Şimdi Ara

2014 Kia Sportage 1.6 AT GDI Marjet Sıvı sistem Montajı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
11
Favori
9.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar Marjet sıvı sistemi 14000 bin km amorti ettim şuan 475 lira para bıraktı...
     2014 Kia Sportage 1.6 AT GDI Marjet Sıvı sistem Montajı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YozgatLee0666

Antalya Doğan makina bayi oldu haberiniz olsun

Bu haberden sonra epey düşünmüşüm stepneyi bir yere koyup bende dediğiniz yerde marjet sıvı sistem takdırdım gerçekten korkulacak bi şey yokmuş.
    Yaklaşık bir ay oldu montaj yapılalı çok şükür bir sorunla karşılaşmadan tıkır tıkır biniyorum.
    Doğan Makina Antalya Bayii Mustafa bey işin sahibi birebir konu ile alakalı sağolsun.
    30000 km den sonra aklımıza yattı ve artık bende Marjet Sıvı Sistem LPG kullanıyorum
    Düşünenler çok düşünmesin yakıtta gerçekten tasarruf sağlıyor 45-55 krş arasında gittiğim yolları şimdi 27-37 krş arasında gidiyorum,meğer benzini içiyormuş araç şimdi ise korkmadan kontağa basıp gidiyorum.
    YozgatLee066 sizede teşekkürler cesaretlendirdiğiniz için diğer sistemler biraz daha pahalı onlar için bi şey diyemeceğim.
    Marjet e ve montajı yapan Doğan makinaya da teşekkürler.
    SPO ile keyifli ve kazasız sürüşler herkese.

• furbur kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun Allah ağız tadı ile bindirsin inşallah
  • Selamun aleyküm marjet sıvı lpg sistemini aktif olarak kullanan arkadaşlarhttps://m.facebook.com/groups/139720003531120 sayfamda düşüncelerini kullanımlarını bilgilerini paylaşabilir mi? Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    https://m.facebook.com/groups/139720003531120 Kullanım ve bilgilerinizi sayfamda paylaşırmısınız gerçkten bu sistemi taktıracaklara cesaret ve bilgilerinizi aktarmanızı rica ediyorum ismim yusuf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.