Şimdi Ara

2014-2015 TEOG GUNLUK YAPTİKLARİMİZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
0
Favori
7.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok fazla benim için o hangi liseyi düşünüyosun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tiskum kullanıcısına yanıt
    İzmir Fen yada istanbul atatürk fen
  • İyiymiş

• konuyu daha fazla dagıtmayak
  • Yarın work hard yapıcam yeni bilgisayarda geldi pdf leri indirdim yazdırıyorum yarın sıkı çalışıcam

• indir yazdır yöntemi çok gzel oluyo ben simdi güvender ile pianalatik üslü sayılar yazdırcam. hem bu şekilde bilemedigin soruları kesip zarfın içine koyarken için yanmıyo(test kitabını keserken kötü oluyo:D)
  • Dershane vardı. Türkçe, matematik, fen iki haftadır hızlandırılmış program yapıyoruz. Mat Üslü Sayılar bitmek üzere, fen bölünme bitti. Türkçe fiilimsi bitti. Birazdan konu tekrarı yapıp, test çözücem.

• drshane erken mi başladı yoksa geçn sene mi işlttiler.
  • Evet hemde kitap parası vermene gerek yok ben soruları dosyaya koyuyorum önemli olanları.

• Bugün yolda bir arkadaşımla karşılaştım çoğu arkadaşım dershaneye yazılmış hatta gitmem diyen arkadaş bile yazılmış. İçime hırs geldi dershaneye gitmeden kazanıcam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: _savaş32_70

drshane erken mi başladı yoksa geçn sene mi işlttiler.

Erken

• dendoniz D kullanıcısına yanıt
    Bu yıl mat sorularının çoğur anafen konu anlatımlının örnek sorularının rakam değiştirlimiş haliydi bazıları aynıydı. Ben 2012 sbs zorluğu bekliyorum bizim sınavda. Ama en büyük eksiğim vaktim olmaması sebebiyle dershaneye gidememem
  • Dershaneye gitmemenin bi eksisi olmaz bence. Zaten basarilibir ogrencisin aynen devam . Gecen sene sinavi abiler ablalar hazirlamisti. Bence o yuzdendir. Hatta hatali sorulari da bilerek oyle yaptiklari bile soylentiler aeasindaydi. Ben bu sene net acik ve guvenilir bir sinav olacagini dusunuyorum. Sorular orta seviye olur.

• dendoniz D kullanıcısına yanıt
    Artık abi abla devri bitti yandaş devri başladı AKP'ye yakın kaynakları biliyor musun
  • Kartal_Kastamonu K kullanıcısına yanıt
    Yorumlarının arasına siyasal fikirlerini belirtecek cümlelerde serpiştirmeyi ihmal etmiyorsun benim düşünceme göre senin için en ideal lise ya GSL veyahut RC

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • üslü sayılar güvender ve pianalatik pdf çözdüm
    cok kolay dı (neredeyse) pianalatik direk 2^3 nedir diye soru tipi sormuş güvender ise kolay sormuş. konuyu ilk ögrendigimce çözecegim kaynaklar belli oldu:D
  • myloxyloto kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum :D

• RC'yi ailem karşılayamaz. GSL puanı almam çok zor ikisini de ful yapmam lazım.

Siyasi olarak yönetenleri sevmiyorum ama CHP'yi de sevmiyorum sadece atatürkçüyüm.

Bu ülkede 1950'li yıllarda uçak 70'li yıllarda otomobil ürettik.

Şu an hiç birini yapamıyoruz.

Hangi liseye gideceğimizi dindar olup olmadığımız beliriyor.

Sanayiye yatırım yok.

GSMH yani gayrisafi milli hasılat 820 milyar dolar yani ülkeye bir yılda giren sıcak para. Bu parayla konut, yol,avm gibi kar sağlamayacak, aksine ilerleyen yıllarda bakım gibi extra masraflar çıkaracak şeyler yapılıyor. Bu parayı sanayiye yatırsak ürettiğimiz malları yurtdışına satıp para kazanabiliriz.

94 yılında dünyanın en çok büyüyen 14. ekonomisiydik şu an 23 (bu sıralama değil sadece oran sıralaması) Borç alarak büyüyoruz % 5 büyüyoruz ama borçları öderken faizle beraber % 5.5 küçülüyoruz. Yani zarardayız. Türkiye'nin 5 ay içerisinde 200 milyar dolar dış borç ödemesi lazım. Bunun için ne yapmak lazım memurdan işçiden maaş kesmek lazım...

Son olarak sokakta gördüğümüz her 5 insandan 2 si ya suriyeli ya kürt. Şu an 2 milyon civarı suriyeli var. Bu insanlar 15 yaşında üremeye başlayıp en az 5 çocuk doğuruyor. Şu an 5 yaşındaki çocuk 10 yıl sonra üremeye başlayacak. Bir hesaplama yaptım ve 2035 yılında türk- kürt/suriyeli oranı eşit olacak. 2050 yılında ise kürt/suriyeli oranı daha fazla olacak. Mantıksal olarak ülkenin adı TÜRKİYE olamaz

Not:İlk cümleden sonrası diğer konuda _savaş32_70'in yazdığı mesaja detaylı cevap olarak yazılmıştır

• Kartal_Kastamonu K kullanıcısına yanıt
    Sana tavsiyem TRT Haber de Yiğit Bulut un programı var onu Bi izle derim :D ekonomi ile ilgili.Suriyeliler konusunda katılıyorum

• TRT, BEYAZ TV, A HABER, ATV gibi kanalları izlemem hatta kendi odamdaki televizyondan sildim çünkü resmen "tiranı" islam halifesi ve dünya lideri olarak ilan ediyorlar ekonomi olarak bloomberg ve yabancı televizyonları izliyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.