Şimdi Ara

2013 YGS/LYS adayları [ANA KONU] (152 Kişiyiz) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
11
Favori
16.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekleyebilirsin
  • ekle mezunum.
  • İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği(İngilizce)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carfreak -- 3 Haziran 2012; 16:00:33 >
  • Hocam banada İTÜ-Bilgisayar Mühendisliği yaz....
  • boğaziçi bilgisayar mühendisliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karneos -- 4 Nisan 2012; 19:37:19 >
  • yaz hocam odtü eem
  • bende giricem kısmetse ve son şansım olacak ..
  • Ekle hocam :)
  • 11. sınıfım. hiç çalışasım yok bu yıl. tatildede haziranda yatıp temmuzda YGS başlayıp tarih-coğrafya- biyoloji halledicem inş.

Hedef ODTÜ Elektrik Elektronik gibi görünüyor ama bilmiyorum
  • http://forum.donanimhaber.com/m_57123927/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57123927 bu linkte zaten 67 kişi olmuştuk 11.sınıf olarak :) bence konu fazlalığına gerek yok.Konu tarafımca daha önce açılmıştı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiccA35

http://forum.donanimhaber.com/m_57123927/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57123927 bu linkte zaten 67 kişi olmuştuk 11.sınıf olarak :) bence konu fazlalığına gerek yok.Konu tarafımca daha önce açılmıştı..

pardon hocam görmemişim. ee ne yapalım o zaman? konuları mı birleştirsek?
  • 1) 2013 de YGS olacak mı ?

2) Okul puanı kesin kalkacak mı ? Eğer kalkarsa terch yaptıgımızda kesilen okul puanının yarısı olayı ham puandan mı düşecek ?

Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum.
  • @Rashta: Okul puanları kalkmıyor, sadece katsayı kalktı. Olay şu sen fen lisesinde de olsan anadolu lisesinde de olsan ya da düz lise, fark etmiyor. Okuldaki not ortalaman 90 diyelim, tüm liselerdeki 90 ortalamalı gençlere aynı puan gelecek. Önceden okul içi geliyodu, şimdi her okul aynı düzeyde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: heemine

@Rashta: Okul puanları kalkmıyor, sadece katsayı kalktı. Olay şu sen fen lisesinde de olsan anadolu lisesinde de olsan ya da düz lise, fark etmiyor. Okuldaki not ortalaman 90 diyelim, tüm liselerdeki 90 ortalamalı gençlere aynı puan gelecek. Önceden okul içi geliyodu, şimdi her okul aynı düzeyde...

Bak bunu öğrendiğim iyi oldu.Ben okul puanı komple kalktı zannetmiştim.

Teşekkürler cevap için.
  • Üniversiteyi dondurup seneye tekrar giricem bu sene puanım kırıldığı için pek düşmedim üstüne.

bu sene ölesine girdim ygs 2012'e

29 TR
    19 SOS
    31 MAT
    38 FEN

Hedef Osmangazi Üniversitesi TIP fakültesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xeratula -- 16 Nisan 2012; 20:16:36 >
  • Hedef Odtü elektrik elektronik müh.
    Gazamız mübarek olsun beyler :D
  • benıde ekle üniversite olarakda yapılan en yuksek puanla gırılecek yer yaz :=)
  • ekle beni de. şimdiden türkçe sorularına alıştırıyorum kendimi. karekök ygs 30 lu denemeyi aldım. ondan çözüyorum
  • Beni de yaz Bilgisayar Mühendisliği
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.