Şimdi Ara

2014-2015 ZAMAN Gazetesi Denemeleri *Ana Konu* (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.172
Cevap
35
Favori
69.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün gittim ve 252 liraya kaydoldum inşallah faydası olur.Bu arada ilk sayfada 1.sınav 4 Kasım'da yazıyor bana 1 Kasım dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altay.

Bugün gittim ve 252 liraya kaydoldum inşallah faydası olur.Bu arada ilk sayfada 1.sınav 4 Kasım'da yazıyor bana 1 Kasım dediler.

Bazı dershaneler cuma günü yapıyor ama çoğunlukla pazartesi oluyor ondandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloroflorokarbon -- 24 Ekim 2013; 22:36:23 >
  • dışardan giren arkadaşlardan kaç istediler
    Bende yarın bı korfeze ugrayıp sorayım zaman+gozetmen 300tl den fazla olmasa bari

• Bence girin ama çok takılmayın sonuçta deneme bazıları deli abartıyordu çünkü

• ben haftalık olarak gazete ile almayı düşünüyorum sonra evde çözücem çünkü konu eksiğim çok + dershaneye para veriyorum zaten bide 200 300 tl veremem pahalı yani bide bizim dershane her hafta deneme yapıyor yani gereksiz geldi.. en iyi alıp evde çözmek
  • benide yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0x888

ben haftalık olarak gazete ile almayı düşünüyorum sonra evde çözücem çünkü konu eksiğim çok + dershaneye para veriyorum zaten bide 200 300 tl veremem pahalı yani bide bizim dershane her hafta deneme yapıyor yani gereksiz geldi.. en iyi alıp evde çözmek

Evde alıp verimli şekilde çözeceğine inanıyorsan yap diğer türlü durumunu tam bilmiyorum ama taksit falan yapıyolar herhalde üniversiteye girdikten sonra takılmazsın 200 liraya

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_çaka

quote:

Orijinalden alıntı: 0x888

ben haftalık olarak gazete ile almayı düşünüyorum sonra evde çözücem çünkü konu eksiğim çok + dershaneye para veriyorum zaten bide 200 300 tl veremem pahalı yani bide bizim dershane her hafta deneme yapıyor yani gereksiz geldi.. en iyi alıp evde çözmek

Evde alıp verimli şekilde çözeceğine inanıyorsan yap diğer türlü durumunu tam bilmiyorum ama taksit falan yapıyolar herhalde üniversiteye girdikten sonra takılmazsın 200 liraya

aslında 200 300 lira çok koymaz da şöyle birşey var benim çok konu eksiğim var bu yüzden biraz ilerledikten sonra girmeyi planlıyorum..

ygsnin %20 si falan bitmiş şekilde şuan yani türkçe 28 30net, mat 10-15i sos 5-10, fen 5-7 net civarı yapıyorum sence girmeye değermi şuan.. ??? yoksa sonra çözmek daha mı iyi

(birey dershanesine gidiyorum zaten her hafta ygs oluyoruz)

• 352 tl kayıt oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bfc1928

abone olan yok mu

252 tl zaman üyeliği + 75 tl fem dershanesine gözetmen parası

zaman gazetesi aboneliğimin gazetelerini 150 tl sattım.:D

sizde öyle yapın ++
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaKaMoZ1231

quote:

abone olan yok mu

252 tl zaman üyeliği + 75 tl fem dershanesine gözetmen parası

zaman gazetesi aboneliğimin gazetelerini 150 tl sattım.:D

sizde öyle yapın ++

nasıl oldu o satma işi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozokluht

quote:

yukarı

Eyvallah hocam eklemişin de listeye nick yanlış olmuş :)

hocam beni de ekler misin yalnız burada her perşembe saat 5 te sınav normalde çarşamba mi sizin oralarda ?

• Zaman gazetesiyle alakam olmadığı halde sınava girmek için 1 yıllık üye oldum. Hadi hayırlısı bakalım pazartesi okuldan sonra ne kadar verimli olur bilmiyorum ama soruları ösymnin tarzına yakın diyorlar olmazsa olmaz değil ama girebilenler girsin bence
  • yukarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: power 90

Gazeteciden çarşamba günleri zaman gazetesi alsak +5 tl ödeyerek alabiliyo muyuz?

gazetenin yanında veriyor mu?
  • ben pek beğenmiyorum bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 1 Ağustos 2014; 18:03:26 >
  • 11.sınıftada giriyordum kesinlikle gerçek sınav havası veriyor
  • quote:

Zaman YGS 1: 4 Kasım

1 yıllık gazete aboneliği+Denemeler : 252 TL

Uygulanan dershaneler:FEM,Körfez,Sabah,Maltepe,Sakarya ve türevleri...

Başvuru için:Zaman Gazetesi Bölge Müdürlükleri ve İlgili dershaneler.

Başvuru zamanı:BAŞLADI

Dışarıdan alım: Her çarşamba bayilerde ve genellikle 5 TL fiyatı ama merkezi bayilerde bulunur.
    Dershanede girmek isteyen başka dershane öğrencileri 50-100 TL arasında gözetmen vs. ücreti ek olarak öder.
    Dışarıdan alım fiyatı 400 TL deniliyor.

ABONE OLANLAR
    1-Bfc1928
    2-bozukluht
    3-avukatolcamben
    4-TheTuristo

Abone olanlar yazsın eklemeye çalışırım.

Zaman Özel YGS Denemesi bazı şubelerde olmuş.Sorular geçmiş yılların karması şekildeymiş.2 deneme tanıtım için sonrası 4 kasımda 30 deneme halinde...

2014-2015 ZAMAN Gazetesi Denemeleri *Ana Konu*

ortak ekle artık beni

• quote:

Orijinalden alıntı: canberky

femseti satmadıkları için protesto edip almıyorum işlerine gelince satıyorlar zamanı denemelerini almayın beyler kanmayın iyi olsa satmazlar bakın femseti dışarıya vermiyorlar

2 sene kullandım femset o kadar da güzel bir şey değil tek artısı çözümlü olması.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.