Şimdi Ara

2013 trend fiesta-2015 essentia corsa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

başlıktaki iki araç için değerlendirmelerinizi bekliyorum.

2013 trend fiesta, otomatik-lpg'li, bir parça boya, 2500tl hasar kaydı, 92bin km de, 124bin tl.

2015 essentia corsa, otomatik-lpg'li, 15cm lokal boya, tramer yok, 80bin kmde, 129bin tl.

bir de 2013 titanyum fiesta var, otomatik-lpg'li, 3 parça boyalı, tramersiz, 105bin km.de 129bin tl.

• İşlemli parça sayısı, tramer, model yılı ve km olarak en mantıklı seçeneği Corsa olarak görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herseyinhayirlisi -- 5 Ekim 2020; 22:7:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: herseyinhayirlisi

İşlemli parça sayısı, tramer, model yılı ve km olarak en mantıklı seçeneği Corsa olarak görüyorum.

5bin tl farka değer diyorsunuz yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

5bin tl farka değer diyorsunuz yani?

Alıntıları Göster
    Tabiki, tabiri caizse biraz daha bakir bir araç gibi duruyor ve o farka değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: herseyinhayirlisi

İşlemli parça sayısı, tramer, model yılı ve km olarak en mantıklı seçeneği Corsa olarak görüyorum.

kardeş araba yorumu yapmışsın da, birşey merak ettim, ehliyetin var mı?

2013 trend fiesta-2015 essentia corsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir78

kardeş araba yorumu yapmışsın da, birşey merak ettim, ehliyetin var mı?

Alıntıları Göster
    Bu konuyla ehliyetimin olmama olasılığını nasıl bağdaştırdın anlamadım? Üni 4 e gidiyorum 4 yıldır ehliyetim var yaklaşık 40 bin km tecrübem var ve aracım konudaki Opel corsa. Allah akıl fikir versin

• jokey olmak için at mı olmak lazım. böyle bi şeydi morinyonun sözü.

• Titanium fiesta dolu dolu ve keyifli bir araba. Tavsiye ederim. Lakin 4 ileri otomatik diye hatırlıyorum, sağlamdır ama yakıtı bir tık fazla olabilir. Hoş lpg varken zaten her türlü üzmeden gezdirir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Fiesta titanium tercih ederdim segmentinin en dolu araçlarından birisi hem segmentininde en iyi yol tutuş olarak seçilmiş olması bunları göz önünde bulundursak fiesta alırdım şahsen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yorumlar için teşekkürler,

üstteki araçlar olmadı, ama 3 hafta kadar önce:

2016 enjoy corsa, otomatik-lpg'li, 1 boya-1değişen,1700tl tramer, 56bin kmde, 140bin tl alındı....2013 trend fiesta-2015 essentia corsa 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.