Şimdi Ara

2014 MARKET KURBAN FİYATLARI VE FIRSATLARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
11
Favori
11.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aydin_asm

quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sturk16

quote:

bende kipadan almayı düşünüyorum büyük baş daha önce alışveriş yapan oldumu ?

ben de kipaya soracağım bugün. geçen senen migrostan memnun kaldım. fakat bu sene pahalı. kipada 50 tl indirim çeki var alışveriş için.

kipa da 50 tl hediye çeki ayrıca 25 tl world puan var 715 tl civarı alım yapılacak...

25 TL world puan nerde var göremedim...

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/kipa/s-4/c-2903.aspx

Teşekkürler...

Merak ettiğim nokta sakatatlar geliyor mu gelmiyor mu? Bazı yerlerde gelmiyor diye okudum. Özellikle Kipa/Migros için konuşuyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 26 Eylül 2014; 20:27:58 >

• Migros 1/7 Büyükbaş hisse siparişimi az önce verdim. Hayırlısıyla sorunsuz hallederiz inşallah...
  • quote:

Migros 1/7 Büyükbaş hisse siparişimi az önce verdim. Hayırlısıyla sorunsuz hallederiz inşallah...

Ankarada bayramın 3 günü öğleden sonra teslimat var. Çok geç siz nasıl aldıniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Migros 1/7 Büyükbaş hisse siparişimi az önce verdim. Hayırlısıyla sorunsuz hallederiz inşallah...

Ankarada bayramın 3 günü öğleden sonra teslimat var. Çok geç siz nasıl aldıniz...

İzmir..

Teslimat Zamanı Pazartesi, 6 Eki 2014 14.00 - 18.00

Benim açımdan sorun yok...
  • quote:

quote:

quote:

İzmir..

Anladım Allah kabul etsin...

• quote:

quote:

quote:

quote:

İzmir..

Anladım Allah kabul etsin...

Amin. Teşekkürler...

• Migros yerli büyükbaş mı kullanıyor?ıthal hayvan tercih etmiyorum

• 4 hisse carrefourdan aldim... Paraf kampanyasida etken oldu ... Acikcasi et anlaminda cok beklentim yok, maksat hasil olsun yeterli ....Dagitacak kadar ciksin yeter... 2. Gunu aksam teslim edecekler...
    Tartisma ciksin diye yazmiyorum arkadaslar sadece kendi gorusum "sadece"ucuz diye yurtdisinda kesen yerlere kestirmek komsunun esinin dostunun ihtiyaci varken bence gereksiz...
    Kurban madden ve manen yapilan bir ibadet tabiiki herkes butcesine gire kesicek ama 300 liraya kurban ?????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sturk16

quote:

bende kipadan almayı düşünüyorum büyük baş daha önce alışveriş yapan oldumu ?

ben de kipaya soracağım bugün. geçen senen migrostan memnun kaldım. fakat bu sene pahalı. kipada 50 tl indirim çeki var alışveriş için.

kipadan verdik siparişi. hayırlı olsun.
  • Kipa 1/7 Büyükbaş hisse siparişimi az önce verdim. Hayırlısı olur inşallah...

bayramın üçüncü günü öğle sıraları teslim alıcaz inşallah...
  • Bende market düşünmeye başladım ama hiç bilgim yok. İzmirde Kipa Metro Carrefour Migros gibi mağazalar mevcut. Genel olarak hangi marketi tavsiye edersiniz. Öncelikle eve teslimmi ediliyor yoksa bizmi gidip alıyoruz. Market alışverişi yapan arkadaşlardan yorum bekliyorum.
  • quote:

Kipa 1/7 Büyükbaş hisse siparişimi az önce verdim. Hayırlısı olur inşallah...

bayramın üçüncü günü öğle sıraları teslim alıcaz inşallah...

Ben de dun carrefour buyukbas siparisi verdim. Allah herkesin kurbanini kabul eylesin.

• bende dün real marketten aldım
  • Kipayı aradım,kesilen buyukbaşın sakatatını(ciğer,yürek vs)napıyorsunuz dedim.imha ediyoruz dediler.inanmayan için müşteri temsilcisiyle yaptığım konuşmanın ses kaydını yollarım.
    metroyu aradım ,bağış yapıyoruz dedi.migrosta bağış yapıyormuş.aralarından sadece carrefour hepsini size yolluyor.
  • Etlik Kipa daki kurbanlıkları gören oldumu arkadaşlar.

Kıvırcık kuzu fiyat iyi 590 tl ye. kuzu yazınca inşallah kurbanlık olabilecek şekildedir.

yoksa 690 tl lik olanı mı alsak . Malum maddi durumlar pek iç açıcı değil, 100 tl fark var . Kipaya giden varmı ?
  • Bende carrefourdan aldım.
    Allah herkesin kurbanın kabul etsin.
  • cetera kullanıcısına yanıt
    Ben de oradan almayı düşünüyorum. Daha önce giderseniz bilgilendirin lütfen

• gr4phics kullanıcısına yanıt
    Allah kabul etsin ,Bizde yıllardır real'den alıyoruz,tavsiye ederim
  • 2010 dan beri realden paketli kurban alıyoruz,paketli kurbanı bilmeyenler için bu konuya ilişkin bir kaç detay yazayım,yıllardır fiyat karşılaştırması yaparım almadan evvel ,real en uygun fiyatı sunuyordu ,bu yılda marketler arasında en düşük fiyatları belirlemişler ,üzerine 9 taksit yada world cardda20 tl gibi bir kampanya vardı,100 tl tutarında alışveriş çeki veriyor ,üzerine bide 5lt yağı promosyonda 10tl ye aldım sadece o güne özelmiş yine var mı bilmiyorum :))
    neyse konuyu dağıtmayayım ,Kurban etimle birlikte ciğer ve böbrek koli içinde ayrı bir poşette veriyorlar,çok hoşuma gitmişti,benim adıma vekaletimin okunduğuna dair CD veriyorlar, bence en önemlisi bu, vekaletimin kesim yapacak olan kasaba verildiğini görmek ,Cd kurban kesimi vs herşeyi anlatıyor,kısacası güven veriyor ,derilerin benim adıma Türk hava kurumuna bağışlandığına dair makbuzda veriyorlar ,ben o yuzden real diyorum,4 yıldır hiç pişman olmadık umarım bu yılda aynı şekilde hizmet kalitesi devam eder.
    Migros & kipa 12-14 kg kurban diyor 590 tl ye ama bunu anlamak zor,kurban vasıfları taşıması için bir küçükbaş hayvanın 1 yaşını doldurması ve canlı ağırlığının en az 40-45 kg civarı olması gerekli ,buda kesildikten sonra en az 18-20 kg kemikli et demek ,12-14 kg kemikli et düşündürücü,bu hayvanlar acaba kurban vasıflarına uygun mu yaşlarını doldurmuş mu ,beni migrosdan soğutan durum bu.
    marketlerden paketli alım yapacaksanız ben real hipermarketlerini öneririm ,Kızılayada bağış imkanı var ,tek olumsuz yanı eve teslim etmiyorlar , marketten siz bayramın 2.günü saat 1'den sonra kendiniz alıyorsunuz.
    detaylara sitesinden bakabilirsinizhttp://www.real.com.tr/kurban2014/
    Herkese iyi bayramlar şimdiden

• Metrodan Alan yokmu koca forumda

Allah kabul etsin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.