Şimdi Ara

2013 Yılının Insanlığın En üst Seviyesi Olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar 2018'in de bitişiyle gördük ki hiçbir yıl 2013 keyfini vermiyor. 2013'ten cikan muziklerle albumlerle filmlerle oyunlarla 2018'i kiyaslayin aglarsiniz. Küfürbaz enes batur'un film cektigi , ustune 1.5milyon insanin(?) bilet aldigi bir yildir 2018. Youtube Rewind 2018 tarihin en cok dislike yiyen videosu oldu. Fortnite yilın en populer oyunuydu. Kalitesiz içeriğin en çok prim yaptığı yıl oldu 2018. Dolar deseniz 6.8'leri gördu. Enflasyon rekor kırdı. Gumruk vergisi artti. Araba fiyatları uctu. Siyasetle alakasiz konusuyorum . Ekonomik dusunun.

Muzik sektoru iyice çöp oldu. KPOP yilin en yukselen muzigi(!) Oldu. Rock muzik uykuda. Metal dinleyenle artik dalga geciliyor(bkz. Metal music reaction videolari) RAP desek sacma salak dovmeli yeni yetmeler CEZA'ya kafa tutmaya calisiyor. Genel olarak Eminem'in Kamikaze albümünden başka güzel bir şey olmadı Rap dunyasinda. Ortalık Lil Shit'ler kaynıyor. Oysa 2013'de Kanye West , Drake bile harika albumler yapmisti.Pop zaten öldü aglayanı yok. Türk POP'un zaten Allah belasini coktan verdi.Oyun dunyasi fena degildi. God of War , Red Dead 2 ve baska onlarca guzel oyun cikti. 2013'te ise Bioshock Infinite Cikti. The last of us cikti. Battlefield CoD'u tarihe gomdu. .Arkham Origins cikti . Crusader Kings 2 cikti . Beyond Two Souls cikti. GTA V çıktı. Var oglu var. İste boyle bir guzide bir yilda DH top yapmış. Sasirdik mi ? Hayir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GENC KARDESIME KATILIYORUM. 2012 2013 EN GUZEL YILLARDI, 2012DE OLIMPIYATLAR VARDI LONDRADA, RIHANNA COK FENA DOMINE EDIYORDU ENDUSTRIYI. ILLUMINATI DIYE BI DALGA VARDI ÇOLUK ÇOCUK ELINE DUSMEMISTI. GANGNAM STYLE FALAN ILK MILYARLIK SARKI OLMUSTU. BENCE GENEL SORUN TEKNOLOJININ COK YAYGINLASMASI VE ISE YARAMAZ BIR SURU KISININ ÜNLÜ OLMASI. INSANLAR ARTIK ÜNLÜ OLMAK ICIN ISIN TADINI KACIRDI. FORUM BILE 5 YIL ONCE DAHA IYIYDI.

PEMBE SACLI ADI LIL ILE BASLAYAN RAPCILERIN TEK SOYLEDIGI KARI KARI KARI, PARA PARA PARA. EL AYAGA DUSTU IYICE VE INSANLAR DA DINLIYOR CUNKU PARCALARIN ALTYAPISI GELISEN TEKNOLOJI SAYESINDE KENDINI DINLETTIRIYOR.

BIR DE BU ORTAMDA TURKCE RAP YAPMAYA CALISANLAR FALAN VAR KOMIK ONLAR DA. RAPCI DEDIGIN MUHALIFTIR BIZIM ÜLKEDE TEK KELIME ETSEN ZATEN ICERDESIN KIM EDEBILIR? BUNLARIN RAPTEN ANLADIGI SOKAKTA BATTLE VIDEOLARINDA OWWW SANA SOKTUMLAR FALAN.

ORTALIK SU AN POZCU DOLU, INSTAGRAM DESEN KADIN PAZARI HALINE GELMIS. O YILLARI ÖZLÜYORUM BEN DE.
  • Dolar 7.5'i de gördü hocam. Bu arada bence en iyi yıl 2015'ti.
  • 2013 güzeldi
  • Simdi baktim 7.23 gormus

• Değişmeyen tek şey değişimdir.Ben kültür değilde ahlak anlayışının bu yönde değişmesine karşıyım sadece.İnsanlar herşeyi normalleştirdi son yıllarda.Öyle iğrenç bir "özgürlük" hegemonyası var ki Avrupada pedofiliyi bile savunanlar var.

• 2013 Yılının Insanlığın En üst Seviyesi Olması
  • yav he he
  • 2006 çok daha güzeldi
  • En güzeli milattan önce 5000 di. Adamlar böyle şeylerle uğraşmıyormuş.
  • GENC KARDESIME KATILIYORUM. 2012 2013 EN GUZEL YILLARDI, 2012DE OLIMPIYATLAR VARDI LONDRADA, RIHANNA COK FENA DOMINE EDIYORDU ENDUSTRIYI. ILLUMINATI DIYE BI DALGA VARDI ÇOLUK ÇOCUK ELINE DUSMEMISTI. GANGNAM STYLE FALAN ILK MILYARLIK SARKI OLMUSTU. BENCE GENEL SORUN TEKNOLOJININ COK YAYGINLASMASI VE ISE YARAMAZ BIR SURU KISININ ÜNLÜ OLMASI. INSANLAR ARTIK ÜNLÜ OLMAK ICIN ISIN TADINI KACIRDI. FORUM BILE 5 YIL ONCE DAHA IYIYDI.

PEMBE SACLI ADI LIL ILE BASLAYAN RAPCILERIN TEK SOYLEDIGI KARI KARI KARI, PARA PARA PARA. EL AYAGA DUSTU IYICE VE INSANLAR DA DINLIYOR CUNKU PARCALARIN ALTYAPISI GELISEN TEKNOLOJI SAYESINDE KENDINI DINLETTIRIYOR.

BIR DE BU ORTAMDA TURKCE RAP YAPMAYA CALISANLAR FALAN VAR KOMIK ONLAR DA. RAPCI DEDIGIN MUHALIFTIR BIZIM ÜLKEDE TEK KELIME ETSEN ZATEN ICERDESIN KIM EDEBILIR? BUNLARIN RAPTEN ANLADIGI SOKAKTA BATTLE VIDEOLARINDA OWWW SANA SOKTUMLAR FALAN.

ORTALIK SU AN POZCU DOLU, INSTAGRAM DESEN KADIN PAZARI HALINE GELMIS. O YILLARI ÖZLÜYORUM BEN DE.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi affiliation -- 1 Ocak 2019; 15:34:38 >

• Vallaha katılıyorum 2012 daha güzeldi ama 2013 de imkanlar vs herşey aynı sabit olduğu için en son 2013 de mutlu olduk 2014 ve sonrası sarmadı yavaş yavaş insanlık olarak dibe doğru gidiyoruz hala 2012 müzikleri dinliyoruz farkında olmadan hep aklımızda eski anılar duruyor 2014 ve sonrasındaki anıların çoğu kötü anılar
  • Ek olarak 2013te lg g2 çıktı hala özlüyorum keratayı

• 2013
  • quote:

Orijinalden alıntı: thestell

Ek olarak 2013te lg g2 çıktı hala özlüyorum keratayı
    2014te aldım şimdi babama verdim o kullanıyor

Konuyu görünce benim de aklıma iphone 6 geldi niyeyse aslına bakılırsa şimdiki iphonelara kıyasla o zamanki upgrade çok daha iyiydi.

cidden 2013 benim için de güzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2008 - 2013 gerçekten güzeldi

• 2006,7,8 ve 2012-13 yılları muazzamdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düğün dernek çıkmıştı. Drogba, Sneijder vardı. 3-2 lik malum skor vardı.

• Bana göre en kral yıllar 2006-2012 yıllarıydı çoğu kişi internetin varlığından haberdar değildi daha sonra verdiler herkesin eline akıllı telefonları herkes fenomen olma peşinde saçma sapan içerikler etrafımdaki çoğu kişi 2012 yılında daha youtube nedir bilmiyodu ahahah eskiden forumlardan 000000 ın videolarını indirir izlerdik hey gidi eski günler hey

• En iyi yıl 2010du.

• 2013 ten sonra laptop islemcileri u serisine dondu diger seriler asiri pahalilandi. iphone5s o donemde cikmis bence zamanina gore en iyi iphonedu. Efsane ek 750ti. Yeni kasa bmw 3 a6. Androidin populer olmasi. ...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.