Şimdi Ara

2014-2015 Teog [ ANA KONU!!!!] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.568
Cevap
8
Favori
40.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır ailem karabükte zaten ankara tedde okusan çalışamazsın her yıl spor şenliğine gidiyoruz okulda gerçek boyutlarda saha yüzme havuzu herşey var aklını derse veremezsin :D
  • Fizik konuları hoca anlatınca daha iyi anlaşılıyor ben 2 gündür 6.00 da kalkıyorum 1 saat internetten video ders izliyorum öyle daha iyi oluyor...
  • http://www.anafenkitap.com/8Sinif-Konu-Konu-Cikmis-Sorular-TEOG,PR-1310.html

Bu kitap iyi gibi 2000 yılından bu yana çıkmış sorular var sbs oks lgs dpy pybs als sınavlarında çıkmış sorular var soru tipleri açısından yararlı olabilir sınav yaklaşırken çözeceğim
  • Kartal_Kastamonu K kullanıcısına yanıt
    Aynen çok güzel bir kitap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben başlamıştım aslında ama zor geldi sinirlenip bıraktım. Fende en çok 3. ünite güzel gibi geçen senede kovalent iyonik bağlar konusu vardı favori konum :)

Vaay koçum ben wut is takıldığında burdan at mesajı ben size anlatırım kuvvet ve hareketi

• Zagor Tenay06 Z kullanıcısına yanıt
    Ban mı yedin hocam :D Nakil denedin mi sen?
  • Ama tereddüte kaldım biraz müfredat çok değişti 2000 yılından bu yana boşuna panik olurum belkide çözemezsem
  • Geldim camiden o kitap harika bizde YGS si var arada bakiyom
    2000 yilimzor olur onun için moral bozmayin
    1999 pybs de modüler aritmetik verdi
    2000 8. Sinir kitabında analitik gel verdi siz düşünün artik:-)

• Kartal kastamonu sen bugun ne yaptin yada yapacaksin

• quote:

Orijinalden alıntı: lovatic_1

Ben başlamıştım aslında ama zor geldi sinirlenip bıraktım. Fende en çok 3. ünite güzel gibi geçen senede kovalent iyonik bağlar konusu vardı favori konum :)

O kimyasal baglari çok seviyom önceden hazirlandigim bir konuydu:-) :-)
    Bana zorluk cikarmaz şuan zaten bütün kimyasal baglari pH değerini asitler ve bazlari izomerleri filan biliyom zorlanmiyacam :-)

• Ben 1 saat calismaya gdom tableti de sarja birakirim

• Sabah erken kalktım kuvvet ve hareket videoders izledim körfez dershanesinin sitesinden. Az sonra ödev yapacağım pazara kadar ödevleri bitirip 2 hafta tekrar yapacağım
    Ne ödevi bu ya senin dediğin

Bu arada ben yansima fraktal vs. Konusundan 9 tane uçlu( şıksız) soru 16 soruluk ta test cozdum galiba konuyu yeterince anladim 2 tane dikkatsizlik yanlisim dikti gerisi full kisa yolunu bilince kolay oluyor

Bu arada körfezin play store de uygulaması var video çözümlü test tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newweapon32 -- 29 Ağustos 2014; 15:45:47 >
  • Okul ödevleri

Benim kullandığım kaynaklar yaz tatili için

Matematik; Körfez Soru Bankası, Öğretmen Yayınları Soru Bankası

Fen; Güvender konu anlatımlı

Inkılap; Martı Konu Anlatımlı Soru Bankası

Türkçe; Martı Konu Anlatımlı Soru Bankası

Güvender Tüm Dersler Soru Bankasından test çözüyorum.Martılar çok güzel tavsiye ederim
  • Ne doğru özel okul erken basliyodu demi okula

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newweapon32 -- 29 Ağustos 2014; 15:52:52 >
    Hocam ayn banladılar beni nakil de denedim

• Zagor Tenay06 Z kullanıcısına yanıt
    Bu yıl değişmiş yüzdelikler sen kesin girerdin atatürk anadoluya yüzdeliğin yetiyordu neyse nakillerde olur inşallah :D Kuvvet ve harekette birşey hep eksik kalıyor konuyu anlıyorum soru çözerken yapamıyorum hiçbirşey...
    Ben biraz mola verecem yoksa devreler yani yanacak
    Bide hocam eğer motivasyon eksikliğin olursa lise forumuna bak konulardan harika motivasyon geliyor
    Ben bi bakiyom lys gececiler grubu acmislar acayip gaza geliyor gece 2-3 e kadar calisiyom.
    Sonra bi bakiyom adam ilk 100 hedeflemiş bnm de hedefim lisede ilk 100 olacak:-) günde 12 saat calisiyo benimde calisasim geloiyo
    Arada da calisma taktikleri ile ilgili konu oluyor harika bilgiler ediniyorsun calisma sistemin hakkinda

• Aynı zamanda başlıyor diğer okullarla zaten 17 gün kaldı. Sen hangi kaynakları kullanıyorsun
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.