Şimdi Ara

2013 Samsung F8500 Plazma serisi (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
13
Favori
55.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: applev

Sayın ,
    DoSöDoKöKo bende bir televizyon alma arifesindeyim , vt50 ve f8500 arasında kararsızlık yaşıyorum . kullanıcı olarak objektif tavsiyeniz nedir öğrenmek isterim .

Hocam merhaba, bende hemen hemen sizin durumunuzdaydım ancak @DoSöDoKöKo'nun yorumlarıyla 64" F8500'de karar kıldım.

Şu anki fiyatı 6.100.-TL civarında ancak yılbaşından sonra bu rakamın 5.500 veya daha altına düşeceğini düşünüyorum. Bu Plazma henüz İstanbul Bilişim'e girmedi. " Yakında " diyor.
    Birde İB'in fiyatını kontrol edelim. Eğer 5 bine verirse oradan alabilirim. Sorunlu bir satıcı olduğu söyleniyor ama daha önce 3 tane LG aldım ve hiç sorun çıkmadı. Taşınacağım için benim acelem yok Ocak ortasına kadar bekleyebilirim. Selamlar

• F8500 bende düşünmeye başladım olmaz gibi de bakmıyorum alternatif yok mu buna olmaz mı ama fiyatları da malum tabi her ne kadar f8500 ün fiyatıda bu olmasada

İstanbul'dan alacak arkadaşlar varsa toplu düşünülebilir. Geçen bir yerde incelemeye gittim biride almak için bekliyordu. Fiyatta birşey yaparlarsa ve uygun olursa bende düşünürüm dedim adamların gözleri açıldı şak diye 500tl indiler ama ben almadım o arkadaş kaptı bir tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delerıum -- 31 Ekim 2013; 13:12:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

F8500 bende düşünmeye başladım olmaz gibi de bakmıyorum alternatif yok mu buna olmaz mı ama fiyatları da malum tabi her ne kadar f8500 ün fiyatıda bu olmasada

İstanbul'dan alacak arkadaşlar varsa toplu düşünülebilir. Geçen bir yerde incelemeye gittim biride almak için bekliyordu. Fiyatta birşey yaparlarsa ve uygun olursa bende düşünürüm dedim adamların gözleri açıldı şak diye 500tl indiler ama ben almadım o arkadaş kaptı bir tane

Hocam ben kararımı verdim bile ancak taşınmayı bekliyorum. F8500 İstanbul Bilişim'e girince oradan alacağım. Birlikte düşünebiliriz. Ben Ankara'dayım ama fark etmez telefonda işi bitirebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: warfarin

yabancı sitelerde özellikle uğultu sesinden şikayet edilmiş bu tvyi almayı düsünüyorum ancak rakım olarak 2007 metrede oturmaktayım rakım yüksekliği uğultuyu artırırmı bilemiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim
    64" f8500 için 6000-7000 tl arasındaki fiyat normaldir arkadaşlar... aslında olması gereken fiyat buydu...
    65" panasonic vt serisi plazmalar için istenen 10000 tl civarı fiyatlar aslında aşırı yüksektir.... 10000tl civarı fiyatlar FAHİŞ fiyatlardır....
    meydanı boş bulunca tüketiciyi gıdıklıyor bu uyanık firmalar....
    bir zamanlar philips 60pfl9607 modeline merak sarmıştım... Türkiyeye 17500TL ile girdi ve sonunda 7000TL ye kadar indi....
    65" bir plazma için 6000-7000tl iyidir... samsung 64f8500 fiyatı doğrudur ve normaldir....aman çok düşük fiyat diyip satıcıları gaza getirip fiyatı yükseltmeyin

64-65" plasma televizyon için olması gereken fiyat 6000-7000tl civarıdır...... 9000-11000tl civarı fiyatlar anormal ve FAHİŞ dir....
    bunu böyle kabullenelim... haybeye kazık yemeyelim.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 31 Ekim 2013; 11:41:04 >

• quote:

F8500 bende düşünmeye başladım olmaz gibi de bakmıyorum alternatif yok mu buna olmaz mı ama fiyatları da malum tabi her ne kadar f8500 ün fiyatıda bu olmasada

Medaimarkt 'ta 5699,00.-TL olarak satışta , bende yeni taşınıyorum , en fazla 1-2 ay sürem var diyebilirim . yani tam karar aşamasındayım . aslında led televizyonlara sıcak bakmıyordum , tanıdıklarıma plazma öneriyordum ama DoSöDoKöKo 'nün yazılarını okuyunca karar değişitirdim diyebilirim .

• Olabilir arkadaşlar aslında PJ bakıyorken bu panel cezbetti pdp olması da yoksa aklımda w905 var ama 55'' bu cihaz hem pdp hem 64'' olması daha iyi yan yana gelince aradaki ebat farkı bayağı var.

Bu arada @celebic İB' me ne fiyattan girer acaba? sizdemi 64'' modeline bakıyorsunuz?

@applev siz led 55'' modeline bakıyorsunuz sanırım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delerıum -- 31 Ekim 2013; 13:37:11 >
  • quote:

quote:

Medaimarkt 'ta 5699,00.-TL olarak satışta , bende yeni taşınıyorum , en fazla 1-2 ay sürem var diyebilirim . yani tam karar aşamasındayım . aslında led televizyonlara sıcak bakmıyordum , tanıdıklarıma plazma öneriyordum ama DoSöDoKöKo 'nün yazılarını okuyunca karar değişitirdim diyebilirim .

media markt da ps64f8500 modelinin fiyatı 7999tl
    bahsettiğiniz ue55f8500 olmasın? onun fiyatı 5499tl ve o bir LED TV.... plazma değil !!!

SAMSUNG MODEL NUMARALARINDA 'PS' İLE BAŞLAYANLAR PLAZMADIR.... 'UE' İLE BAŞLAYANLAR LED....

karıştırmış olabilirsiniz

• quote:

Olabilir arkadaşlar aslında PJ bakıyorken bu panel cezbetti pdp olması da yoksa aklımda w905 var ama 55'' bu cihaz hem pdp hem 64'' olması daha iyi yan yana gelince aradaki ebat farkı bayağı var.

Bu arada @celebic İB' me ne fiyattan girer acaba? sizdemi 64'' modeline bakıyorsunuz?

@applev siz led 55'' modeline bakıyorsunuz sanırım?

Hocam halihazırda 47" ekran kullanıyorum. Başta bana büyük gelen bu ekran şimdi ufaldıkça ufaldı gözümde

Yılbaşından sonra İB'e 5.000 - 5.500.-TL arası bir fiyattan gireceğini umuyor ve ümit ediyorum. Çünkü şu anda aşağıdaki linklerde 6.100.-TL civarı fiyatlar mevcut. İB'in farklı olması lazım.
    Ancak kararım kesinkes 64" F8500

http://www.beyazesyam.com/index.php?p=show&pid=154528&ref=akakce&v=1.35.4#0

http://www.smartevim.com/samsung-ps64f8500-64f8500-plazmatv?filter_name=64f8500&ref=akakce&v=1.97.4

http://www.bedavacim.com.tr/Samsung-64F8500-F-Hd-3D-Wi-Fi-Plazma-Tv-Samsung-Turkiye-_13845.html?ref=akakce&v=0.93.4#0

• quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

quote:

quote:

media markt da ps64f8500 modelinin fiyatı 7999tl
    bahsettiğiniz ue55f8500 olmasın? onun fiyatı 5499tl ve o bir LED TV.... plazma değil !!!

SAMSUNG MODEL NUMARALARINDA 'PS' İLE BAŞLAYANLAR PLAZMADIR.... 'UE' İLE BAŞLAYANLAR LED....

karıştırmış olabilirsiniz

Sayın , DoSöDoKöKo evet gerçekten karıştırmışım , açıkçası ben sizin f8500 led tv olanından aldığınız izlenimine kapıldım ... o halde şöyle düzeltmeliyim ps f8500 modeli olarak bakmalıyım , doğru mu ? Teşekkür ederim .

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic
    Hocam halihazırda 47" ekran kullanıyorum. Başta bana büyük gelen bu ekran şimdi ufaldıkça ufaldı gözümde

Yılbaşından sonra İB'e 5.000 - 5.500.-TL arası bir fiyattan gireceğini umuyor ve ümit ediyorum. Çünkü şu anda aşağıdaki linklerde 6.100.-TL civarı fiyatlar mevcut. İB'in farklı olması lazım.
    Ancak kararım kesinkes 64" F8500

http://www.beyazesyam.com/index.php?p=show&pid=154528&ref=akakce&v=1.35.4#0

http://www.smartevim.com/samsung-ps64f8500-64f8500-plazmatv?filter_name=64f8500&ref=akakce&v=1.97.4

http://www.bedavacim.com.tr/Samsung-64F8500-F-Hd-3D-Wi-Fi-Plazma-Tv-Samsung-Turkiye-_13845.html?ref=akakce&v=0.93.4#0

Bende 46'' kullanıyordum sattım Sony HX720 vardı. Sonra 42'' panasonic aldım şimdi ayrı odaya geçireceğim onu günlük kullanım için.

Bu Samsung'u film için kullanmayı düşünüyorum salonda ve yukarıdaki fiyatları bende gördüm incelerken geçtiğimiz günlerde biraz dediğiniz seviyelerde olsa düşünülür ancak şu halde iken ay sonundan aşağı alamam gibi ki başka masraflarda var çünkü..

• applev kullanıcısına yanıt
    evet... plazma tv almak istiyorsanız ps ile başlayan model numaralarına bakacaksınız... mesela ps55f8500 veya ps64f8500 gibi....

ANCAK!!!! 55" f8500 serisi plazma modeli olan ps55f8500 ün Türkiyeye gelmediğini biliyorum... yanlış bilmiyor isem "f8500 plazma serisi içinde" Türkiyede satılan tek model var o da PS64F8500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 31 Ekim 2013; 12:04:01 >
  • Led düşünen varsa üst model samsungda ilk etapda görüntü benim için önemlidir diyorsanız biraz daha bütçeyi artırıp tereddüt etmeden w905 alın
  • quote:

Bende 46'' kullanıyordum sattım Sony HX720 vardı. Sonra 42'' panasonic aldım şimdi ayrı odaya geçireceğim onu günlük kullanım için.

Bu Samsung'u film için kullanmayı düşünüyorum salonda ve yukarıdaki fiyatları bende gördüm incelerken geçtiğimiz günlerde biraz dediğiniz seviyelerde olsa düşünülür ancak şu halde iken ay sonundan aşağı alamam gibi ki başka masraflarda var çünkü..

Hocam bana masraf deme
    Ayıptır söylemesi bir ev aldım, taşınmadan bir kaç tadilat filan yaptıralım dedim ama para su gibi akıyor

İster günlük, ister misafir olsun hergün salonda otururum. Evin en güzel bölümünü sadece misafire ayıramam

• quote:

Led düşünen varsa üst model samsungda ilk etapda görüntü benim için önemlidir diyorsanız biraz daha bütçeyi artırıp tereddüt etmeden w905 alın

Dostum daha önce dediğim gibi plazma aklımda yokken ledden vazgeçip plazmaya yöneldim. "Görüntü önemlidir için diyenler" demişsiniz.
    Kısaca biraz açabilir misiniz? Çünkü bu konularda çok bilgili değilimdir. Teşekkürler
  • quote:

evet... plazma tv almak istiyorsanız ps ile başlayan model numaralarına bakacaksınız... mesela ps55f8500 veya ps64f8500 gibi....

ANCAK!!!! 55" f8500 serisi plazma modeli olan ps55f8500 ün Türkiyeye gelmediğini biliyorum... yanlış bilmiyor isem "f8500 plazma serisi içinde" Türkiyede satılan tek model var o da PS64F8500

peki 55 inc led olanını tavsiye edebilirmisiniz veya 55 inc ne olabilir . Şimdiden teşekkür ederim .
  • quote:

quote:

Led düşünen varsa üst model samsungda ilk etapda görüntü benim için önemlidir diyorsanız biraz daha bütçeyi artırıp tereddüt etmeden w905 alın

Dostum daha önce dediğim gibi plazma aklımda yokken ledden vazgeçip plazmaya yöneldim. "Görüntü önemlidir için diyenler" demişsiniz.
    Kısaca biraz açabilir misiniz? Çünkü bu konularda çok bilgili değilimdir. Teşekkürler

Öncelikle led düşünen varsa ve önceliğinde de samsung düşünen varsa diyerek w905 önerisinde bulundum çünkü daha iyi bir panel denkleri içinde.

Görüntüden kastım özellikle bu 'Smart' olayına takılmayanlar şunu oynatıyormu, bu tv şunu destekliyormu diye sormayıp tasarımına bakmayan direk panel özellikleriyle ve kalite ile ilgilenenler için söyledim.

F8500 ve genel anlamda pdp paneller için söylemedim. Bir mesajda konusu geçtiği için yazdım.

Aynı şartlarda bu panel olmasa ve pdp de alternatifim kalmamış olsa bende w905 alırdım. Eğer ki led alacak olsam.

Kısaca F8500 için bir sıkıntı yok beğendiğim bir pdp oldu görüntü bakımından ve nasip dedik bakalım

Salon olayına geleceksek de misafir için değil aksine çok elektronik eşyam var ve koyabileceğim tek yer salon olduğundan günlük kullanım amaçlı ayrı bir oda var onu kullanacağım çoluk çocuk sıkıntı o yüzden özel sinema amaçlı kullanacağım ve kalabalık misafir gelmedikçede yer sıkıntısı olmadıkça açmayacağım

• quote:

quote:

quote:

Öncelikle led düşünen varsa ve önceliğinde de samsung düşünen varsa diyerek w905 önerisinde bulundum çünkü daha iyi bir panel denkleri içinde.

Görüntüden kastım özellikle bu 'Smart' olayına takılmayanlar şunu oynatıyormu, bu tv şunu destekliyormu diye sormayıp tasarımına bakmayan direk panel özellikleriyle ve kalite ile ilgilenenler için söyledim.

F8500 ve genel anlamda pdp paneller için söylemedim. Bir mesajda konusu geçtiği için yazdım.

Aynı şartlarda bu panel olmasa ve pdp de alternatifim kalmamış olsa bende w905 alırdım. Eğer ki led alacak olsam.

Kısaca F8500 için bir sıkıntı yok beğendiğim bir pdp oldu görüntü bakımından ve nasip dedik bakalım

Salon olayına geleceksek de misafir için değil aksine çok elektronik eşyam var ve koyabileceğim tek yer salon olduğundan günlük kullanım amaçlı ayrı bir oda var onu kullanacağım çoluk çocuk sıkıntı o yüzden özel sinema amaçlı kullanacağım ve kalabalık misafir gelmedikçede yer sıkıntısı olmadıkça açmayacağım

Hocam dediğim gibi bu konularda çok fazla bilgili olmadığım için almayı düşündüğüm üründen de tam olarak emin olmak istiyorum. Çünkü az buz bir para vermeyeceğiz. Teşekkür ederim.

• quote:

quote:

peki 55 inc led olanını tavsiye edebilirmisiniz veya 55 inc ne olabilir . Şimdiden teşekkür ederim .

led tv lerde philips markasında 7000 serisi ve üstü sony markasında W9 serisi ve üstünü düşünebilirsiniz....
  • Tabiki kiminin bir senelik maaşı gibi neredeyse ve herkes emin olup doğru ürünü almak ister ki forumlar bunlar için var ne istediğini bildikten sonra bütçe dahilinde bulunuyor istenen bir şekilde. Rica Ederim
  • applev kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 55'', 65'' daha da iyi olur. ne kadar büyük o kadar iyi. bakmayın siz başka türlü söyleyenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacidayi -- 31 Ekim 2013; 16:12:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.