Şimdi Ara

2014 Alfa Romeo Giulietta Alınırmı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    şu yorumu tamamen trollük olarak yaptığını varsayıyorum aksi halde bir insan meksika malı vw nin neredeyse en kalitesiz aracı jetta dan sonra guiletta ya bisiklete binersin demenin ancak beyni olmayan bir insan yapar
  • Suggestions S kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun. Çok iyi tercih...
    Sorun değilse ne kadara aldınız?
    Hangi donanım spor paket varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • airarmada A kullanıcısına yanıt
    Bu lafın "baykuş öten mahalleden cenaze çıkar" lafıyla hiçbir farkı yok

Zira her ikisinde de hiçbir bilimsel veri ve inceleme yok.

• C segmentinde performans, dinamizm, agresif tasarım denince Guilietta 1.4T 1 FR 2 gerisi boş laf dostum hayırlı uğurlu olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 8 Ocak 2016; 19:40:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giulietta kraldir kral bizde var dna modunda d ye al a4 u tokatla banamisin demiyor bizde dizel i var ve bu 2.ci arac satarkende zorlanmadik.

• quote:

Orijinalden alıntı: slmhzl

Aracınız hayırlı olsun. Çok iyi tercih...
    Sorun değilse ne kadara aldınız?
    Hangi donanım spor paket varmı?

teşekkürler sağolun, allah size daha iyisini nasip etsin.
    60500 TL ye aldım. 2012 model 54bin km, tct vites, distinctive donanım, cam tavan, spor paket mevcut, dışı beyaz içi kırmızı deri, kaza boya yok.
    sizce nasıl fiyatı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suggestions -- 8 Ocak 2016; 22:20:11 >
  • Hacim saglam macera adrenalin istiyorsan ozaman birde hyundai i30 turbo sporta bak 186 beygircik😊

• Suggestions S kullanıcısına yanıt
    Harika. En iyi kombinasyon bence.keyifle binin. Nereden aldınız? Malum siteden mi buldunuz?
    Bende de şuan FIAT bravo dizel-otm var. Bi sonraki adım inşallah sizin aracın aynısı...

• slmhzl S kullanıcısına yanıt
    evet malum siteden buldum araç gerçekten çok keyifli.
    şu anda tek canımı sıkan ön konsoldan gelen trim sesi. müsait bir zamanda baktırmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

jettadan sonra alfa bisiklet gibi gelir araçtan sıkıldıysanız üstünd bşeyler ekleyip benzer sınıfta benzer kalitede bişey alın

Giulietta premium C segmentindedir kardeş.
    jetta ise C segmentinde.ayrica C segmentinin en kalitesiz arabalarından biridir kendisi.
    Şanzımanı da patlaktır.
    Bisiklet dediğin giulietta jettayı dilim dilim doğrar.
    70 bine o donanimla veriliyorsa al kardeş hiç düşünme.
    İtalyan aygirini tct 170 hp ödüllü motorla kullanmak Meksika tenekesini elinin altinda saatli bombayla kullanmaktan 10 kere iyidir.

Bknz. Artı toplama mesajı

• FlexRide kullanıcısına yanıt
    Adam doğruları söylemiş ki o kadar artı almış. Artı almak için niye boyle bir cevap atsın. 28373772 artı alınca forum ona para mı verecek ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slmhzl S kullanıcısına yanıt
    58000 Tl ye aldım. Üzerinde hiç bir paket yada ek donanım yok. 32000 km de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FursıonnMann

Jettadan sonra 170 HP'lik Alfa Pisiklet gibi gelecek hee

Sabah sabah güldürdün beni, Allah da seni güldürsün.
  • Jetta malzeme kalitesinde referans değildir ama gui . Nin malzeme kalitesi gerçekten iyi değil.
    Alfa efsanedir.müdavimleri vardır
    Tiryakilik yapar. Motor da çok iyi. Ama malzeme kalitesini bir türlü duzeltmediler.

• Arkadaşlar ben 3 ay öncesine kadar jetta ya biniyordum. Yaklaşık 3 aydırda giulietta var. 5000 km ye yakın yol yaptım. İki aracında artıları ve eksileri mevcut ve bunları kıyaslamak elma ile armudu kıyaslamaktan farksız.

Jetta dan inip alfaya binince bisiklete binmişim gibi hissetmedim ama açıkçası jetta kadar konforlu bir araç da değil.

Fakat dediğim gibi ben bu aracı konfor için değil hız için aldım. 3 aydır da daha bir allahın kulu roll yapıp da beni geçebilmiş değil. Buna bir çok iddialı araçta dahildir.

Jetta kötümü gidiyordu haşa. 1,4 TSİ motor turbo+komprosör+DSG ile oda bir azmandı bence. Onuda çok sevkle kullanırdım. Jettanın en sevmediğim yani tipi idi. Tam bir memur arabasıydı ve tipine bakınca içim sıkılıyordu.

Giulietta bence piyasadaki en yakışıklı arabadır (bende var diye demiyorum yıllardır böyle düşünürüm). Döner döner bir daha bakarım arabadan indikten sonra. Malzeme kalitesi bir jetta değil kesinlikle bu bir gerçek. Ama çok mu kötü ? Kesinlikle değil. Orta halli. Renault ile kıyaslarsan mercedes.

Özetle jetta da iyidir, Giulietta da iyidir. Farklı kulvarlarda yarışıyorlar ama kıyaslamak mantıksız.

• ıcp I kullanıcısına yanıt

Giuletta duruyor mu

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.