Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.750
Cevap
73
Favori
572.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bekleme olayı kötü o zaman bayilere doğru kayıcaz gibi görünüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adelite -- 17 Mayıs 2013; 18:06:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barhonda

Uygunmu değilmi tam bilemiyorum, site güvenilir diye ordan aldım fakat bekleme olayı varmış. Keşke bayiden alsaydım

sayfanın en başına dün yazdım , tekrar edeyim. ( hb.com da ne kadara satılıyor bilmiyorum , pahalıysa gelmeden iptal edin sipariş ve gidip alın vatandan.)

tabi önce arkadaşla gene irtibata geçin , belki artık vermezler.

Toplu Alın İçin İsim Yazdıran Arkadaşlar ;

@hata73 & @pervaz2 nickli arkadaşlarımız ; Eyüp Ayverdi ( @selomert06 ) vasıtasıyla vatan computerdan cihazlarını almışlar.

Sizlerde ; 55F8000 i 5300 TL ye dudullu Vatan Computerdan aşagıdaki taksitlerle alabilirsiniz.

( WorldCard 10 Taksit, Axess 10 Taksit, Bonus 5 Taksit, Bonus 12 Taksit, Maximum 12 Taksit, Kredi Kartı Tek Ödeme, AsyaCard 10 Taksit, Garanti Bonus 5 Taksit, Garanti Bonus 10 Taksit, Paraf 10 Taksit, Garanti Bonus 12 Taksit)

• pervaz2

yukardaki video yu resim standart modda iken tekrar çekipyayınlar mısınız

teşekkürler
  • miroğlu hocam bu foto daki sony w905 mi?

renkler hiç doğal değil bence sony de
     2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ
  • evt w905
  • sony tamda benim tarzımmış , tam vivid özellikle kırmızıya baksana...
    Gerçi fotoğraf üzerinden yorum yapmak doğru değil , ayarları nedir vs... belli değil, detaylar samsung da daha belirgin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuftaner -- 17 Mayıs 2013; 16:27:37 >
  • Detaylar Sony de daha belirgindir hocam bundan emin olabilirsin ..çünkü ben 2012 serisi olan HX850 ve ES8000 serilerini karşılaştırmıştım.. Umarım büyük bir teknomarkette ikisini karşılaştırma fırsatı bulursun..ki her ne kadar vividçi bile olsan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 17 Mayıs 2013; 17:21:29 >
  • renklerdeki aşırı baskınlık detayları örtmüş gözüküyor ama dediğiniz gibi canlı canlı görüp kıyaslamak gerekir.... gerçi şahsi olarak w905 in muhtemel fiyatına göre benim seçimim F8000 den yana olacak gibi gözüküyor...
  • Sony nin en kötü tarafı bu işte hocam.. uçuk fiyattan çıkıyorlar piyasaya ve kolay kolay da düşmüyorlar maalesef
  • arkadaslar ben de 55 inclik f8000 almaya karar verdim.. ama merak ettiğim birsey var.. ben suan digiturk hd iq kutu kullanıyorum.. ve tabiki en cok kullandıgım kumanda digiturk kumandası.. bu tvnin de kumandası cok guzel.. ve sesli ozellikler de cabası tabi.. ama bu ozellikler harici cihazlarla ne kadar kullanılabilecek.?46lık d8000 sahibiyim suan.. bu tv den cok farkı var mı? goruntu olarak falan? tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

kardeş avrupadan , amerikada tv falan gelmez , astarı yüzünden pahalı olur. vergisi , bürokrasisi seni çıldırtır.

Aceleniz yoksa , haziran 15 e kadar bekleyin.

indirimmi olacak ozaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: diagnotics

quote:

kardeş avrupadan , amerikada tv falan gelmez , astarı yüzünden pahalı olur. vergisi , bürokrasisi seni çıldırtır.

indirimmi olacak ozaman?

rakibi sony W905 o zaman satışa çıkıyor tr de.

hem o görülmüş olur , hemde samsung da indirim olabilir tabiki.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diagnotics

quote:

indirimmi olacak ozaman?

rakibi sony W905 o zaman satışa çıkıyor tr de.

hem o görülmüş olur , hemde samsung da indirim olabilir tabiki.

siz biliyorsunuzdur tv nin ozelliklerini suanda d8000 46 inch kullanıyorum.. f8000 55 lik aldıgımda ne gibi farklar olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diagnotics -- 17 Mayıs 2013; 20:13:16 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 17 Mayıs 2013; 20:34:51 >
  • F8000 de nasıl bilmiyorum ama d7000 de menü-kanal arama-otomatik seçip orda dijital karasal uydu ve kablo diye bi tablo çıkıyordu muhtemelen aynı olması lazım
  • @Baybarut üstad, İstanbul da DVB-T2 test yayınlarının başladığını söylüyor...Bu yayınları alan arkadaşlar varmıdır acaba ?

Kanallar : STAR-SKYTÜRK360-TV8-TV2-CNNTÜRK-NTV-TRT1HD-ATVHD-SAMANYOLU-NTV-FOX-KANALTÜRK ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 17 Mayıs 2013; 20:49:08 >
  • 15 Haziranda gelmesi neysede ikisini beraber göreceğimiz bit markete gelmesi baya geçer bence. Özellikle başında kimse beklemeden inceleme yapmak isteyenler için
  • Bu arada yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun yukarıdaki resim karşılaştırmalarınada hiç takılmayın bence kendi gözünüz en iyi kıyasdır.
  • @666azazel

Güzel video.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf Miroğlu -- 17 Mayıs 2013; 21:09:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Bu videoyu paylaşman çok iyi oldu, Samsung TV'leri mağazada görüp yada evde Dinamik modda kullanıp "Samsung pastel renkler veriyor detay yok sulu boya gibi görüntü veriyor" diyenler artık Dinamik veya Mağaza modunda kullanıldığı için böyle göründüğünü anlamış olurlar

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.