Şimdi Ara

2013 Samsung F Serisi Genel 'TEKNİK YARDIMLAŞMA!' Konuları (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
15
Favori
27.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • F6340 icin 2105 guncellemesi ve fitness ve kid uygulamalarinin kaldirilmasi gerceklesti
    Tarayici sorunu iyilesmelere ragmen devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

32F5570 kullanıcısı olarak, hala 1116 sürümünü kullanıyorum, bunun sebebi DigiturkPlay kullanıyor olmam TV üzerinden, ve sonraki sürümlerde browser'ın Flash desteği kalktığını duyduğum için, kullanamamaktan çekinmem.

Yalnız son zamanlarda kullanamaz oldum DigiPlay'i, devamla yayın hatası diyor.

Neyse konuya dönecek olursak; 32F5570 in son güncellemesinde flash desteği var mı? DigiturkPlay kullanan biri test etti mi ya da?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrPixel -- 16 Mayıs 2015; 17:03:54 >
  • 2107 güncellemesi çıkmıştır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv niz icin guncelleme varsa yapiniz.
    Guncellemenin sebebi hatalari duzeltmek icin saniyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2112 güncellemesi geldi.
    Smarthub a giriş değişmiş.
    Çok da güzel olmuş.
    Şimdilik her şey güzel.
    Social tv de değişiklik neden yapılmış anlamadım. Bir tek live twitter kalmış.

• Ay sonu itibariyle social tv kalkıyormuş mesaj geldi.
  • cemal344 C kullanıcısına yanıt
    Bombaya bak tv min olduğu evde hiç internet yok aldığımdan beri ne güncelledim ne internete bağlandım.
    Ben giremeden tüm uygulamalar bitecek

• 2113 güncellemesi usb vasıtasıyla yaptım. Güzel.
    Bu arada turkcell tv takıldı memnun kaldım. Beklentimin üstünde.
    Dsmart 1080i görüntü veriyordu. Turkcell tv de 1080p seçeneği hareketli görüntüler de oldukça başarılı.
    Dsmart ı sanırım iptal edeceğim.

• Yeni nesil tizenlerde altyazılar istediğin kadar büyüyor,f serisinde en büyük ayarı bile küçük kalıyor,daha fazla büyütmek mümkün değilmi.
  • 2114.1 güncellemesi gayet stabil. Tarayıcı yine sorunlu. Bazı siteler eski tarayıcı deyip atıyor. Bir çözüm kısmen de olsa apps da var. Tv link adlı program işi görüyor. Ama tv ile birlikte android cihaza da yüklemek gerekiyor. Başka işlem fonksiyonları da gayet iyi. Diğer sistemlerde ki telefon cihazlarında varmı bilmiyorum.
    Ayrıca web deki videoları algılayıp tv ye aktaran Tubio adlı program android markette var ve çok işe yarıyor.
    Sevgiler

• Bir konu daha.
    Seyir Turk adlı bir site var.
    Bu sitede usb den çalışan ve sadece samsung tv lere özel küçük bir programcık var. Benim gibi dizi ve film hastalarına birebir. ☺👍

• 2115 güncellemesi dün akşam itibarıyla menü> destekten yapılabilir. Ayrıca skype Haziran'da son.
    Ilk izlenim; görüntü Daha iyi. Tarayıcı yine sorunlu. 😠

• Arakdaşlar altyazıyı daha büyütmenin bir yolunu bulan varmı.Ayrıca bir diğer sorun 1 senedir televizyon kapatma tuşuna bastıktan 25-30 saniye sonra kapanıyor.Acaba içindeki transistörlerden birisimi şişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdoksan

Arakdaşlar altyazıyı daha büyütmenin bir yolunu bulan varmı.Ayrıca bir diğer sorun 1 senedir televizyon kapatma tuşuna bastıktan 25-30 saniye sonra kapanıyor.Acaba içindeki transistörlerden birisimi şişti.

tv nin yazılımı güncelmi,birkaç versiyon önce geç kapanma sorunu vardı bende güncelleyince düzeldi.
  • 2112 den 2116 ya güncelledim ve geç kapanma sorunu çözüldü.Birde şu altyazıyı daha büyük yapabilen bir güncelleme gelse süper olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdoksan -- 5 Haziran 2016; 21:30:13 >
  • bluedreamms kullanıcısına yanıt
    Kanal geçişleri inanılmaz yavaş ya bunun bir çözümü yok mu :(

• 2117 versiyon çıktı. Onu deneyin.

• Merhaba 32f5570 tvde babamin izledigi bir belgesel kanalinin frekansi degismis tum kanallarin yerini degistirmeden tek bir kanal eklemek mumkunmudur acaba nasil yapabilirim?

• MeMETH_ kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-kanal ayarları-manuel arama uyduyu seçip frekans bilgilerini gir(hazır listeleri aşağı kaydır yeni seçeneği çıkacak üzerine tıklayıp more tuşu ile frekansı elle gir diğer yerleride ayarla) şebeke dışı arama seçeneği aktif olmayacak ara ya bas listenin en altına kanalı ekleyecek yapamazsan YouTube da ara Samsung f serisi kanal arama diye

• Altyazıyı büyütecek yazılımı boşuna bekliyoruz böyle bişey vermeyecekler galiba.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.