Şimdi Ara

2013 SONY X9005A 4K & X850A 4K & W905A & W805A & W655A 3D LED TV MODELLERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.875
Cevap
54
Favori
495.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ürünler gelmemiş daha hiç biyere izmirde bi bayiden zor bela aldım fiyatı bende.
    asıl merakım w900 ama nuh dedi peygamber demedi adam.fakat notebooklar fln uygun fiyatlardan geldi bu sene dedi.
  • Amerika 55W900 Fiyatı : $3300 ( 6000 Tl yaklaşık )

Tr de buna ötv kdv bayi karı koy 8-9 milyar arası çıkacaktır malesef.

http://store.sony.com/p/Sony-Internet-TV/en/p/KDL55W900A#gallery

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EDİT: İLK SAYFADAKİ MESAJI BURAYA TAŞİMA !!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30 MAYIS DUYURU :

29 Mayısta ; Sony Türkiye Sayfasından İlan Ettiği , Aşagıda SS lerini Görebileceğiniz ,

@sagropa Nickli Arkadaşımızın Sony Müşteri Hizmetlerine Dün Açıp Teyit Ettirdigi Ve Güvenerek Bu Sabah Tv Yi Aldıgı Kampanya İptal Olmuş.

Sony Tr ; Yok Böyle Bir Kampanyamız Demekte Ve Sitelerinden Apar Topar Kampanyayı Kaldırmışlar.

2013 SONY X9005A 4K & X850A 4K & W905A & W805A & W655A 3D LED TV MODELLERİ

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TÜRKİYEDE DE BU TELEFON KAMPANYASININ YAPILMASI İÇİN , DESTEK OLUN !!!

SONY TR FACEBOOK :https://www.facebook.com/SonyTR?fref=ts
    SONY TR TWİTTER :https://twitter.com/Sony_Turkiye
    SONY TR TELEFON : 444 7669
    SONY TR MAİL : SonyCustomerCare.STUR@eu.sony.com

AVRUPA ÜLKELERİNDE ; SONY W9 & W8 TV ALANLARA XPERİA Z & L HEDİYE KAMPANYASI !

How to Claim

1. Customers who purchase an Eligible Product between 29th May and 14 July 2013 (inclusive) are entitled to submit an application for their Gift as set out above.

2. Customers will only be eligible to claim and receive the Gift that is offered under the Promotion in the country in which they purchased their Eligible Product.

3. The offer is strictly reserved for end users living in the following countries:

Austria, Belgium, Bosnia, , Croatia, Republic of Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Latvia, Latvia, Lithuania,
    Luxembourg, Macedonia, Moldova, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, UK

http://www.sony.co.uk/hub/braviapromotion

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

'' İSTANBUL & ANKARA & İZMİR '' RESMİ SONY BAYİLERİ

www.hepsisony.com
    www.morfare.com
    www.hamielektronik.com
    www.teknolojika.com
    www.btsony.com
    www.luks.com.tr
    www.sonyavrasya.com
    www.markasony.com
    www.mysonyshop.com
    www.sonysepetim.com
    www.sony.web.tr
    www.tarlacilarsonycenter.com
    www.sonybizde.com
    www.sonyboschburada.com
    www.umitticaret.com/izmir.html

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf Miroğlu -- 13 Ekim 2013; 23:39:36 >

• yeni gelecek olan w802/805 model tv, 2012 model olan hx850 den daha iyi mi olacak? Şu an 40hx850 almayı düşünüyorum.Bir de w900 modelinin 40'' olanı tahminen ne kadar olur acaba? 40hx850'nin fiyatı 2.850 şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

47w805 = 3200 tl

ürünler gelmemiş daha hiç biyere izmirde bi bayiden zor bela aldım fiyatı bende.
    asıl merakım w900 ama nuh dedi peygamber demedi adam.fakat notebooklar fln uygun fiyatlardan geldi bu sene dedi.

47W805 uydu alıcılı bir cihaz karasal digital yayın iiçin DVB-T2 tuneri de var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: winterice

yeni gelecek olan w802/805 model tv, 2012 model olan hx850 den daha iyi mi olacak? Şu an 40hx850 almayı düşünüyorum.Bir de w900 modelinin 40'' olanı tahminen ne kadar olur acaba? 40hx850'nin fiyatı 2.850 şu an.

hocam w8xx serisi hx850'den düşük bir model geçen senenin hx750 modeline eşdeğer tutuyorlar. w900 hx850 ile ufak tefek değişiklikler dışında aynı. hx serisi artık tükendi denecek kadar az piyasada.yani teşhir ürünü yada iade dönmüş ürün alma ihtimalin yüksek.w900 bekleyip seçimini ondan yana yap derim.umarım fiyatlar çok aşırı olmaz bende aynı tv'yi bekliyorum çünkü.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: winterice

yeni gelecek olan w802/805 model tv, 2012 model olan hx850 den daha iyi mi olacak? Şu an 40hx850 almayı düşünüyorum.Bir de w900 modelinin 40'' olanı tahminen ne kadar olur acaba? 40hx850'nin fiyatı 2.850 şu an.

hocam w8xx serisi hx850'den düşük bir model geçen senenin hx750 modeline eşdeğer tutuyorlar. w900 hx850 ile ufak tefek değişiklikler dışında aynı. hx serisi artık tükendi denecek kadar az piyasada.yani teşhir ürünü yada iade dönmüş ürün alma ihtimalin yüksek.w900 bekleyip seçimini ondan yana yap derim.umarım fiyatlar çok aşırı olmaz bende aynı tv'yi bekliyorum çünkü.

w900 modelinin yüksek fiyattan giriş yapacağını düşünüyorum.Bir de 40-42'' olarak çıkmayacak sanırım.Bunları göz önünde bulundurursak 4 binden aşağı giriş yapmaz heralde tv.Bu da benim bütçemi aşar açıkçası. 40hx850 saturn de sordum, ellerinde 2 teşhir ürünü 4 de kapalı kutulu olarak var dediler.Israrla açılmamış kutu değil mi diye sordum evet dediler ancak ne kadar güvenilir tartışılır tabiki.Aslında alsam açılmış kutu çıksa geri iade imkanı var saturn de sanırım.

• Bu da yeni model sanırım?

http://www.hepsisony.com/?urun-5530-Sony-KDL-42W655-LED-TV.html

Performansı nasıl acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Bu da yeni model sanırım?

http://www.hepsisony.com/?urun-5530-Sony-KDL-42W655-LED-TV.html

Performansı nasıl acaba...

evt.

buda yeni.

http://www.hepsisony.com/?urun-5531-Sony-KDL-42W805-LED-TV.html

• Bu pahalı geldi boyutuna göre. Benim sorduğum üründe 2 tane HDMI varmış. 4 olsa daha iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Bu pahalı geldi boyutuna göre. Benim sorduğum üründe 2 tane HDMI varmış. 4 olsa daha iyiydi.

sizin linkteki tv giriş seviyesi bşr tv fazla bişi beklemeyin.

gücünüz yetiyorsa w900 olmuyorsa w800 lere bakın.
  • HX850'nin yeni serisi olarak gelen seri w900 sanırsam yanlış ise düzeltirseniz sevinirim.46" w900 serisini bekliyorum.Fiyat olarak inşallah çok fazla yukarıdan çıkmaz.Yeni evin salonu boş kaldı.Bir kaç ayda fiyat insin daha diye beklemem inşallah.
    Tahmini olarak w900 serisinin fiyatını ne kadar bekliyorsunuz 46" olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaLuA

HX850'nin yeni serisi olarak gelen seri w900 sanırsam yanlış ise düzeltirseniz sevinirim.46" w900 serisini bekliyorum.Fiyat olarak inşallah çok fazla yukarıdan çıkmaz.Yeni evin salonu boş kaldı.Bir kaç ayda fiyat insin daha diye beklemem inşallah.
    Tahmini olarak w900 serisinin fiyatını ne kadar bekliyorsunuz 46" olarak.

W900 eski hx920 ve hx850 karışımı gibi bişi.

asıl en üst serisi X900 4k tv ama oda çok çok pahalı ve 46 inç i yok 55 den başlıyor.

46w900 ün fiyatı 5500 Tl gibi bişi olur sanırım.
  • w8xx seriside piyasaya ayak uydurmak için çıkarılmış bi tv. fena sayılmaz hatta piyasadaki çoğu pasif tv'den kat kat iyi olacak. hem görüntü kalitesi hemde motion konusunda. ürünler daha çok yeni yabancı sitelerde bile inceleme yok henüz. fakat lg ve philips'i katlıyacak,fiyatlarıda gayet güzel bence
  • quote:

w8xx seriside piyasaya ayak uydurmak için çıkarılmış bi tv. fena sayılmaz hatta piyasadaki çoğu pasif tv'den kat kat iyi olacak. hem görüntü kalitesi hemde motion konusunda. ürünler daha çok yeni yabancı sitelerde bile inceleme yok henüz. fakat lg ve philips'i katlıyacak,fiyatlarıda gayet güzel bence

evt aynen öyle.

bu arada 55w800 almak isteyen varsa resmi sony bayisinden sordum 55w800 4600 tl dedi mayıs ilk haftası satıştaymış.

W900 ise 2.3 haftayı bulabilirmiş mayısın. fiyatı bilmiyoruz dediler.

• Umarım sony türkiye gene tunersiz tv getirmez. almanya sitesine bakarsanız W900 de olmayan tuner yok , eksiksiz.

http://www.sony.de/product/tv-139-55-lcd/kdl-55w905a/technische-details#tab

Integrierte Tuner

DVB-T (digital) JA

DVB-T2 (digital) JA

DVB-S (Digitaler Satellit) JA

DVB-S2 (digitaler Satellitentuner) JA

DVB-C (Digitalkabeltuner) JA

CI+ JA

Analog JA

• Yusuf usta W serileri tamamda.esas gelmesi gereken HX 950 ler ne oldu bir bilginiz varmı? Türkiyeye gelecekmi gelecekse ne zaman gelebilir?
    Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damasyus

Yusuf usta W serileri tamamda.esas gelmesi gereken HX 950 ler ne oldu bir bilginiz varmı? Türkiyeye gelecekmi gelecekse ne zaman gelebilir?
    Selamlar.

galiba yalan oldu hiç gelmeyecek.
  • Sony 2013 serileri gelmeye başladı..

47W805 FİYAT:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 22 Nisan 2013; 21:04:43 >
  • W805 serisinde karasal sayısal yayın için DVB-T2 tuneri de var...

Sony ingiliz sitesinden alıntı :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 22 Nisan 2013; 22:02:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

quote:

Orijinalden alıntı: damasyus

Yusuf usta W serileri tamamda.esas gelmesi gereken HX 950 ler ne oldu bir bilginiz varmı? Türkiyeye gelecekmi gelecekse ne zaman gelebilir?
    Selamlar.

galiba yalan oldu hiç gelmeyecek.

Kötü haber
    Bizim memlekete adam gibi bir tv getirmiyorlar 2009 dan beri Markaların amiral gemileri bizim memlekete çok az geliyor. Bu HX 950 gelmeyecekse çok yazık.
    Yuh olsun Sony,e

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.