Şimdi Ara

2013 YGS/LYS adayları [ANA KONU] (152 Kişiyiz) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
11
Favori
16.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz beni de 11. Sınıfım hedef Ege Eczacılık
  • Ekle Hocam :)
  • Ekle benide Hedef tam burslu Yeditepe Fizik Tedavi, zor ama imkansız değil.. %50 burslu da olur Gerçi seneye TM ye gecersem bu kez hedef Hukuk olacak. 2012 ygs sini çözdüm süresi ile, mat 29, fen 27, türkçe 26, sosyal 12 (yetişmedi) net çıktı.. Ygs ye yönelik hiçbir çalışmam ve hızlı denem çözme uğraşım olmadan bu kadar oldu.. Bu yaz yağacağım ygs çalışması ve hızlı deneme çözme taktikleri ile 2013 ygs de 130 net i hedefliyorm, bakcaz artık
  • kusura bakmayın arkadaşlar internete giremedim bu hafta anca ekledim yeni gelenleri. hoşgeldiniz!!
  • müfredat hakkında bilgi verebilir misiniz? 9 10 11. sınıf fkb mat geo konularını yazabilir misiniz?
  • Malesef bende bu kervandayım :D
    EGE/Eskişehir PDR/Psikoloji
  • Psikoloji istiyorum.
    Mezun olarak gireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rue des Etoiles -- 14 Nisan 2012; 20:59:13 >
  • Ekle benide Hukuk veya İngilizce İşletme hedeflerim arasında
  • Ekle benide
  • Ege Tıp.
  • lan strese sokmayın adamı. çok feci gerildim okuyunca. tuvalete gidiyorum ben
  • yaz sakarya üniversitesi bil mühendisligi
  • beni yazdın ama tobb'da hazırlık okuyorum orayı bırakıcam. eğer tobb ile ilgili soruları olan varsa cevaplandırabilirim. (sadece hazırlık ile ilgili konularda)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MostWanted_

quote:

Orijinalden alıntı: Devrim

Bilmez miyim dostum ya, candir Eskisehir can. Bu hesabin asil sahibi abim normalde. Kendisi Anadolu Universitesi Sinema-Televizyon okuyor 3.sinifta. Efsane bi sehir orasi.

Ben de Izmirliyim ustad. Deniz ve korfez eksikligi disinda insanlari, ortami Izmir ile bagdasik. Her yaz 1 ay gelirim Eskisehir'e.

Esparkta mahsur kalmistim hatta, gondoldan dusmustuk arkadaslarla. Hey es-es hey!

benim de ablam izmirde okuyor. geçen yaz ilk defa izmire gittim. alsancak'ı falan beğendim tabi ki ama dokuz eylül hukukta okuyunca ablam mecburen bucada kalıyor ve buca korkunç bir yer bence. ama bornova falan çok güzel. hatta alsancak'ta karides kızartan bir yer var hani kağıtta satıyor adam. onun karidesine bayıldım ya. normalde dondurulmuşlar hiç öyle kıtır kıtır olmaz ama onunki öyle.

gondoldan porsuk'a düştüysen iyi bir sağlık kontrolünden geç valla. kanalizasyonun oraya döküldüğünü hep düşünürüz esparkta nasıl mahsur kaldın yahu? bir de eskişehire bir daha gelirsen gitmediysen mutlaka abdüsselam, köfteci fahrettin ve nazar kebapçısına git. şehrin en iyi lezzetleri oralardadır. ben boğazıma baya düşkünümdür de. bak ağzım sulandı

Kofteci ali veya eskisehir cigborekcisi de iyi baya ;)

• yaz benide,hedef belli değil daha :)
  • Bir Eskişehir muhabbeti dönmüş ben de İzmir'den kalktım Matematik Bölümü okuyorum Anadolu Üniversitesin'de. Bir kaç şey söylemek isterim Üniversite hakkında.

Eğer seçeceğiniz bölümde hazırlık zorunlu ise kısaca sölemem gerekirse "yandınız" ve aklınız varsa gelmeyin onu da yitirirsiniz.

Hiç öyle hazırlık rahattır kafadır diye düşünmeyin. Bu okulda başarı oranı yerlerde. Okulun normal öğrenim süresi 1.5 yıl evet yanlış okumadınız 1.5 yıl.

eğer en baş kurdan başlarsınız ( ki bilenler bile sınavda elenip en baştan başlıyor ) 1.5 yıl paşa paşa okursunuz. Okulda devamsızlık hakkı %10'dur bu yaklaşık 15 saat ders saatine takabül eder. 2 gün okula gelmesseniz kalırsınız. Hasta olsanız bile rapor kabul edilmez.

Final ve Vizeleri derslerden bağımsız çok ağırdır. Şu an 4500 kişi var ve okulda 220 kişi Finalden geçebildi. Vize notları finale etkilemez. Vizeden 100 alın isterseniz finalden 70 almanız şarttır. Vize neye yarıyor derseniz

Vize+Quiz+Ödev Ortalamaları 70 olmak zorunda ( Bu ortalama Vizenin %50 si alınıp bir köşede Ödev+Quiz %50 ise oluşur. Mesela Vizeniz 80 burdan 40 ödevleriniz 60 ise burdan 30 gelir. 40+30=70 ) olmazsa finale giremez ve 2 aylık kuru tekrar edersiniz.

Bir de sınıfa saati günü belli olmayan hocalardan bağımsız kişilerce hazırlanan quizler gelir. her hafta fiks 1 tane gelir. Buna girmezseniz 0 alırsınız. Rapor kabul edilmez.

Bu kurallar yüzünden çoğu arkadaşım Osmangazi Üniversitesine geçiş için uğraşmakta çünkü çok iyi İngilizce bilenler dahi bu okulda çok zorlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xeratula -- 16 Nisan 2012; 20:22:35 >

• benide yaz bu gidişle lys de olmıcak
  • benide yazabilirsin herhangi bir hukuk
  • yaz benide mezun kalıcam gibi
  • ekle benide :D gazi diş hekimliği bu yıl olmayacak seneye inşallah ♥
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.