Şimdi Ara

2014 KLAVUZU YAYINLANDI ( tercihler bu kılavuza göre yapılacak ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
6
Favori
7.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kılavuz geçen seneyle noktası virgülüne aynı
  • canın sağolsun be kardeşim. mesela benim emeklerimin karşılığı bu değil adım gibi eminim. evde düşüne düşüne kafayı yiyecektim. sonra bir ara dedim içimden s*ktir et. daha ne sınavlara giricez dedim. bir rahatlama oldu bende işte hala devam ediyo :D

@
    izmirli_uA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OUTLAW 2-5 -- 1 Temmuz 2014; 11:29:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarın

bu kılavuz geçen seneyle noktası virgülüne aynı

Aynen ya.Benim istediğim yerde aynı.Kahretsin
  • Ne bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vuslat bizimi kekliyon aga
  • adnanoktarın A kullanıcısına yanıt
    Nasıl olmasını bekliyorduk biz yani kafam karıştı benim kontenjan olarak mı bakıyorsunuz siz?
  • İstanbul kamu yönetiminin sıralaması felan yazmıyor neden çizgi var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • akdeniz pdr de yazmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarın

vuslat bizimi kekliyon aga

http://www.osym.gov.tr/belge/1-21828/2014-osys-yuksekogretim-programlari-ve-kontenjanlari-ki-.html bi bak aga

• quote:

Orijinalden alıntı: vuslatbulut

quote:

Orijinalden alıntı: kaptansy

quote:

TIP larda en ufak bir gerileme yok ya kötü oldu bu

bunu nasıl anladınız ki

klavuzda baktım hiçbir şehirde gerileme göremedim tabi gözden kaçırdığım olabilir

gerileme derken neyi kastettiniz? o geçen senenin sıralamaları değil mi? yoksa kontenjan sayılarını mı karşılaştırdınız_
  • arz-ı hal kullanıcısına yanıt
    bu hafta etmez haftaya da kalmaz
  • Abi bu senenin sıralamaları daha biz girmeden nasıl belli olsun? Bu yılki insanların tercihlerine göre şekillenecek bir şeyi klavuzda arıyorsanız ki ben bazı yorumlardan öyle anladım olmaz öyle şey. Bunlar geçen yılki girenlerin sıralamaları. Ha siz başka bir şeye bakıyorsanız bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysis -- 1 Temmuz 2014; 11:51:38 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bunu nasıl anladınız ki

klavuzda baktım hiçbir şehirde gerileme göremedim tabi gözden kaçırdığım olabilir

gerileme derken neyi kastettiniz? o geçen senenin sıralamaları değil mi? yoksa kontenjan sayılarını mı karşılaştırdınız_

arkadaşlar buradakiler bizim yorumumuz yani kesin bişe yok sadece ösym yayınladı diye ben linki paylaştım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bunu nasıl anladınız ki

arkadaşlar buradakiler bizim yorumumuz yani kesin bişe yok sadece ösym yayınladı diye ben linki paylaştım

bende sandım kontenjan artışına karşılaştırıp böyle bir fikire vardığınız. ordaki sıralama geçen senenin sıralamaları. Birde özel durum yazıyor onlar nedir acaba?

• Bu kılavuz önceden yayımlanan kılavuzla aynı virgülüne kadar ? kafam karıştı niye böyle??
  • arkadaşlar tercih yaptıktan sonra bölüm sıralamalarında değişiklik yapılıyormu? bu kılavuza göremi yapacağız tercihleri ?
  • şimdi kontenjanlarda genel olarak bir artış söz konusu mu? inceleyen var mı?
  • Klavuz da baktığınız bölümlerin yanında koşullar adı altında rakamlar yazıyor mesela 5,10,20 gibi . Genel koşullar isimli klavuza girip bu numarası verilen maddeleri de okuyun burası çok önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu geçen seneyle aynı ne yani buna göre mi girecez üniye
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahana35

Ya bu geçen seneyle aynı ne yani buna göre mi girecez üniye

evet biz buna göre yapcaz yani 13k daki biri 12k daki bölümüde yazsa gelebilme olasılığı var demek kabaca
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.