Şimdi Ara

2014 Kasa Fiestada Lastik Sorunu!! Önerisi olan ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar geçen sene bugünlerde 2014 kasa fiesta almıştım. Halada kullanmaktayım malum kış geldi lastik değişim zamanı geldi. Uzatmadan konuya geçmek istiyorum.Benden önceki sahibi ne hikmetse 195/50 R15 olan jantları ve lastiği Çelik jant olarak 175/65R14 olarak değiştirmiş nedeni olarakta o zaman için yolda orjinal jantın sarsıntı yaptığını söylemişti. Bende kışlık lastik almayı düşünüyorum yalnız 175/65R14 lastikler jantta çok kaba duruyor değim yerindeyse yanlardan yanaklar taşıyor gibi ve görüntüyü çok bozuyor. Acaba mevcut ölçü yerine 195/60/R14 lastik alsam bi sorun yaratırmı veya görüntüyü toplar mı ?? Yardımlarınızı bekliyorum.Şimiden Teşekkürler.
    2014 Kasa Fiestada Lastik Sorunu!! Önerisi olan ?2014 Kasa Fiestada Lastik Sorunu!! Önerisi olan ?

• 60 yanak çok fazla olur o tabanda ve sarsıntıyı geçin aracın yol tutuşunu çok düşürür. Yakıtı da artırırsınız gereksiz yere. Şuanki ölçüleriniz aynı şekilde yine fazla...

Orjinal alaşımlı 15 jantların servis fiyatı 1500 lira, orjinal ebata geçip o şekilde lastikleri değiştirin. Taban olarak çok dar ve yanak yüksek.
  • Çok teşekkür ediyorum en kısa zamanda normal ölçülere geçicem inşallah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.