Şimdi Ara

2013 Philips 7008 Serisi Ana Konu (42/47/55PFL7008K) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.260
Cevap
55
Favori
287.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=6AVVIo6fJ9o

arkadaşlar telefonla çektim görüntü bozuk olabilir. ama televizyondan değil. telefondan kaynaklı.
  • fatihsngr F kullanıcısına yanıt
    6008 için prof. ayar vermiştim ona benzer yapabilirsin. 7008 de artı olarak ISF calibration ayarı var farklı olabilir ..yakında 8008 prof ayarıda gelebilir..7008 için Alman forum sitesinde kullanıcı ayarları var ama vermek istemedim ....yinede vereyim

motion hız sorunu daha önemli görüntüde takılma, kırılma gibi şeyler olmasın yeterli .. . .. dse görmek zor futbolda yeşil ekranda daha çok belli oluyor bende zor anlıyorum ....her led tvlerde çıkabilir..

6008 ayarları genelde herşeyi kapatıyor bunlar

http://www.avforums.com/forums/lcd-led-lcd-tvs/1782623-philips-55pfl6008-reviewers-recommended-best-settings.html

her tv için 3 aşamalı ayar çekme detaylı açıklaması bu o ayarların neden kapalı olduklarını belirtiyor ...

http://www.avforums.com/home/pictureperfect_step1.html

7008 Alman forum sitesi kullanıcı ayarları ..

http://www.hifi-forum.de/viewthread-152-10430.html

buda 8008 ayarları ama prof ayarı daha sonra başka siteden vericem bu farklı site ..

http://www.hdfever.fr/forum/viewtopic.php?f=6&t=2778&start=40

7008 test yapsalar onuda bulurum ama ...yok ...daha...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 17 Haziran 2013; 4:12:51 >

• umit7777 U kullanıcısına yanıt
    o fiyatları yeni girmişler heralde kafalarına göre fiyat var 47 ye 3000 ve 3800 demişler 3300 dediği doğru olanı ..teknosa farkı 3 farklı fiyat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 17 Haziran 2013; 2:51:17 >
  • siparişi verdim umarım sorun çıkmaz. bir yerde 3500 tl diğer yerde 2999 ...hadi hayırlısı...
  • Arkadaşlar bu modellerde el ile hafif baskı uyguladığınızda ekran esneme yapıyor. Bunun nedeni çerçevesiz tasarım oluşumu? Çünki bazı LG lerde de denedim yine içe doğru esneme mevcut?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasskabal

Arkadaşlar bu modellerde el ile hafif baskı uyguladığınızda ekran esneme yapıyor. Bunun nedeni çerçevesiz tasarım oluşumu? Çünki bazı LG lerde de denedim yine içe doğru esneme mevcut?

Teşekkürler.

Evet doğrudur. Çerçevesiz olduğu için ekranlar içeriye doğru esner. Özellikle köşelerde daha fazladır.
  • Selamlar
    47pfl7008 model televizyonu vakifbankin sitesinden satin aldim az once.. 2880 tl 6 taksitli olarak odedim..
    iyi bir tercih kullandigimi dusunuyorum..fiyatta piyasaya gore avantajli gorundu bana..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismaileraslan

Selamlar
    47pfl7008 model televizyonu vakifbankin sitesinden satin aldim az once.. 2880 tl 6 taksitli olarak odedim..
    iyi bir tercih kullandigimi dusunuyorum..fiyatta piyasaya gore avantajli gorundu bana..

Selamlar,

Öncelikle hayırlı olsun, seçiminiz bencede iyi bir modelden yana olmuş.. Fiyatına gelirsek piyasada artık 3.000 ya da 2.900 TL civarlarında 47" 7008 bulmak mümkün. Ama yine de iyi fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

quote:

Selamlar

Selamlar,

Öncelikle hayırlı olsun, seçiminiz bencede iyi bir modelden yana olmuş.. Fiyatına gelirsek piyasada artık 3.000 ya da 2.900 TL civarlarında 47" 7008 bulmak mümkün. Ama yine de iyi fiyat.

tesekkur ederim..
    takip ettigim birkac site vardi fiyat olarak..3300 tl altinda goremedim oralarda..onlarin disindada arastirma yapma zamanim olmadi acikcasi..
  • quote:

tesekkur ederim..
    takip ettigim birkac site vardi fiyat olarak..3300 tl altinda goremedim oralarda..onlarin disindada arastirma yapma zamanim olmadi acikcasi..

Önemli değil hocam. Şu an Teknosa'da 2.999 TL fiyat bulunmakta.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/philips-47pfl7008k12-47pfl7008k12-47-119-cm-3d-dual-core-led-tv,700-hz,ambilight3,wifi,hd-uydu,dlna/productdetails.aspx?I_ID=65088

sonra kapalı kutu bulmak zor oluyor bence güzel fırsatlar 7007 nin 2500 olduğunu düşünürsek teknosada ayrıyetten 200 TL hediye çeki var ayrıyetten bonusa 110 tl sanırım bonus var 2700 TL ye geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umit7777 -- 18 Haziran 2013; 23:22:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umit7777

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/philips-47pfl7008k12-47pfl7008k12-47-119-cm-3d-dual-core-led-tv,700-hz,ambilight3,wifi,hd-uydu,dlna/productdetails.aspx?I_ID=65088

sonra kapalı kutu bulmak zor oluyor bence güzel fırsatlar 7007 nin 2500 olduğunu düşünürsek teknosada ayrıyetten 200 TL hediye çeki var ayrıyetten bonusa 110 tl sanırım bonus var 2700 TL ye geliyor

vatana hic bakmadim..
    teknosadan almayi dusundum bende ama 2999 tl fiyat gecerli degil su anda..birde 2 kampanyayi birlestirmiyorlar..yani ya puan ya hediye ceki gibi oluyormus..velhasil teknosada 3379 tl 300 hediye ceki gibi fiyat..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umit7777

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/philips-47pfl7008k12-47pfl7008k12-47-119-cm-3d-dual-core-led-tv,700-hz,ambilight3,wifi,hd-uydu,dlna/productdetails.aspx?I_ID=65088

vatana hic bakmadim..
    teknosadan almayi dusundum bende ama 2999 tl fiyat gecerli degil su anda..birde 2 kampanyayi birlestirmiyorlar..yani ya puan ya hediye ceki gibi oluyormus..velhasil teknosada 3379 tl 300 hediye ceki gibi fiyat..

vatanda ki 2999 fiyat nasıl geçerli değil anlamadım ? bu arada vakıf bankın kendi sitesindeki satılan 2845 TL ye geliyor. aradım sordum kesinlikle paralel ithalat değilmiş. yani sorunsuz.. ama bu DVB-T2 olayı kafamı karıştırdı şimdi var mı yok mu diye

• vatan magazasindaki fiyati bilmiyorum..teknosada 2999 degil su anda..
    vakifta garanti vs sorun yok..ancak gelecek hafta icerisinde gondereceklermis..boyle bir bekleme durumu var..
    almadan once aylarca arastiriyoruzda..aldiktan sonra 1 gun bile beklenmiyor yaw :)
  • vakıfbank tan ayın 10'nun da aldım.2850 TL ye almıştım.Günlük fiyatlar değişiyor.Aldığımda 24 saatte kargoda diyordu ama ellerinde yokmuş.Henüz bugün kargo dan getirdiler.Henüz bakma fırsatım olmadı.Philips yetkili servisi garanti belgesinde vp veya Türkiye philips garantisi yazıp yazmadığını sordu.Eve gittiğimde bakacağım.Kurulumu garantili cihazsa ücretsiz yapıyorlarmış.Duvara Asma işide bu kurulum içinde ücretsiz mi acaba?
  • 47" pfl 7008 modeli yazmamışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: betterleon

vakıfbank tan ayın 10'nun da aldım.2850 TL ye almıştım.Günlük fiyatlar değişiyor.Aldığımda 24 saatte kargoda diyordu ama ellerinde yokmuş.Henüz bugün kargo dan getirdiler.Henüz bakma fırsatım olmadı.Philips yetkili servisi garanti belgesinde vp veya Türkiye philips garantisi yazıp yazmadığını sordu.Eve gittiğimde bakacağım.Kurulumu garantili cihazsa ücretsiz yapıyorlarmış.Duvara Asma işide bu kurulum içinde ücretsiz mi acaba?

bende vatandan aldım bugün. 2999 TL ye aldım.. kurulumu kendileri gelip yapacaklar. ayrıca o asma aparatını ücretli yapıyorlar 34 TL talep edicekler size. bilginiz olsun.
  • televizyonlarınız hayırlı olsun arkadaşlar.
    ben yaklaşık 15 gündür kullanıyorum bu cihazı. stand üzerinde kullanıyorum. duvara asmadım.
    estetik olarak çok güzel bir görüntüye sahip

47pfl7008/12

digi ile kullanıyorum televizyonu.
    2D yayından 3D yayına geçerken televizyonda bazı takılmalar oluyor, görüntü gidiyor.
    digide 399 nolu kanal 3d yayınyapıyor.
    ilk açtıgınızda ekran 2ye ayrılmış bir şekilde gösteriyor. 3D ye geçiş yaptığımda televizyon bazen sapıtıyor, ekran gidiyor, kararmalar yaşıyorum
    yazılımsal da olabilir.

sitede yazılım var ancak ingilizce. yüklemek istemedim, menülerde tr-eng geçiş olur dedim kendi kendime.

bu sorunla karşılaşan arkadaşlar varmı, var ise sorun düzelmesi için ne yapabiliriz, ne yapılmalı?

teşekkürler, iyi forumlar.

edit: model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duruqan -- 20 Haziran 2013; 20:00:07 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.