Şimdi Ara

2013 Ygs-Lys // Eşit Ağırlık // ANA KONU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
4
Favori
7.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değerli bölümdaşlarm gerek sayısal dan geçen gerek doğuştan tmci :) olan arkadaşlarımız hep beraber birbirimizle paylaşacak şeylerimiz vardır diye düşündüm hep bir başlık altında olmakta ayrı bir avantaj ve güzellik olur gibi geldi bana.
    Genel olarak sık sorulan
    +Kaynaklar
    +Hangi ders nasıl çalışılmalı
    +Hangi ders ne zaman çalışılmalı
    +Genel stratejiler
    +Çalışma periyodu / programı
    +Tmci ve fen

Hem yeni tartışma konuları hem de konular hakkında bilgilerimizi paylaşmamız hepimiz için yararlı olur
    >>> EŞIT AĞIRLIK <<

• hedef boun isletme.temmuzdan beri calisiyorum.ygs'nin tm kisminin yuzde 95'i bitti.fenden de kimya+biyo bitecek.sizin nasil gidiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende tm ciyim bugün bi türkçeye bakayım dedim bakmaz olaydım normalde paragrafım iyidir ama 21 soruda 11 yanlışım çıktı moralim eksilere indi şuan ne çalışma isteği ne de başka bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rotarian

hedef boun isletme.temmuzdan beri calisiyorum.ygs'nin tm kisminin yuzde 95'i bitti.fenden de kimya+biyo bitecek.sizin nasil gidiyor?

Aynı hedefi paylaşıyoruz mezun musun
  • hedef pdr veya psikoloji kardeşm aralığa kdr ygs sonra ygs soru çözümü+lys asıl sınav lys ztn mezun değilm o yönden 1 eksim var ama okula sadece mat geo dersleri için gitcem gerisine gitmeyi düşünmüyorm açıkçası staj ile mat geo dersleri zor bi sene olcak herkese başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyBuZz

quote:

hedef boun isletme.temmuzdan beri calisiyorum.ygs'nin tm kisminin yuzde 95'i bitti.fenden de kimya+biyo bitecek.sizin nasil gidiyor?

evet dostum.

• Hedef ilk 1000 ayni hedefi gercekten paylasan ve hacettepe hukuga gitcek olan var mi arkadaslar

• quote:

quote:

quote:

evet dostum.

Ben de mezunum ygs sarmıyo fazla sayısal dan geçtiğim için benim önceliğim edebiyat coğrafya şu aralar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet dostum.

Ben de mezunum ygs sarmıyo fazla sayısal dan geçtiğim için benim önceliğim edebiyat coğrafya şu aralar

aynen.konulari bitirdikten sonra daha da ygs acmam.bi 15 ekim civari fizik haric biter.sonra lys+ygs deneme.

• quote:

Orijinalden alıntı: yosiand

hedef pdr veya psikoloji kardeşm aralığa kdr ygs sonra ygs soru çözümü+lys asıl sınav lys ztn mezun değilm o yönden 1 eksim var ama okula sadece mat geo dersleri için gitcem gerisine gitmeyi düşünmüyorm açıkçası staj ile mat geo dersleri zor bi sene olcak herkese başarılar

hakkımızda hayırlısı tabi inşallah olur inanıp emek verdikten sonra :)
  • quote:

quote:

hedef pdr veya psikoloji kardeşm aralığa kdr ygs sonra ygs soru çözümü+lys asıl sınav lys ztn mezun değilm o yönden 1 eksim var ama okula sadece mat geo dersleri için gitcem gerisine gitmeyi düşünmüyorm açıkçası staj ile mat geo dersleri zor bi sene olcak herkese başarılar

hakkımızda hayırlısı tabi inşallah olur inanıp emek verdikten sonra :)

aynen kardesm
  • Tmci felsefe nasıl çalışmalı ?
  • quote:

Tmci felsefe nasıl çalışmalı ?

koskoca bi yılda 20 saat çalışsan yeterli bence 7-8 konu var konu basşı 1 saat desek test çözümüyle birlikte tekrarı flnda derken 20 saat çalış
  • mezuna kaldım hedef iü işletme herkes ıcın hayırlısı olsun

• Beyler öncelikle düzenli bir çalışma programı hazırlayın.Hangi dersiniz kötüyse öncelik ona ağırlık verin.Tarih,coğrafya ve Türkçe dil bilgisi konularında muhakkak notlar alın.Ben not alıyorum ve her haftanın ilk dersinde o notları tekrar ediyorum.Misal Coğrafya Pazartesi mi var,Pazartesi günkü ilk ders tekrar ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: colemerg1

Beyler öncelikle düzenli bir çalışma programı hazırlayın.Hangi dersiniz kötüyse öncelik ona ağırlık verin.Tarih,coğrafya ve Türkçe dil bilgisi konularında muhakkak notlar alın.Ben not alıyorum ve her haftanın ilk dersinde o notları tekrar ediyorum.Misal Coğrafya Pazartesi mi var,Pazartesi günkü ilk ders tekrar ediyorum.

benm programım sadece hafta sonunu kapsıyo kardeşm hafta içi okul ve stajım var çünkü
  • Ben de tm ciyim hedefim hukuk bakalım hakkımızda hayırlısı
  • İstanbul'da PDR'ye yerleşebilmek tek amacım. En üst sınır Boğaziçi Pdr benim için. 3. kez belkide son kez geleceğimi şekillendirecek bu sınava gireceğim.
    İstanbul, İzmir,Ankara hariç 2. senemde tüm işletme ve iktisat gibi bölümleri tutturduğum halde gitmedim. Umarım isteğim gerçekleşir ve rahat rahat okurum. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Planım şu şekilde işleyecek: Mezunum doğal olarak. 25'inde başlıyor dershane, Dershane+Akşam 7'ye kadar dershanede test+konu tekrarı, eve geldikten sonrada 1 saat dinlenme 23.00'a kadar çalışma. Sonrada yatarım
    Sadece pazar günleri deşarj düşünüyorum. Diğer günlerimi derslerime adayacağım.
  • quote:

quote:

Tmci felsefe nasıl çalışmalı ?

koskoca bi yılda 20 saat çalışsan yeterli bence 7-8 konu var konu basşı 1 saat desek test çözümüyle birlikte tekrarı flnda derken 20 saat çalış

Çok isim terim var bi başına oturamadım tırsıyorm biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayemshocked

İstanbul'da PDR'ye yerleşebilmek tek amacım. En üst sınır Boğaziçi Pdr benim için. 3. kez belkide son kez geleceğimi şekillendirecek bu sınava gireceğim.
    İstanbul, İzmir,Ankara hariç 2. senemde tüm işletme ve iktisat gibi bölümleri tutturduğum halde gitmedim. Umarım isteğim gerçekleşir ve rahat rahat okurum. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Planım şu şekilde işleyecek: Mezunum doğal olarak. 25'inde başlıyor dershane, Dershane+Akşam 7'ye kadar dershanede test+konu tekrarı, eve geldikten sonrada 1 saat dinlenme 23.00'a kadar çalışma. Sonrada yatarım
    Sadece pazar günleri deşarj düşünüyorum. Diğer günlerimi derslerime adayacağım.

inşallah bu sene herkes için en iyisi olur ben de dersanede konu dinliyorum eve gelmeden dersanede aksamlıyorm evde akşam tekrar konu çalışıyorum deşarj günümü beşiktaş belirliyor :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.