Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.750
Cevap
73
Favori
572.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barhonda

quote:

Orijinalden alıntı: ati39

Torium AVM deki Samsung bayi, şu ana kadar gördüğüm en kazık Samsung bayileri içersinde

5.500 tl kazık fiyatmı oluyor hocam ?

Ben bu ürün için demiyorum hocam zaten ..oraya 2 kere gittim ve her gidişimde diğer bayilerden daha pahalı (500-600TL fazlasıyla)bir fiyatla karşılaştım orada...bu bir tesadüf olmaz bence..ayrıca vatanbilgisayarda 5500 TLden de daha ucuz fiyatlar var sanırım..burada da işleniyor zaten bu konu ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 20 Mayıs 2013; 16:51:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufca

güncellemeyi hangi linkten aldınız arkadaşlar.otomatik yap komutuyla yeni güncelleme bulmuyor.biraz ayrıntı verirseniz çok makbule geçer.teşekkürler.

Samsung com tr gir arama kısmından tv nın kodunu yaz bulunca gir firmware indir gibi bir yazı olmalı ona tıkla karşına gelen exe dosyasını bilgisayarına indir çalıştır ve adres olarak boş bir usb göster işlemi yapsın sonra o usb yi çıkar ve tak tv ye kendi buluyor zaten 15 saniye sonra güncelliyeyimmi diye. Anlaşılmayan yer olursa sorarsın.
  • Arkadaşlar herşey ok süper ancak youtube da herhangi bir video oynatamadım.
    Sıkıntı ne olabilir, vimeo ve dailymotion da hiç bir sıkıntı yok .
    Ama you tube da arama yapıyorum istediğim klibi buluyorum.
    Play diyorum başlamıyor ne olabilir?
  • eyvallah .sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

http://www.avrupatr.com/SAMSUNG-UE-55F8000-139-Ekran-3D-LED-TV,PR-2307.html

Fiyatlar , 12 Taksit 6.5 7 milyara kadara var , kartlara göre degişiyor.

Bu ne abicim , hiç mi piyasayı takip etmiyorlar , bu konuyu da mı görmüyorlar. 5300 tl ye 10-12 taksitle vatandan aldı arkadaşlar.

Toplu alım için tüm şubelerine mesaj attım ayrı ayrı, hiçbiri dönmedi tek kelam etmediler.

Aynı zamanda sony bayisiler ve zamanında sony tv almışlıgımda var. 2 degişim olayı olmuşdu , bize çok yardımcıda oldular ama bu fiyat konusunda hep böyleler.

çok haklısın tetikte kalın bir hafta sonra gör fiyatları ne kadar olmuş.

aslında ithalat üründen şaşmayacaksın. samsung türkiye ürünü ile ithalatçı ürünü aynı,

2 ürünü de aynı ürün ama samsung türkiye bu konuda biraz daha ağır davranıyor son tüketiciye.

(üç kağıtçılık yapıyıor sanırsam ), bu firmalar bu fiyata satarken aynı ürünü 1000 TL fark ile satan büyük firmalar var,

insanları sömürmesinler...
  • Bugun samsung bayilerinden birinde fiyat sordum 5900 den aşağı verniyor nakit bile olsa personellerinden birine piyasada 5100 e kadar samsung tr garantili ürünlerin oldugunu soyledim akakce den bakin dedim arkadaş sagolsun uyandirdi akakcedeki urunleri satanlarin içinde de farkli firma ismi ole satis yapan bayilerdwn birilermis fiyatlari bayilerde tavan tutup bayiden alana tabiri caizse en ust fiyattan cakip tabi interneti de bos birakmayip bilmemne.com firmasi diye satis yapiyorlar mis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufca

güncellemeyi hangi linkten aldınız arkadaşlar.otomatik yap komutuyla yeni güncelleme bulmuyor.biraz ayrıntı verirseniz çok makbule geçer.teşekkürler.

55F8000SLXTK modeli için güncelleme dosyasının bulunduğu link;

http://www.samsung.com/tr/function/search/espsearchResult?input_keyword=ue55f8000sl&keywords=ue55f8000sl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavsar -- 20 Mayıs 2013; 20:57:12 >
  • Modül için kutudan çıkan siyah plastikten bir parça var üstünde common interface 5V yazıyor. Önce ona modülü takıyorsunuz sonra o parçayı TV nin arkasındaki yere takıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavsar -- 20 Mayıs 2013; 21:00:43 >
  • Resimlerini çektim. Kart modüle, modül siyah adaptöre, siyah adaptörde TV nin arkasındaki kapağın altındaki Common Interface yazan yere bağlanıyor. Resimdeki modül seneler önce kullandığım modüldü. Muhtemelen sistem değişmiş olabilir.

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ 2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavsar -- 20 Mayıs 2013; 21:21:09 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barhonda

quote:

Torium AVM deki Samsung bayi, şu ana kadar gördüğüm en kazık Samsung bayileri içersinde

5.500 tl kazık fiyatmı oluyor hocam ?

Ben bu ürün için demiyorum hocam zaten ..oraya 2 kere gittim ve her gidişimde diğer bayilerden daha pahalı (500-600TL fazlasıyla)bir fiyatla karşılaştım orada...bu bir tesadüf olmaz bence..ayrıca vatanbilgisayarda 5500 TLden de daha ucuz fiyatlar var sanırım..burada da işleniyor zaten bu konu ...

Ama 4 ay erteleme var. 4 ay erteleme daha çok işine gelen arkadaşlar olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavsar -- 20 Mayıs 2013; 21:25:30 >
  • Tv'yi 5.749 tl ye alan biri olarak bana uygun geldi hocam. Piyasada daha uygun fiyata tabi bulunabilir ama ben yinede almak isteyen olabilir diye düşünerek buraya yazdım
  • çok iyi bir fiyat Samsung türkiye garantili world kart peşin fiyatına 12taksit ve 3ay erteleme .... = 5182 TL

http://www.teknomina.com/Samsung-UE55F8000-3D-Led-Televizyon%2CPR-3874.html?ref=akakce&v=0.94

dayanamayıp alacağım galiba ! , yok yok biraz daha bekleyeyim :) yada beklemeyeyim
  • 46 veya 55 inc f8000 almak icin haziranin ortasina kadar beklemeye karar verdim ... Dussede dusmesede artik haziran 15 gibi alacagim ... Ama 46 inc f8000 e 5400 fiyat ceken samsung bayisinin yanindan bile gecmem ... Netten veya teknosa vb yerlere muracat edicez artik mecburen ...
  • Precision Black ( Local Dimming ) ABD de var Avrupa da yok

http://www.hdfever.fr/2013/04/17/coup-de-gueule-samsung-propose-un-f8000-bride-en-france/

http://www.rtings.com/info/what-is-local-dimming

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 21 Mayıs 2013; 5:40:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

çok iyi bir fiyat Samsung türkiye garantili world kart peşin fiyatına 12taksit ve 3ay erteleme .... = 5182 TL

http://www.teknomina.com/Samsung-UE55F8000-3D-Led-Televizyon%2CPR-3874.html?ref=akakce&v=0.94

dayanamayıp alacağım galiba ! , yok yok biraz daha bekleyeyim :) yada beklemeyeyim

Burası çok iyiymiş. Bence hemen alın derim. Ödeme şartları da iyi. Benim aldığım fiyattan 320 TL ucuza geliyor. Hayırlı olsun...
  • birinden alıntı:

**yeni vt60 ve gt60 ı gördükten sonra başka hiç bir TV yi istemediğimi anladım.Bugun Panasonic Türkiye'yi aradım ,tv lerin durumları stok vb bilgiler almak için.

Şu anda yeni serilerin hepsi stoklara girmiş.Marketlere dağıtılmasına da muhtemelen bu hafta içinde başlıyorlarmış.
    Fiyat konusunda bilgim yok dedi ,ya da var ama söylemedi.

Neyse işin özü bu haftadan itibaren her an yeni plazmaları ve ledleri piyasada görebiliriz.

Bu arada mediamarktda wt60(sanırım,acele baktım modeli tam hatırlayamadım) 50 ve 55 ler sırasıyla 4599 ve 5999TL den satışta.**
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

birinden alıntı:

**yeni vt60 ve gt60 ı gördükten sonra başka hiç bir TV yi istemediğimi anladım.Bugun Panasonic Türkiye'yi aradım ,tv lerin durumları stok vb bilgiler almak için.

Şu anda yeni serilerin hepsi stoklara girmiş.Marketlere dağıtılmasına da muhtemelen bu hafta içinde başlıyorlarmış.
    Fiyat konusunda bilgim yok dedi ,ya da var ama söylemedi.

Neyse işin özü bu haftadan itibaren her an yeni plazmaları ve ledleri piyasada görebiliriz.

Bu arada mediamarktda wt60(sanırım,acele baktım modeli tam hatırlayamadım) 50 ve 55 ler sırasıyla 4599 ve 5999TL den satışta.**

http://www.avforums.com/reviews/Panasonic-WT65-WT60-TX-L47WT65B-L55WT65B-3D-LED-Television-Review_529/Review.html

burdaki incelemeye göre arada dağlar var samsungla ama bence kendin bilirsin
  • teşekkürler arkadaşlar ben 40 f8000 kullanıyorum . güncelledim.sağolun
  • :) bana göre bütün led tvler aynı kefe, birbirlerinden çok farkları yok dağlar kadar hele hiç yok (üst segment-orta segment-standart giriş segment diye ayırabilirim sadece)
    inceleme sitelerine göre tvnin kralı plazma serileride ancak türkiyede eski teknoloji diye tercih edilmiyor ne hikmetse :)
    bence arpayı kim çok verirse iyi not alıyor o sitelerde:)

burda wt 6 bin liradan satışa girerse samsungun 5 bin altına inmesi bu yaz çok mümkün görülmüyor demek istediğim buydu (hangisinin sorunu digerinden fazla olurda yayılmaya başlarsa o zaman hızlı fiyat düşmeleri görülebilir)
  • .
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.