlarda daha da düşer. Sicak firsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILKERATLIILKER -- 4 Ekim 2014; 11:26:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Migros 1/7 Büyükbaş hisse siparişimi az önce verdim. Hayırlısıyla sorunsuz hallederiz inşallah...

Ankarada bayramın 3 günü öğleden sonra teslimat var. Çok geç siz nasıl aldıniz...

İzmir..

Teslimat Zamanı Pazartesi, 6 Eki 2014 14.00 - 18.00

Benim açımdan sorun yok...

Bilgi olması açısından...

Bugün saat 13.45 sularında 1/7 büyükbaş hissesi Migros tarafından evime teslim edildi...

Koli içerisinde sakatat ve derilerin Lösev'e bağışlandığına dair bilgi yazısı, Koroplast 30'lu buzdolabı saklama poşeti, plastik eldiven, Migros'un et entegre tesisleri - kurban kesimi - kurban etleri pişirme önerilerini içeren bir kitapçık ve iyi bayramlar yazılı foto çerçevesi olarak kullanılabilecek bir buzdolabı magneti çıktı. Etler güzel parçalanmış; velhasıl ben memnun kaldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 6 Ekim 2014; 15:10:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: ncap

Ben bu kadar siparişi bayram namazından sonra başlayıp kesip biçip 2. 3. gün evlere yetiştireceklerine inanmıyorum. Büyük ihtimalle çoğunuzun kurbanı kesildi bile. Olur mu öyle şey demeyin Hac da bile olduğu söyleniyor burada olmasına şaşmam. Mağlesef çoğunun amacı et yemek ve eşe dosta kurban kesiyor görünmek. Alın parkta öküz kesin demiyorum ama bu ibadet böyle internetten kredi kartıyla olmamalı.

+1

sen o kurbanın telaşına/kesimine katlanmadıktan(üstlenmedikten) sonra , o kurban kurban görevi görür mü şüpheli

İşi bilenler, işten anlayanlara sözümüz yok da, cahil cesareti ile bıçağı satırı eline alıp etrafına 3-4 yaşındaki çocukları toplayıp, hayvana da işkence eden, kendini de yaralayan, hastanelerin acil servislerini dolduranlardan olacağıma; veririm Migros'a, Carrefour'a gerçekleştiririm kurban ibadetimi. İslam kolaylık dinidir, Allah herkesin ibadetini kabul etsin.

Evet yaşayarak, görerek, ete deriye dokunarak kesmek güzel ama kabul edelim biz artık kent toplumu olduk. Hayvanın ne etinden, ne sütünden anlıyoruz, ne kokusuna kanına dayanabiliyoruz önemli bir kısmımız. Sene 2014 olmasına rağmen de, hala kurban bayramında bize yakışmayan manzaralar eksik olmuyor. Sokaklar kan gölü, acil servisler acemi kasap dolu. Bilen bilmeyen herkes işe kalkışıyor.

İçki meselesine gelince, ben köyün marketinde / bakkalında içki satıp hayvancılık da yapanlar tanıyorum. En basiti bizim köy. Köye bir kaç km mesafedeki içkili mekanı işleten adamlar köyün en büyük ahırının da sahibi. Her bayram şehire iner mal satarlar. Vatandaşın suçu ne. Halis niyetle kurbanını alıyor kesiyor. Mevlam kabul etsin.

Herkese tekrar hayırlı bayramlar.

• Bugun kolilerimizi carrefourdan teslimm aldik b. Bas 4 adet koli daha once real ve mivrosdan aldik ama inanin etler sadece sinir ve yag eve zaten az ayirip dagitma planimiz vardi ama bu eti ese dosta bersek yanlis anlar ... Bebek durumumdan dolayi markete yoneldik ama buyuk husrana ugradik nerde real migros nerde carrefour
     2014 MARKET KURBAN FİYATLARI VE FIRSATLARI 2014 MARKET KURBAN FİYATLARI VE FIRSATLARI

• quote:

quote:

quote:

quote:

Migros 1/7 Büyükbaş hisse siparişimi az önce verdim. Hayırlısıyla sorunsuz hallederiz inşallah...

Ankarada bayramın 3 günü öğleden sonra teslimat var. Çok geç siz nasıl aldıniz...

İzmir..

Bugün saat 13.45 sularında 1/7 büyükbaş hissesi Migros tarafından evime teslim edildi...

Koli içerisinde sakatat ve derilerin Lösev'e bağışlandığına dair bilgi yazısı, Koroplast 30'lu buzdolabı saklama poşeti, plastik eldiven, Migros'un et entegre tesisleri - kurban kesimi - kurban etleri pişirme önerilerini içeren bir kitapçık ve iyi bayramlar yazılı foto çerçevesi olarak kullanılabilecek bir buzdolabı magneti çıktı. Etler güzel parçalanmış; velhasıl ben memnun kaldım...

Aynı yazıyı ben yazmayı düşünüyordum fakat siz yazacaklarımın bire bir aynısını yazmışsınız. Tek farkı sizin kurban koliniz 13:45'de, benim kolimin 14:00'de teslim edilmesiydi :) Çok memnun kaldık. Kıyma çektirmek için kasapa götürdüğümde kasap etler güzelmiş dedi. Evdeki tüm misafirlerimiz etin kavurmasına bayıldılar. Allah olmayanlara, kesemeyenlerede nasip etsin inşallah.

• mtasova kullanıcısına yanıt
    Migrosun kurban surecinden memnun kaldiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

quote:

quote:

quote:

quote:

İzmir..

Aynı yazıyı ben yazmayı düşünüyordum fakat siz yazacaklarımın bire bir aynısını yazmışsınız. Tek farkı sizin kurban koliniz 13:45'de, benim kolimin 14:00'de teslim edilmesiydi :) Çok memnun kaldık. Kıyma çektirmek için kasapa götürdüğümde kasap etler güzelmiş dedi. Evdeki tüm misafirlerimiz etin kavurmasına bayıldılar. Allah olmayanlara, kesemeyenlerede nasip etsin inşallah.

Ben kurban hissemi Migros mağazadan teslim aldım. Kasap bölümünde kıyma, kuşbaşı vs.. istediğim şekilde ücretsiz yaptılar. Hizmetten ve etlerden çok memnun kaldık.

• size söyleyim kipada geçen senelerde küçükbaş kurban aldık 2 . gün gittik adam gönder içeriden bi kıvırcık dedi yani durum şu adınıza kesilip kesilmediği meçhul bir koç var ama ne ne değil belli değil kızdım hemen gittim müş.hiz. paramı istiyorum dedim sonradan öğrendikki koçlar geliyor karışık üzerine etiket yapıştırıyorlar. aman dikkat edin bence tercih etmeyin
  • bende bu sene migrostan koç almayı düşünüyorum. 600 liraya iyi gibi geldi. bulunduğum şehirde eve teslim olsaydı iyi olurdu ama yok maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.