Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.750
Cevap
73
Favori
572.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar DVB-T2 var mı bu cihazada yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: outlander

arkadaşlar DVB-T2 var mı bu cihazada yok mu?

Sadece koredeki fabrika biliyor onlarda bu devlet sırrını Turkiye Samsungla paylaşmıyor. Ya da Turkiye Samsung ilgisiz sadece satıyor gerisini forumlara bırakıyor.
  • Benim 6 yillik samsungda bile karasal hd var bundada vardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karasal yayın için dışarıdan bir anten takılacak mı? Menüye göre takılacak gibi. Muhtemelen de kanal tipi seçeneklerinde Dış Anten seçilecek. Çünkü karasal yayın diye bir seçenek yok. Şu anda aramada hiçbir kanalı bulmuyor.
     2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: pervaz2

quote:

Orijinalden alıntı: outlander

arkadaşlar DVB-T2 var mı bu cihazada yok mu?

Sadece koredeki fabrika biliyor onlarda bu devlet sırrını Turkiye Samsungla paylaşmıyor. Ya da Turkiye Samsung ilgisiz sadece satıyor gerisini forumlara bırakıyor.

t2 bence yok
    yokta diyemiyorlar ona soralım buna soralım sallıyorlar :)
    yaz sonlarında koreden gelecek olan ikinci partilerde belki olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavsar

Karasal yayın için dışarıdan bir anten takılacak mı? Menüye göre takılacak gibi. Muhtemelen de kanal tipi seçeneklerinde Dış Anten seçilecek. Çünkü karasal yayın diye bir seçenek yok. Şu anda aramada hiçbir kanalı bulmuyor.

[;)marketlerde var ufak tip tv ustu antenler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UN55ES8000 (with Evo Kit) vs. UN55F8000
    http://samsungevolutionkit.com/un55es8000-with-evo-kit-vs-un55f8000/

ve evo kit hakkıında site
    http://samsungevolutionkit.com/
  • samsung sony'i sd upscaling başarısında geçmiş gözüküyor :)

"...There’s more ringing around high-contrast edges compared to Samsung’s scaling algorithm, which can exaggerate compression artefacts like mosquito noise as well as intra-content edge enhancement. Personally we still have a slight preference for Samsung’s really forgiving method of upscaling standard-definition content, but Sony’s effort is an excellent alternative – sharp and detailed SD images are the order of the day as long as you adopt a sensible viewing distance (7 feet away from screen), and the video source is up to scratch...."

http://www.hdtvtest.co.uk/news/sony-kdl55w905a-201305172987.htm?page=Performance

ayrıca; triluminos hakkında da pratikte; normal kullanımda pek te pratik bulunmamış ; abartılacak bir durumu yok demek ki ...

The Sony W9 is one of a select range of Bravia LED TVs blessed with Triluminos Display technology whose on/off state and intensity can be toggled using the [Live Colour] control in the [Advanced Settings] submenu. We didn’t find the feature useful for regular content, though it may work better with Sony’s “Mastered in 4K” Blu-rays which are meant to support xvYCC extended colour space.

• merhaba arkadaşlar ben vatan bilgisayardan eyüp ayverdi öncelikle @edizfbc @hata73 & @pervaz2 nickli arkadaşlara ilgi ve alakaları için teşükküreder iyi günlerde kulanmalarını dilerim söylemek istediğim birşeydaha var 55f8000 almak isteyen bir kişiye daha 5300 tl kk taksit hafta sonu geçerli olmak şartıyla verebilirim bana özelden gün içinde ulaşabilirsiniz
  • Eyüp Bey son derece ilgili ve nazik bir arkadaş.
    Öncelikle çok teşekkür ediyorum. Bende dün teslim aldım bugun servis bekliyorum (hala gelemediler!!)(saat de vermiyorlar )
    Almak isteyen olursa kesinlikle en ufak tereddüt etmeden alabilir.
    Ben her işimi telefon ile hallettim, hatta dudullu vatandan topkapı vatana gönderdi ben oradan teslim aldım.
    Tekrar teşekkür ederim Eyüp Bey ilginiz alakanız ve yardımlarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edizfbc

Eyüp Bey son derece ilgili ve nazik bir arkadaş.
    Öncelikle çok teşekkür ediyorum. Bende dün teslim aldım bugun servis bekliyorum (hala gelemediler!!)(saat de vermiyorlar )
    Almak isteyen olursa kesinlikle en ufak tereddüt etmeden alabilir.
    Ben her işimi telefon ile hallettim, hatta dudullu vatandan topkapı vatana gönderdi ben oradan teslim aldım.
    Tekrar teşekkür ederim Eyüp Bey ilginiz alakanız ve yardımlarınız için.

hayırlı olsun güle güle kullanın.

sizden de mümkünse foto video bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavsar

quote:

Orijinalden alıntı: kancelik22

Arkadaşlar bende bir hafta on beş gün içinde 46 F 7000 alacam gibi F 8000 ile arada 500 tl fark var 500 tl değecek bir durum yok sanırım en azından bu başlıktaki arkadaşların verdiği bilgilere göre
    yalnız bir kaç sorum var yardım ederseniz sevinirim

* öncelikle teknosadan alacagım ürünü yalnız fiyat 4099 civarı oluyor turuncu indirimde internette 400 tl hediye çeki diyor
    bu tv yi teknosa bayiden alınca da geçerli mi? ve bu çek olayı nasıl yani? adımıza mı tanımlanıyor kaç gün içinde kullanıyor yani tvi alınca hemen kullanabilir miyim?
    * aynı zamanda evde kablolu kullandığım interneti kablosuza cevrimeyi düşünüyorum. gelen servis tv nin kurulumunu yaparken wifi ayarlarınıda yapıyor mu? yada yardımcı oluyorlar mı?
    * karasal yayın olayında DVB-T2 var mı yoksa bu olayı nasıl çözeceğiz?
    * tv yi digiturkle kullanmayı düşünüyorum özellikle hd yayınlar için (yada next minix hd cool alacağım ) doğru tercih ne olur?
    * ilk defa led tv alacağım yanlış yapmak istemiyorum . led tv ölü piksel testinizi kurulum yapılırken denemem gerekiyor sanırım.
    genel olarak eksik olduğum noktalarda bilgi verecek arkadaş olursa çok sevinirim..
    sonuç olarak 46 F 7000 doğru bir tercih mi?

Ben Teknosa'dan aldım 600 TL çek tanımlandı. Çek bir yıl süreyle tek seferde yapacağınız alışverişlerde geçerli. Fakat ürünü bayiden değil internetten almalısınız. UPS ile ertesi gün gönderiyorlar. Çekide ertesi gün kullanabilirsiniz. Gelen servis WiFi ayarlarını da yapıyor. Zaten çok basit sadece WiFi şifrenizi giriyorsunuz işlem bitiyor. Ben Digiturk ile kullanıyorum. Çok memnunum. Ölü pixel testini servis gittikten sonra kendim yaptım. Servis varkende yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Sevgiler...

tv konusunda yardımcı old için tşk ederim. daha önceden internetten alışveriş yaptım ama tv farklı bir olay hem parasal olarak büyük bir mebla hemde boyut olarak. kargo olarak ups iyi firma ama taşıma esnasında bir sorun olur mu bilmiyorum çünkü malatyadayım. gerçi kargoyu istanbuldan mı yoksa baglı oldugum ildeki teknosadan mı yapıyorlar onuda bilmek lazım. sonuçta teknosa bayisinide tv kargoyla geliyor?
    sizin tv siparişinizde herhangi bir sorun oldu mu mesela,
    birde teknosa bayiden alınmadıgı için kurulum için nasıl bir yol izleniyor. bir yeri aramak gerekiyor mu?
    hediye verilen çeki adınıza nasıl tanımlıyorlar yani bir çek falan mı geldi tv ile birlikte? y6ani çeki tek seferde bayiden harcayabiliyor muyum yoksa siteden mi?
    kusura bakmayın kafanızı yordum biraz sonuçta dediğim gibi acemi oldugumuz için insan ne yapacagını şaşırıyor.
    birde 46 F7000 nasıl sizce genel olarak doğru bir secim mi?

not: özelden de attım msjı

• quote:

Orijinalden alıntı: pocemonmutlu

quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Bu videoyu paylaşman çok iyi oldu, Samsung TV'leri mağazada görüp yada evde Dinamik modda kullanıp "Samsung pastel renkler veriyor detay yok sulu boya gibi görüntü veriyor" diyenler artık Dinamik veya Mağaza modunda kullanıldığı için böyle göründüğünü anlamış olurlar

dinamik mod kesinlikle çok fazla detay kaybına yol açmakta aşırı aydınlık ve tamamen pastelleşen renkler
    sinema modu gerçeğe en yakın görüntüyü veriyor
    bence sinema modunda plazmadan iyisi yok :)

•  2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ

• merhaba arkadaşlar ben vatan bilgisayardan eyüp üyelik açtım kendime burdan 55f8000 için ulaşabilirsiniz
  • 55F8000 - 5200-5500 TL
    46F8000 - 3800-4200 TL

1-2 ay daha beklesek 55'' 4000-4500 - 46'' 3500 TL arası olurmu ?
  • olmaz
  • O zaman nasip ederse 55 ES 8000 almayı düşünüyorum 1 hafta içinde..

Sizce biraz daha beklemelimiyim. Kampanya ile belki istediğim fiyatlara düşebilir?

@Chronos1121
  • es8000'i kaça alıyorsunuz?
  • Araştırma içindeyim Bulunca gidip peşin olarak alacağız.
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.