Şimdi Ara

2013 YGS/LYS adayları [ANA KONU] (152 Kişiyiz) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
11
Favori
16.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temmuz ayında YGS'ye başlayacağım. Bu sene de anlamadığım konuları azaltmaya çalışıyorum. Hedef %8'lik dilime girmek.
  • Ekle benide , 11. Sınıfım seneye bizde giricez
  • ekle seneye de gireriz
  • bende varım bugün ygs ile aynı anda sınava girdik 365 puan 110 kişide 17. oldum
  • Yaz beni de, 3. girişim olacak.
  • 12. sınıfım ama bugünkü sınavla 2013'e yol ufaktan gözüktü.
  • Ekle beni de.Stres basladi bende
  • ygs ye hiç bakmadım gemoetrim ve fiziğim berbat,en az çalıştığım derslerde bunlar.Yarın geo sınavı var o kadar her derse kasa kasa geldim koycak yine goemetri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbulencia

Yaz beni de, 3. girişim olacak.

Sınav bi tek sana zor değil ki ,önemli olan sıralama değil mi zaten
  • Ben de varım
    Ygs'ye şu ana kadar kafama göre çalışıyodum ama 2012 ygs geçtiğine göre ben de yarından itibaren moda girip düzenli çalışmalara başlıyorum.
    Şu an puanlar ygs1 405-430 arası (fbm denemeleri, zaman denemeleri..) hedefim yazın sonuna kadar 450'ye ulaşmak
  • Ygs konularina nasil calisiyosunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion077 -- 1 Nisan 2012; 16:01:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunkyCJ

Senenin ilk sorularını sorim. Bugün özel derece sınıfı denememiz vardı. Acayip zordu valla matematik,geometri yaptım ama fizik çok kötüydü 14 sorudan 10 boşum olduğu için fizikleri hocaya sorucam :D

2013 YGS/LYS adayları [ANA KONU] (152 Kişiyiz)

Bunlar mi derece sinifi sorusu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kolay olsa da goremeyip cozebilirsin dogaldir fakat derece sorulari olmasi garibime gitti.
  • kusura bakmayın konuyu açtım ama vakit bulamadım girmeye. bugün lys 2 vardı da okulda. ya ben de güya mat 1 çalışacaktım 11. sınıfta. ama mat 1e bakmaya kalkınca 11. sınıf konuları aksıyor. herhalde ygs konularına çalışmayı yaza bırakıcam. inşallah yetişir. bi de bu yılın fizik konuları çok ağır geldi. baya zorlanıyorum. bugünkü lys 2 kolaydı ama yine fiziği yapamadım. en kötüsü yetiştiremiyorum 30 soru 45dk yetmiyor bana. bir de 11. sınıflar hedeflerini de yazsa güzel olabilir. belki daha çok yürekleniriz. ben konudakileri ekliyorum ilk mesaja. 11. sınıf değilim ben öylesine geziyodum diyen söylesin :D
  • hadi hayırlısı bende yazın başlarım herhalde ygs ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexdesouza.10 -- 4 Nisan 2012; 15:52:14 >
  • Ben de yavaştan yavaştan başladım çalışmaya ekle benide hocam listeye
  • Hedef olarak İTÜ - Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği yaz hocam.
  • Esogü Tıp
  • Beni de ekle
  • ekle hocam ben de 2013 ygs-lys adayıyım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.