Şimdi Ara

2013 Ygs-Lys // Eşit Ağırlık // ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
4
Favori
7.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 gün stajım var o 3gün harici pek okula uğramam heyet raporu fln derken geçiştiririm bu yılı o 3 günde sadece test çözerm geri kalan 4 gününde 1ini tekrar 3ünü konu çalışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sophiesworld

Hedef ilk 1000 ayni hedefi gercekten paylasan ve hacettepe hukuga gitcek olan var mi arkadaslar

boğaziçi olmazsa hukuk ta ilk tercihim hacettepe olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyBuZz

quote:

Hedef ilk 1000 ayni hedefi gercekten paylasan ve hacettepe hukuga gitcek olan var mi arkadaslar

Eger istabulu sevseydim gozum hacettepeyi gormezdi ilk 100 bile olsa hacettepe bu yuzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Eger istabulu sevseydim gozum hacettepeyi gormezdi ilk 100 bile olsa hacettepe bu yuzden

anladım peki ıstanbulu istemeyişinin sebebi özel değil se nedir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

anladım peki ıstanbulu istemeyişinin sebebi özel değil se nedir

Ogrenci sehri olduguna inanmiyorum gerek guvenlik gerek gecim derdi acisindan . Bence egitim olarak Ankara daha yuksek olanaklara sahip yani biraz daha memur sehri bana oyle geliyor en azindan ama Istanbul cok kalabalik turlu turlu insan var ve her turden insan var oyle bir sehirde ogrencinin konumu da malum anadoludan gelmis hadi yolalim... bu yuzden benim icin Istanbul kariyer merkezi bir is kurcaksam Ankara da kurarim buro gibi ama sirketlere Istanbul da basvururum kisacasi paran yoksa Istanbul kalabaligiyla yutar ogrenciyi ora icin once buyumek lazim

• hedef ilk bin mezunum.mezun olarak hazırlanan arkadaşlar aynı psikolojiye sahibiz inşallah dileğimiz gerçekleşir.hadi rastgele
  • Arkadaşlar merhaba ben bu hafta içerisinde kaynaklarımı alacağım sizlere de danışmak tavsiyelerinizi almak istedim.

YGS Kimya Soru Bankası
    YGS Fizik Soru Bankası
    YGS Biyoloji Soru Bankası
    YGS Tarih Soru Bankası
    YGS-LYS Coğrafya Soru Bankası
    LYS Edebiyat Soru Bankası
    YGS Felsefe Soru Bankası

alacağım. Sözellerin tamamında durumum gayet iyi kendimi tamamlayıp %95-100e ulaşmaya çalışacağım. Tavsiye ettiğiniz kitaplar neler yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesenturk

Arkadaşlar merhaba ben bu hafta içerisinde kaynaklarımı alacağım sizlere de danışmak tavsiyelerinizi almak istedim.

YGS Kimya Soru Bankası
    YGS Fizik Soru Bankası
    YGS Tarih Soru Bankası
    YGS Felsefe Soru Bankası

alacağım. Sözellerin tamamında durumum gayet iyi kendimi tamamlayıp %95-100e ulaşmaya çalışacağım. Tavsiye ettiğiniz kitaplar neler yardımcı olursanız sevinirim

hocam fen dersleri için fem gibisi yok sayısal fem çok çalıştım aslında her derste fem öncü edebiyat için özel tavsiye altın anahtar yayını var onlar güzel detay

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba ben bu hafta içerisinde kaynaklarımı alacağım sizlere de danışmak tavsiyelerinizi almak istedim.

YGS Kimya Soru Bankası
    YGS Fizik Soru Bankası
    YGS Tarih Soru Bankası
    YGS Felsefe Soru Bankası

hocam fen dersleri için fem gibisi yok sayısal fem çok çalıştım aslında her derste fem öncü edebiyat için özel tavsiye altın anahtar yayını var onlar güzel detay

femin soru bankaları da hep ygs-lys ama

• quote:

quote:

quote:

YGS Kimya Soru Bankası
    YGS Fizik Soru Bankası
    YGS Tarih Soru Bankası
    YGS Felsefe Soru Bankası

femin soru bankaları da hep ygs-lys ama

o zaman güvender birey final e filan bak sonuçta bir tane değil süreçte hepsini çözersin

• Konu düsmesin yararli snucta...ben de pdr istiyorum

• up
  • Bende tm iyim ve mezunum matematik ve türkçe bittikten sonra testlerde fen mi yapsam yada sosyal mi yapsam diye teredütteyim sosyal ek puan olarak 1 puan veriyomus fen ne kadar veriyor bilgisi olan yazarmı
  • konuyu itekleyin ben online olamıyorum
  • Biz Eşit ağırlıkçılar için önemli bir konu yukarı
  • lys matematiği 0 olan biri için hangi kaynakları önerirsiniz hedef +36 net konu anlatım için fem simetri nasıl işimi görrmü benm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pc.eLves

lys matematiği 0 olan biri için hangi kaynakları önerirsiniz hedef +36 net konu anlatım için fem simetri nasıl işimi görrmü benm?

Dostum ben Fem Mat2 Ilk Adım Soru B.kullanıyorum.sömestr tatiline kadar onu bitiricem temel amaçlı.daha sonra normal bir soru bankası bitiricem gircem sınava.tabi benim mat2 bilgim sıfır değil,her konu hakkında bilgim var.

• Bende ikinci üniversiteyi okumayı düşünüyorum.Hukuk için nelere çalışmak lazım kaynak önerisi yapın bakalım...
  • Bende varım gençler 3. girişim olacak bu sene diger senelerde çok sallamıyordum sınavı ama bu sene asılacagım artık yalnız benim sayısal derslerim mat geo zayıf temelim yok denebilir bunlar için hangi kitapları önerirsiniz bana soru bankası olarak konu anlatım istemıyorum.

Not:Karekök mat 1 soru bankası çözüyorum şuan için bu kitap hakkındaki görüşleriniz neler
  • aklım olsaydı lise 1 de sayısal seçerdim türkçeden nefret ettiğimi geçen sene 12. sınıfken anladım ondan önce derslerle alakam olmayınca mantıksal olarak tm ye geçtim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.