Şimdi Ara

2014 ibiza 1.4 85 bg lpg tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2014 Model 1.4 Atmosferik Motor 85 Beygir Manuel aracıma LPG taktırmak istiyorum.

Bu araca daha önce LPG uygulaması yaptıran/yapan kişiler hangi kit'i tercih ettiğini yazabilirler mi?

1.Atiker Grand
    2.Prins Technomax

Tercihiniz hangisinden yana olurdu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calbor -- 28 Ağustos 2019; 16:22:8 >

• Gold veya grand i taktirabilirsin.Sorun olur ise parcalari makul.Ama iyi bir firmada bu hizmeti al.
    Anadolu yakasinda,
    1.Uc el
    2.Candan
    Avrupa yakasinda
    1.Sahin balans
    Mutlaka yol ayari yaptir.Obd yi baglat ve aktif ettir.Ve aktif oldugunu mutlaka gor.
    Yakit hava karisimini yol ayari yapar iken 14.7/1olarak yapiyorlar.Benzinin karisim orani.Bu yanlistir.14.4/1 olmasi gereklidir.Aksi taktirde fakir kalir karisim orani.Piston ustu harareti artar.Subaplar ve cesitli parcalar zarar gorur.
    14.4/1olmasinin nedeni de lpg nin verdigi enerji daha dusuktur.
    Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 1 Eylül 2019; 14:10:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Gold veya grand i taktirabilirsin.Sorun olur ise parcalari makul.Ama iyi bir firmada bu hizmeti al.
    Anadolu yakasinda,
    1.Uc el
    2.Candan
    Avrupa yakasinda
    1.Sahin balans
    Mutlaka yol ayari yaptir.Obd yi baglat ve aktif ettir.Ve aktif oldugunu mutlaka gor.
    Yakit hava karisimini yol ayari yapar iken 14.7/1olarak yapiyorlar.Benzinin karisim orani.Bu yanlistir.14.4/1 olmasi gereklidir.Aksi taktirde fakir kalir karisim orani.Piston ustu harareti artar.Subaplar ve cesitli parcalar zarar gorur.
    14.4/1olmasinin nedeni de lpg nin verdigi enerji daha dusuktur.
    Kolay gelsin.
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Emre mühendislik vahap usta'yı çok tavsiye ettiler kısmetse yarın oraya taktırıyorum.
  • ATİKER GOLD
  • quote:

Orijinalden alıntı: SITKI USTA LPG SİSTEMLERİ

ATİKER GOLD
    Atiker'in yeni serisi grand olarak değişmiş gold'un yerine gelmiş. Ben atiker grand ile prins technomax arasında kaldım, tavsiyeniz ne olur?
  • Calbor C kullanıcısına yanıt
    gold ve grand aynı ürün sadece enjektör yapısı ayrıştırır birbirinden servis ağı atikerde daha geniş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SITKI USTA LPG SİSTEMLERİ -- 28 Ağustos 2019; 17:4:34 >
  • Aracıma dün prins technomax montajı yapıldı, gözlemlediğim kadarıyla yalnızca enjektörleri biraz sesli çalışıyor. Onun haricinde performans kaybı hissetmedim, ilerleyen zamanlarda tekrar görüşlerimi buradan belirtirim.
  • Calbor C kullanıcısına yanıt
    Bir de filtre degişim zamanı farkı hissedersin atıker 20 prins 200 TL güle güle kullanın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tepetör

Bir de filtre degişim zamanı farkı hissedersin atıker 20 prins 200 TL güle güle kullanın :)
    Atiker ile aynı fiyata taktırdım prinsi bu 1.
    Atikerin filtre değişim aralığı 10.000 prinsin 20.000 bu 2.
    Atikere 100 tl prinse 200 tl çektiler bu 3.

Aradaki farkı fazladan km yaparak kapatıyorsun zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.