Şimdi Ara

#2014#LISANS MEZUNLARI KPSS GK-GY GRUBU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
944
Cevap
23
Favori
53.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: peters

Benim arkadaşım fem akademiden çalışıyor.Baya detaylıymış.

sağolun
  • dersanemin verdiği kitapları kullanmayacağım için satıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=790365
  • Hayırlısıyla bu haftasonu başlıyor dersane.İnş güzel geçer.
  • quote:

Hayırlısıyla bu haftasonu başlıyor dersane.İnş güzel geçer.

Hangi Dersaneydi dostum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evinda kullanıcısına yanıt
    BJK murat cmrtsi pzar.
  • Arkadaşlar 2014 KPSS'de açık uçlu sorular çıkacak mı?
  • quote:

bizimde nerdeyse 3. haftamız hafta içi akşam dersler gayet güzel gidiyor. Birde matematik hocası yavaş anlatsa süper olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

quote:

bizimde nerdeyse 3. haftamız hafta içi akşam dersler gayet güzel gidiyor. Birde matematik hocası yavaş anlatsa süper olacak

ben eylülde başladım koptuk gidiyoruz valla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: evinda

quote:

quote:

bnce ne kadar erken o kadar iyi

• quote:

quote:

quote:

quote:

bnce ne kadar erken o kadar iyi

Erken başlamak daha iyi tabi.Tekrar yapılır,takıldığımız yerleri sorarız.Atlı kovalar gibi anlatır bişey anlamadan kaçar giderse olmaz.Adamın canını sıkıyorlar.işinin hakkını verme sonra dersaneler kapanıyor diye ağla.İşini seven öğretmen düzgünce anlatır öğrencinin kafasına bilgileri sokar.Öğretmenin etkisi % bilmemkaç tır hikayesi var.İşini severek yapmayan hızlı hızlı konuları geçen hocanın %'si başka birde severek anlaşılır biçimde anlatan hocanın %'si başka.

• Arkadaşlar selam,
    Şu kpss videoları için link alabilirmiyim ?
  • Kpss tarihte hakan dede videolarını izleyin hic tarih bilmeyene 22 yaptırır o kadar diyim

• İzmir'de Lider'e gidiyorum Yargı'nın kitaplarını aldım daha tam anlamıyla başlayamadım çalışmaya ama iyi diyolardı..
  • Öncelikle Merhaba arkadaşlar sizleri sıkmadan kısaca durumumdan bahsetmek isterim. Mayıs/2011 Aöf Maliye lisans mezunuyum.
    bende daha çalışmaya başlamayan tembellerdenim ama şu an işsizim ve smmm stajeriyim.
    Kpss b ye girmeyi düşünüyorum 2012 deki sınavdan hiç çalışmadan 58 almıştım tabii hiç bi şeye yaramadı zaten o zaman kafamda memuriyet yoktu.Ancak bu sayın smmm olan ağbilerimiz para konusunda çok cimri olduklarından birde üstüne yapılan iş aşırı stresli olduğundan yavaş yavaş işten soğumaya başladım sanırım bu mesleği bırakıcam tabiiki memurluk işi olursa.
    Öncelikle kafamda polis olmak var.Tabii düz polis değil yunus olmak istiyorum zaten motosiklet tutkunum tüm gün tepesinde olmak benim için çok sorun arzetmez.Tabii polislikte dönen çok tufa adam kayırma vs... mevcut olduğundan dolayı sadece oraya bel bağlamak istemiyorum.Zaten mülakata girmek için kpss p3 60 puan yetiyor.(Tabii puan ne kadar yüksekse o kadar iyi oluyor)
    Eğer ki bu olmaz ise Sgk yada vergi dairesi düşünüyorum sözleşmeli olarak yapılan işleri az çok biliyorum meslekten dolayı. ) (Gerçi vergi dairesi kpss a ile atanıyor diye biliyorum)

Şimdi sormak istediklerim evde kendim çalışarak hazırlanıcam hangi kaynak kitapları önerirsiniz.Ayrıca polislik düşünen arkadaşlarında fikirlerini almak isterim.
    Birde İzmir'de dershaneler ne zaman başladı fiyatları ne kadardır ? Bunun hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
    Şimdiden Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genelkurmay89 -- 6 Aralık 2013; 23:42:14 >

• arkadaşlar yarın beyaz kalem mkoye yazılcam fikirleri goruşleri olan varsa benim için çok faydalı olacaktır.yada aranızda katılan bilen duyan iştien var mdıır sağlam mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet_ka

arkadaşlar yarın beyaz kalem mkoye yazılcam fikirleri goruşleri olan varsa benim için çok faydalı olacaktır.yada aranızda katılan bilen duyan iştien var mdıır sağlam mıdır

Arkadaşım kadikoye gitti hic memnun kalmadı bunu biliorm sadece dostum

• Bizde hayırlısıyla başladık bugün.Temel yurttaşlık bilgisi+baklava dağıtıldı+Kitap seti dağıtıldı ama enkaz gibi ağır.
  • quote:

Bizde hayırlısıyla başladık bugün.Temel yurttaşlık bilgisi+baklava dağıtıldı+Kitap seti dağıtıldı ama enkaz gibi ağır.

geçmiş olsun cidden çok ağır konu anlatımları testler çıkmış sorular , allahtan çanta verıyorda bır kısmını koyuyorsun :)

• hocam merhaba murat dershanesine kaça yazıldın senet durumu varsa geç kalmadan bende yazılmak istiyorum bu arada pegem dershnesi 28 aralıkta son oturumunua baslayacakmış onun için ifkrin var mı tşkler.başarılar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muhammet_ka

arkadaşlar yarın beyaz kalem mkoye yazılcam fikirleri goruşleri olan varsa benim için çok faydalı olacaktır.yada aranızda katılan bilen duyan iştien var mdıır sağlam mıdır

Arkadaşım kadikoye gitti hic memnun kalmadı bunu biliorm sadece dostum

teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.