Şimdi Ara

2013 SONY X9005A 4K & X850A 4K & W905A & W805A & W655A 3D LED TV MODELLERİ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.875
Cevap
54
Favori
495.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hizliresimyukle.com/ Bu siteden fotoğrafları yükleyip çıkan linkleri buraya ekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pocemonmutlu -- 16 Mayıs 2013; 0:08:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: UFO123

teşekkürler yükledim bu adreslerde:

2013 SONY X9005A 4K & X850A 4K & W905A & W805A & W655A 3D LED TV MODELLERİ

Durumu bayağı kötü, tam bir LG panel vakası

Sony müşteri hizmetleri ile görüşüp bu fotoğrafları mail atın ve hiç memnun olmadığınızı belirtin derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pocemonmutlu -- 16 Mayıs 2013; 0:23:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

quote:

Durumu bayağı kötü, tam bir LG panel vakası

Sony müşteri hizmetleri ile görüşüp bu fotoğrafları mail atın ve hiç memnun olmadığınızı belirtin derim...

teşekkürler.
    Aldığım SNOY bayisi ile görüştüm tlf.da beni servise yönlendirdi, onlar incelemesi lazım dedi, bende servise söyledim gelip bakacaklar.
    Cihazı alalı 10 gün kadar oldu, bir ay sanırım bazı haklarım var, iade değişim gibi.
    Servis bana ne önerebilir, değişim yada iade mi? yada sorun yok bu hepsinde var falan derse?

• Ayni tvnin 47" olani var bende. Av1'i acip denedim. Telefonla resmini cektim, ekleyebilirsem ekleyecegim. Ama sizin panelde sikinti var gibi hocam. Artik sans meselesi demek ki bu durum.

http://r1305.hizliresim.com/19/j/n3k97.jpg

http://r1305.hizliresim.com/19/j/n3kcg.jpg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sony Servisin ne diyeceğini veya önereceğini bilmiyorum ama hepsinde var vs. derlerse "ben memnun değilim değişimini istiyorum deyin.
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: booker01

Ayni tvnin 47" olani var bende. Av1'i acip denedim. Telefonla resmini cektim, ekleyebilirsem ekleyecegim. Ama sizin panelde sikinti var gibi hocam. Artik sans meselesi demek ki bu durum.

bu kontrolü yaparken resim ayarlarında bir şeylet yapmamız gerekiyor mu? örnek: en koyu moda, ya da ne bileyim en parlak mod vs.?
  • Pek ayar yapmadim aslinda. Bir tek canli moda almistim. Gecmis olsun hocam, umarim tez zamanda sorun duzelir. Yoksa tv harika bence.

• bu resimde karanlık sahnelerde ayrıntı kaybı bariz gözüküyor,

http://m1305.hizliresim.com/19/j/n3phg.png

(forumdan resim yüklemede sorun var sanırım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur466 -- 16 Mayıs 2013; 9:12:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakirkul71

Peki arkadaşım sony 40 hx750 de ne tür panel kullanılmış herhangi bir malumatınız varmı

Hocam 40Hx750 S-pva türü panel var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur466

bu resimde karanlık sahnelerde ayrıntı kaybı bariz gözüküyor,

http://m1305.hizliresim.com/19/j/n3phg.png

(forumdan resim yüklemede sorun var sanırım)

ayar menüsünden kontrast ayarının bir işlevi vardır herhalde.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

quote:

teşekkürler.
    Aldığım SNOY bayisi ile görüştüm tlf.da beni servise yönlendirdi, onlar incelemesi lazım dedi, bende servise söyledim gelip bakacaklar.

Cihazı alalı 10 gün kadar oldu, bir ay sanırım bazı haklarım var, iade değişim gibi.
    Servis bana ne önerebilir, değişim yada iade mi? yada sorun yok bu hepsinde var falan derse?

sizdeki büyük ihtimalle defoludur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goro1982 -- 16 Mayıs 2013; 12:28:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

KAVGA YOK BEYLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR...

HADİ BİRAZ YENİ VİDEO PAYLAŞAYIM KONU DAGILSIN.

bu iki görüntüde fabrika ayaları ile mi çekilmiş

atıca örneğin ikisni de her ayarı aynı mı dır

yanisi şu ben samsung ve lg de 2 3 senedir ayarlarını renki 75 e arka ısıgı ev ortmaında 20 üzerinden 50 ye gündüz 80 100 arası had magaada 100 olsun calı görünücek ve ısıkları emicek

kontrast 100 e

lg de keskinliği 50 den 80 samsung da 50 den 65 e alıyorum

ve renk sıcaklığını tamamen soğuğa getiriyorum ki ( lg 2 sen önceki tvlerinde renk sıcaklığı 0 değerinde gelriken yeni tvlerinde fabrikadan soğuk şeklince gönderioyr ki daha canlı renk alınıyor bu sayede

ŞİMDİ SORUM ŞU SOLDAKİ TV DAHA İYİ DOĞRU AMA TVLERİN AYARLARI NEDİR GABRİK AYARI MIDIR ?

eğer fabri ayarı ise bunları en iyi ayarına getirip denemek gercek sonucu ortaya cıkarmaz mı ?

evet babayiğitler bu soruya cevap versinler

Arkadaşlar kesinlikle bu karşılaştırma kafanızı bulandirmasin soldaki tv nin ayarlarını tamamen bozmuslar bunu Pioneer plazma kullanmış biri olarak yaziyorum serisi ne olursa olsun hiçbir kuro böyle siyah vermez bu tv resmen gri ile karışık mavi veriyor insanları nasılda kandiriyorlar çıplak gözle tv izlemeden sakin almayın arkadaşlar

• arkadaşlar youtube deki videolara tvlerin parlaklıgına bakarak tv kalitesi anlaşılmaz yanıltabilir kameralarda panelde ki teknolojiye göre ışık hassasiyeti değişir biri parlak görünürken diğeri karanlık olabilir bence .
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkir1907

quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

KAVGA YOK BEYLERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR...

HADİ BİRAZ YENİ VİDEO PAYLAŞAYIM KONU DAGILSIN.

bu iki görüntüde fabrika ayaları ile mi çekilmiş

atıca örneğin ikisni de her ayarı aynı mı dır

yanisi şu ben samsung ve lg de 2 3 senedir ayarlarını renki 75 e arka ısıgı ev ortmaında 20 üzerinden 50 ye gündüz 80 100 arası had magaada 100 olsun calı görünücek ve ısıkları emicek

kontrast 100 e

lg de keskinliği 50 den 80 samsung da 50 den 65 e alıyorum

ve renk sıcaklığını tamamen soğuğa getiriyorum ki ( lg 2 sen önceki tvlerinde renk sıcaklığı 0 değerinde gelriken yeni tvlerinde fabrikadan soğuk şeklince gönderioyr ki daha canlı renk alınıyor bu sayede

ŞİMDİ SORUM ŞU SOLDAKİ TV DAHA İYİ DOĞRU AMA TVLERİN AYARLARI NEDİR GABRİK AYARI MIDIR ?

eğer fabri ayarı ise bunları en iyi ayarına getirip denemek gercek sonucu ortaya cıkarmaz mı ?

evet babayiğitler bu soruya cevap versinler

Arkadaşlar kesinlikle bu karşılaştırma kafanızı bulandirmasin soldaki tv nin ayarlarını tamamen bozmuslar bunu Pioneer plazma kullanmış biri olarak yaziyorum serisi ne olursa olsun hiçbir kuro böyle siyah vermez bu tv resmen gri ile karışık mavi veriyor insanları nasılda kandiriyorlar çıplak gözle tv izlemeden sakin almayın arkadaşlar

aslında ypılcak en güzel şey

durumu kart limiti yeterli olan arkadaslar 4 markanın en baba serielrini hepsini yanyana dizicek ps3 de koyuak herseyi test ediceklr video kayıtlarıyla

hem fabrika ayarlarında hem de en stabil kullanıcı ayarlarında ....

• 2 MESAJ SONRA YENİ SAYFA BAŞI OLACAK.

ALLAHINI SEVEN FOTOLARA , VİDEOLARA ALINTI YAPMASIN.

SAYFA NE HALE GELDİ. KOTALI ARKADAŞLAR VAR.

HİÇBİŞİ ANLAŞILMIYOR.

ALINTI YAPMADAN ;

@ xxx kişiye veya alttaki haber et sistemini kullanalım.

İlla resim alıntı yapacak olanlar simage yapsın kodları , öyle alıntılasın.

• LÜTFEN; FOTOLARA , VİDEOLARA ALINTI YAPMAYIN.

SAYFA NE HALE GELDİ.

KOTALI ARKADAŞLAR VAR , AYRICA HİÇBİŞİ ANLAŞILMIYOR.

ALINTI YAPMADAN ;

@ xxx kişiye veya alttaki haber et sistemini kullanalım.

İlla resim alıntı yapacak olanlar simage yapsın kodları , öyle alıntılasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf Miroğlu -- 16 Mayıs 2013; 17:41:36 >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.