Şimdi Ara

2014 KPSS Kitapları ne zaman piyasa çıkacak ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
2
Favori
10.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hay ben böyle şansımın! 11 Eylül'de Isparta'ya gidiyorum. Hazır Ankara'dayken ucuza alırım dedim ama kitaplar daha çıkmamış. İnşallah ayın 10'unu geçmez
  • Ihtiyacinne.com da ihtiyaç yayınları çıkmış kargo yapıyorlar 2014 tarihli güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala çıkmadı mı ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamunda.

hala çıkmadı mı ya?

İhtiyaç çıkmış ben aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: evinda

quote:

hala çıkmadı mı ya?

İhtiyaç çıkmış ben aldım

sadece bu yayın da ihtiyacımı karşılamaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evinda

quote:

hala çıkmadı mı ya?

İhtiyaç çıkmış ben aldım

sadece bu yayın da ihtiyacımı karşılamaz

Murat ve pegemde var su an diğerleri eylül sonuna dogru çıkacakmis

• Yedi iklim çıkmış arkadaşlar. Aldım bugün. Artık kalanını da sonra alırım
  • Kpss Kitapları 2014www.kitapfirsati.com.tr adlı sitede uygun fiyata satıyorlar burdan inceleyebilirsiinz.
    kpss 2014 set alacaksanız ben bu seti aldım alternatifi yok yeni başlayanlar için hazırlanmış ve resimli anlaması kolay zaten iyi bir araştırma yapın hersekte bu seti öneriyor.http://www.kitapfirsati.com.tr/Kpss-2014-GK-GY-Konu-Anlatimi-seti-ihtiyac-Yayinlari_3090.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mclaren234 -- 15 Eylül 2013; 11:08:17 >

• Arkadaşlar lisans için kitap veya set önerilerinizi alabilirmiyim. Elimde kaynak yok yeni alacağım.Hangi yayınları öneriyorsunuz,yardım lütfen....

Mesela 1 veya 2 konu anlatımlı kitap,1- 2 soru bankası, 1-2 çıkmış sorular vs vs.... Yani nasıl bir set oluşturmalıyım kendime...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 12 Eylül 2013; 18:11:39 >
  • kaç yaşına gelmiş adamlar hala kpss çalışıyor bu sistem nasıl birşeydir ya sbs lys kpss mezarda rahat ederiz artık kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Arkadaşlar lisans için kitap veya set önerilerinizi alabilirmiyim. Elimde kaynak yok yeni alacağım.Hangi yayınları öneriyorsunuz,yardım lütfen....

Mesela 1 veya 2 konu anlatımlı kitap,1- 2 soru bankası, 1-2 çıkmış sorular vs vs.... Yani nasıl bir set oluşturmalıyım kendime...

Bence 1-2 hafta daha bekleyip tüm yayınlar çıktıktan sonra araştırın bide bütün kitap ihtiyacını bir kerede almaktansa önce bi posta alıp sonra eksiklerinize ve çevrenizdekilerin vs. tavsiyelerine göre almak daha iyi soru bankalarına gelince onda çok ayırt etmeye gerek yok alabildiğiniz kadar farklı kaynak alın çözebildiğiniz kadar çözün ne kadar farklı soru tipi o kadar iyi
  • quote:

Arkadaşlar lisans için kitap veya set önerilerinizi alabilirmiyim. Elimde kaynak yok yeni alacağım.Hangi yayınları öneriyorsunuz,yardım lütfen....

hocam önerilere filan çok fazla takılma. gk/gy için hepsinde neredeyse aynıdır zaten. ama elbette 2-3 farklı yayını almakta fayda var. bilinen yayınları almanı öneririm sadece. hakkında hayırlısı olsun inşallah.

• photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.İnşallah hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
  • piyonx kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Tavsiyelerine kulak vereceğim.Ama aşağıda arkadaşın dediği gibi gk/gy olarak konu anlatımlı bilinen 2-3 yayın var onlardan 1-2 tane alsam işimi görür diye düşünüyorum..
  • quote:

teşekkür ederim.İnşallah hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

rica hocam.. inşallah.. :)

• İhtiyaç yayınları modüler set konu anlatıml Hepsiburada dan kdv dahil 65 liraya aldm kargo ücretsiZdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengo_19

İhtiyaç yayınları modüler set konu anlatıml Hepsiburada dan kdv dahil 65 liraya aldm kargo ücretsiZdi.

ihtiyacın önlisans ortaöğretim için modüler seti 40 tlydi kitapçıda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanzi

quote:

Orijinalden alıntı: cengo_19

İhtiyaç yayınları modüler set konu anlatıml Hepsiburada dan kdv dahil 65 liraya aldm kargo ücretsiZdi.

ihtiyacın önlisans ortaöğretim için modüler seti 40 tlydi kitapçıda.

Bahsettiğim lisans 2014

• 2014 setleri çıkana kadar 2013 yayınları ile idare edebilirsiniz. Hem şuan ucuza satılıyor.
  • .....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 6 Kasım 2013; 12:01:14 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.