Şimdi Ara

#2014#LISANS MEZUNLARI KPSS GK-GY GRUBU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
944
Cevap
23
Favori
53.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kpss video link alabilirmiyim=)
  • Arkadaşlar tekrar yazayım alacağım kitaplar şunlardır.Eksik kalır dediğiniz varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Coğrafya Uzman K+Fem cep+ Uzman soru bankası.

Türkçe İhtiyaç + (Soru bankası öneri)

Tarih İhtiyaç + Data cep +(SORU BANKASI ÖNERİ)

Vatandaşlık Data + (Soru bankası öneri)

Matematik ??? (matematik baya zayıf öneriniz nedir)

Teşekkürler.
  • Evet arkadaşlar, bu sene sınava girecek olanlardan biri de benim. siyaset bilimi ve kamu yönetimi mezunuyum. Herkese başarılar...
  • arkadaşlar bende maliye mezunum bu sene hazırlanıcam Allahın izniyle adapazarında dershaneye kaydolucam ama çok fazla bilgim yok dershanelerle alakalı yargı ve ihtiyaça gittim yargının hocalar ankaradan merkezden geliyorlarmış ihtiyaçın hocaları saüden geliyorlarmış şu an yargıya yakınım oraya kaydolucam gibi görünüyor bu başlıkdan kitaplar ve çalışma metodları hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden arkadaşlar
  • http://www.yediiklim.com.tr/default.aspx?_Args=Dynamic,28

Yediiklim yayınlarının bu setinide düşünülebilisiniz. Ben aldım ama önce hediyeleri gönderiyorlar. 30 eylülden sonra diğer kitapları gönderecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BIOENGINEER -- 25 Eylül 2013; 0:07:16 >
  • ekime dogru cıkar dıyorlardı butun yayınlar bılgısı olan var mı bir de hangi yayın alalım ? cevap anahtarında soru cozumlerınde hatası fazla olmayan bır sey olursa iyi olur .
  • PEGEM GY-GK set siparişi verdim bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercio7

PEGEM GY-GK set siparişi verdim bende

Geçen gün bende bu seti aldım
    Geçen seneden kalma ihtiyaç , yediiklim konu anlatımlı kitapları var onlara kıyasla pegem çok daha güzel iş çıkarmış.

Pegemi tavsiye ederim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Geçen seneden kalma ihtiyaç , yediiklim konu anlatımlı kitapları var onlara kıyasla pegem çok daha güzel iş çıkarmış.

Geçen mesajlaştık zaten forumda :) sen incelemişsin iyi dedin diye aldım. seti kargo dahi 45tl sitesinden sipariş ettim
  • quote:

quote:

tarih vatandaslık gıbı sozel kısımları nasıl ? bir de cevap anahtarında yanlıslıklar cıkıyor mu hıc ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istisnalarKaideyiBozmaz

quote:

quote:

tarih vatandaslık gıbı sozel kısımları nasıl ? bir de cevap anahtarında yanlıslıklar cıkıyor mu hıc ?

Vatandaşlığa bakmadım ama bugün tarih çalıştım. Anlatımı gayet akıcı , çok fazla detaylara girmemiş ama önemli yerleri ve çıkması muhtemel yerleride atlamamış.
    Her konu sonunda boşluk doldurma, bulmaca, çözümlü test , cevaplı test ve konu ile ilgili çıkmış sorular mevcut.

• Ben de bu sene Kadıköy'de dershaneye gitmeyi düşünüyorum, Çözüm'ün bayramdan sonraki grubu ya da bayramdan sonra grubu varsa tasarı ya gitmeyi düşünüyorum ama tasarının sitesinde fiyat tarifesini göremedim. Bu arada ben de kpss video link alabilirmiyim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: istisnalarKaideyiBozmaz

quote:

quote:

Vatandaşlığa bakmadım ama bugün tarih çalıştım. Anlatımı gayet akıcı , çok fazla detaylara girmemiş ama önemli yerleri ve çıkması muhtemel yerleride atlamamış.
    Her konu sonunda boşluk doldurma, bulmaca, çözümlü test , cevaplı test ve konu ile ilgili çıkmış sorular mevcut.

sagolun.

• Merhaba arkadaşlar ben de pegemin setini sipariş verdim. Çalışma sistemi ile ilgili aklıma takılan bir soru var. Şimdi ilk etapta ben türkçe ile matematiği hemen bitirip eksiğim olduğu genel kültür kitaplarına geçmek istiyorum. Genel kültürde nasıl bir çalışma izlemeliyim tarihi komple bitirip coğrafyaya mı geçmek yoksa ikisinide paralel mi devam ettirmeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

Merhaba arkadaşlar ben de pegemin setini sipariş verdim. Çalışma sistemi ile ilgili aklıma takılan bir soru var. Şimdi ilk etapta ben türkçe ile matematiği hemen bitirip eksiğim olduğu genel kültür kitaplarına geçmek istiyorum. Genel kültürde nasıl bir çalışma izlemeliyim tarihi komple bitirip coğrafyaya mı geçmek yoksa ikisinide paralel mi devam ettirmeliyim?

Ben yerinde olsam paralel giderdim. Çünkü diyelim tarihi bitirdin tekrar nezaman tarih çalışcan birde hep tarih yada hep coğrafya olunca sıkılıo insan ister istemez birde hatırlayamayınca konuları psikolojide gidio bana göre paralel git ama sen bilirsin

• Her dersten birer unite gitmek bence en mantıklisı , daha taze kalıcı olur akılda

• bu seneki genel kanı pegem yayınlarının kaliteli olduğu herhalde. ben de henüz karar veremedim başlangıç için hangi yayını tercih etsem diye. sınava evde çalışmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: neron54

bu seneki genel kanı pegem yayınlarının kaliteli olduğu herhalde. ben de henüz karar veremedim başlangıç için hangi yayını tercih etsem diye. sınava evde çalışmayı düşünüyorum

Aslında tek kaynak yerine iki kaynaktan konuları çalışmak mantıklı , ama 2 kaynaktan fazla konu anlatımı olmaması da önemli. Soru bankası olarak kaynak farketmiyor zaten , bulduğumuz her kaynağı her soruyu çözmeliyiz. Kpss formatında soru tarzı aramak falan hikaye , artık kpss de her tarz soru çıkabiliyor çünkü :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncayç20

kpss video link alabilirmiyim=)

eğer aldıysan bana da pm den link atabilir misin?
  • PEGEM'den aldım set bugün geldi. Artık çalışmalara başlayabilirim :) Bu arada video link alan arkadaşlar bana da p.m. ile gönderebilirlerse sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.