Şimdi Ara

2014 FIFA Ballon d'Or | Yılın en iyisi Ronaldo (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
5.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Messide son atletico maçından sonra gözümden düşmüştü iyice

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geberene kadar Ronaldo'yla Messi alır bu ödülü. Ama hak eden almaz. Ödülünüz batsın.

• KOMUTAN ALDI. #CR7 !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Geberene kadar Ronaldo'yla Messi alır bu ödülü. Ama hak eden almaz. Ödülünüz batsın.

Cr7 hak etmedimi la

• Almanya'dan 7 yiyen stoperler yılın 11'in de

Altın kafa Godin yok...Miranda-Benatia-Boateng-Kompany yok

Orta sahada Koke-Yaya Toure yok

Real ve Barca'nın olduğu ligde şampiyon olan ATM'nin hocası Simeone 3.sırada oylamada

Bu FİFA neyin kafasını yaşıyor anlamış değilim biraz hakedene verin ödülleri sizi birşey sansınlar.
  • Kacirdim ya acayimmi kanali biter mi simdi

• http://t.co/sSXmUvCnFp

Burada kim kimlere oy vermiş yazıyor

edit: Arda ve Fatih Terim Ronaldo 5 puan Robben 3 1 Puan Benzema vermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 12 Ocak 2015; 21:18:25 >
  • neuerin alması gerekirdi
  • Bir kaleci olarak başka bir dünyadan olsa da Neuer'in alması epey zordu ödülü

Messi ve Ronaldo'dan biri alacaktı...Performans ödülü olduğu için kim daha efektif ise ona verilmesi gerekiyordu

İstatistiklerini bilmiyorum umarım kazanan haketmiştir.
  • ronaldo altıntopu kucaklamış

2014 FIFA Ballon d'Or | Yılın en iyisi Ronaldo

tebrikler
  • David Luiz, Thiago Silva ve Iniesta'nın ne işi var yılın 11'inde ?
    Godin, Koke, Arda veya Miranda bunlardan en az 2 tanesinin 11'de yer alması gerekiyordu. İspanya Ligi şampiyonu ve ŞL finalisti takımdan tek futbolcu yok, rezillik. Teknik direktör olarak da Simoeno varken Löw'ü seçtiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Geberene kadar Ronaldo'yla Messi alır bu ödülü. Ama hak eden almaz. Ödülünüz batsın.

Cr7 hak etmedimi la

Bende arkadaş gibi düşünüyorum.Ödülü Neuer hak etti.Ronaldo tabi ki iyi bir yıl geçirdi rekorlar kırdı çok iyiydi fakat Neuer kaleciliğin tanımını yeniden yaptı yeni bir çağ başlattı kişisel fikrim Neuer'in alması yönündeydi.Hak eden almaz kısmında ise geçmiş yıllarda Messi hak etmediği halde bu ödülü aldı başka isimler hak etmişti ama ödül ya Ronaldo ya Messi ye gidiyor sürekli arada bazı futbolcuların hakkı yeniliyor...

• RONALDORO

• Efsane hak ettiği ödülü aldı, seneye de Cristiano Ronaldo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

2010'da Sneijder'in yerine ödülün Messi'ye verilmesinden beri bu ödüllere saygı duymuyordur. geçen sene Xavi Iniesta nın hiçbirşey yapmadan 11'e dahil olmasına gülmüştüm sadece. Bu sene Müller'in yerine 11'e İbra'nın seçilmesi daha da sinirimi bozdu. Son olarakta Simeone gibi birini yılın teknik adamı seçmediler. Sadece duygularımı belirtiyorum. Çünkü yapacak yorum bulamıyorum.

ibra seçilmedi ki. ayrıca messi ve ronaldo o ödüle adayken başkası alamaz ne sneijderi

FIFA & UEFA genel değerlendirme yaptım. Anlaşılır diye belirtme gereği duymadım.

• Ronaldo haketti ama ben kaleci Neuer'ın kazanmasını isterdim açıkcası. Sonda ki bağırış herkesi şaşırttı.
  • Ronaldo'nun o bağırması neydi öyle?
  • Sürü psikolojisi herhalde. Noer de noer. Yahu sanki oliver kahn, petr cech, buffon filan izlemedik biz. Tekel ligde otturuyor adamlar. Luiz ile silva 7 yedi brezilyadan derken real kac tane atti neuer e 2 macta onlari sayan yok.

Odulu ya ronaldo alirdi ya messi hakeden ronaldi idi aldi. Bizim milletimizde bir garip.

• Sunucu abla İngilizmiş...Akıcı olarak Fransızca-İspanyolca ve Almanca biliyormuş
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.