Şimdi Ara

2014-2015 YGS/LYS MEZUNLAR ANA KONU[109 Kişi Oldu Rakipler Arttı :) ] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
26
Favori
14.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Seneye hedefim ilk 15000 bu seneki siralamam 78000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu niye öldü

• Bu sene kaydırmayla 75000 seneye 20.000

• Merhaba eğer fikirlerinizi benimle paylaşırsanız mutlu olurum. Ben bu sene ortalama 420 430 puan civarı birşey bekliyorum azı olur fazlası olmaz yani. ama tıp fakültesi hayalim ,başka bir bölümde kesinlikle okumak istemiyorum yani seneye tekrar hazırlanacağım . Temelim sağlam aslında tüm konularım bitti . Süreyi kullanamadığım için de pek başarılı olamadım. Sizce dersaneyi tekrar düşünmeli miyim? Çünkü konularım tam şu saatten sonra tek yapmam gereken süre için bo bol pratik yapmak. Sizce ne yapmalıyım? Bu süreçte beni ne bekliyor? Nasıl adımlar atmalıyım ? Fikir verirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler :)
  • Beni de ekler misiniz ?
    Ygs sonucum: 106.000
    Hedefim: 2.000 => Bilkent Endüstri Mühendisliği
  • ygs 35 k kalcam hedef bogazici yada koc bilg muh.

• Benide yaziver hocam ygs 80k hedef İstanbul Hukuk

• quote:

Orijinalden alıntı: sumeyye3444

Merhaba eğer fikirlerinizi benimle paylaşırsanız mutlu olurum. Ben bu sene ortalama 420 430 puan civarı birşey bekliyorum azı olur fazlası olmaz yani. ama tıp fakültesi hayalim ,başka bir bölümde kesinlikle okumak istemiyorum yani seneye tekrar hazırlanacağım . Temelim sağlam aslında tüm konularım bitti . Süreyi kullanamadığım için de pek başarılı olamadım. Sizce dersaneyi tekrar düşünmeli miyim? Çünkü konularım tam şu saatten sonra tek yapmam gereken süre için bo bol pratik yapmak. Sizce ne yapmalıyım? Bu süreçte beni ne bekliyor? Nasıl adımlar atmalıyım ? Fikir verirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler :)

Durumum benzer.ygs 390 civarı aldım yani ekli 443 falan.ankarada olduğum için kesinlikle bir daha dershaneye gitmeyeceğim konuları biliyorum zaten.konu anlatımlı kitapları tekrar etmem yeterli. Iyi bir dershane için 8-9 binlirayi gözden çıkarmak verekiyor

• ygs 75k lys ile 30-40 arası birşey olur seneye hedef 15bin aksiliklerden dolayı ygs yapamadım lys saldım benide yaz 15 bi hedef
  • Xean kullanıcısına yanıt
    yaz beni hocam

bu sene ygs 5 180 bin seneye hedef Hacettepe iç mimarlık (30bin)
  • Xean kullanıcısına yanıt
    cevabınız için çok teşekkürler :) sanırım ben de öyle yapacağım ileride sorum olursa tekrar rahatsız edeceğim sanırım :)
  • Yaz. Seneye;

Hedef: YGS -> İlk 100
    LYS-5 -> İlk 10
  • YGS 45k Hedef Anadolu Üniversitesi İşletme (İngilizce)
    bu seneki hedefim aslında Anadolu Üniversitesi Sinema TV'di büyük ihtimal gelecek ama hedef değişikliği ile bu sene tercih yapmayacağım
  • Bugün gelecekler için bi uplayım

• Ygs-5 83 bin > ankara hukuk

• Sonuçların açıklanmasına az zaman kaldı

• Yaz beni de %80 kalıyorum herhalde. YGS:2150 Hedef:100 (Cerrahpaşa Tıp)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FastCalamity -- 27 Haziran 2014; 15:08:19 >
  • 44bin ---> ege tıp
    olması gerek :(
  • Yaz mf 3 ilk 15-20 bin hedef hacettepe diş

• Beni de yaz 23k dan bu sene hedefim. 1k son sene psikoloji alt üst olmuştu

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.