Şimdi Ara

2013 PHILIPS 6008 Serisi (42/47/55/60PFL6008K/12)- ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
8
Favori
50.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motion Plus'ı araştırdım hemen, her markada böyle sorunlar olduğu ve kapalı-minimum konumda tutulması gerektiği söyleniyor. Peki kapalı tutacaksak bu özelliği niye koymuşlar diye de sormadan edemiyor insan. Bir pazarlama stratejisi olsa gerek.

Araştırdığım yabancı forumlarda kullanıcıları çok övmüşler 6008'in görüntüsünü, o yüzden ısındım bu modele. Yoksa smart yavaşmış, Youtube'a girmiyormuş, DTS desteklemiyormuş pek önemli değil benim için. Bu paraya daha iyisi, sorunsuzu varsa söyleyin, onlara da bakalım. İşin tuhafı forumda önerilen f/p ürünü modeller stoklarda bulunamıyor, nasıl iş anlamadım.

Ve en sonunda Mediamarkt ile yaptığım görüşmede, internet alışverişlerinde koşulsuz iade garantisi (TV'yi duvara asmama haricinde) sunduklarını öğrendim, bunun sonucunda 42PFL6158K modelini sitesinden satın alacağım büyük ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalci79 -- 23 Eylül 2013; 17:41:18 >
  • 42PFL6158K modelini alacağım ama neden sadece Mediamarkt'ta satılıyor acaba, o takıldı aklıma.

Çeşitli alışveriş sitelerinden, iade politikalırıyla ilgili bilgi istedim:

Bimeks, kullanılmış TV'leri iade almadığını söyledi. Halbuki web sitesine baktığınızda iade alıyormuş gibi bir izlenim uyandırıyor.
    Kliksa, Mediamarkt, Darty, iade aldığını söyledi. Ama TV'nin duvara asılmamış olması gerekiyor. Tabii iade vaadediyorlar ama uygulamada ne kadar tüketici dostu olurlar, o bilinmez.
    Vatan Bilgisayar, iade ile ilgili soruma cevap vermedi.
    Teknosa da internet sitesinde iade aldığını iddia ediyor, henüz mesajıma cevap gelmedi.
    n11.com, ürünün kullanılmış olmasının iade etmeye engel teşkil etmediğini belirtiyor sitesinde, mesajıma cevap olarak web sitesinin ilgili bağlantısını göndermişler.
    Electroworld kesinlikle kullanılmış ürünün iadesini almıyor.
  • hayalci79 H kullanıcısına yanıt
    6 serilerinde her modeli bir firmaya vermişler sadece o firmalar satıyor

hangi modeli beyendiysen (diğer sayfalarda farlılıkları yazmıştım ) ve hangi firmaya güveniyorsan ordan al bence ....

ucuz da olmalı hafta sonu ucuz olur genelde hafta içi bindirilmiş fiyatlar olur.

internetten alışverişte kapalı kutu getirirler zaten tvler yeni çoğu kapalı kutu mağazada ise karışık işler çevirebiliyorlar ....

tvde sorun çıkarsa değiştirme işlemleri

internetten alınca koşulsuz değiştirme 7 gün içinde oluyor ...

mağazadan alırsan 30-45 gün içinde değişim yaparlar ama servisin rapor tutması gerekiyor . mağazadan alınca rapor tutma var mı bilmiyorum ....
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Miracast i becerebildin mi ustat.s4 tel varbende olmuyor.lg tv lerde yapiyorlar su ekran paylasim isini.tv deki goruntuyu telefona kendi android yazilimiyla aktardim ama telefonu tv ye yansitamadim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DHinferno D kullanıcısına yanıt
    kullanıcılara sormak gerekir .. aktarımı yapanda var , yapamayanda ...
    Şu an en güvenilir Mediamarkt gibi gözüküyor, aslında hiçbirine güven olmaz ama kötünün içinde en iyisi gibi duruyor. En azından bana memnun kalmazsam iade sözü verdiler. Ekim'i beklesem mi acaba diyorum, fiyatların düşeceğini söylüyor bazıları.
    kım mesela hocam aktarımı yapabılen...
  • DHinferno D kullanıcısına yanıt
    sayfaları okumak gerekir görmüştüm ya 6 serisi yazılarında yada 7 serisi hepsini okumalısın
    :) 6 dan baslayayim bari okumaya 7 ye gecebilirmiyim bilmiyorum.hdcp cihaz uyumlu degil diye uyari aliyorum ama anlik 1 kere yansitti goruntuyu.

• Arkadaşlar sakın philips almayın . flash dan film izlemek istersin türkçe altyazıyı desteklemez izleyemezsin , smarttan film izliyim dersin flash desteği yoktur izleyemezsin , codec destegi yoktur görüntü gelir ses gelmez vb.... yani ne flashdan ne internetten yararlanamazsın . alma ben çok pişmanım, vestel ve lg lerde böyle problemler yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailyuksel

Arkadaşlar sakın philips almayın . flash dan film izlemek istersin türkçe altyazıyı desteklemez izleyemezsin , smarttan film izliyim dersin flash desteği yoktur izleyemezsin , codec destegi yoktur görüntü gelir ses gelmez vb.... yani ne flashdan ne internetten yararlanamazsın . alma ben çok pişmanım, vestel ve lg lerde böyle problemler yok

4 mesaj var, 4 ü de aynı saçma sapan yazılar.

LG veya vestel satan bir vatandaş herhalde, dürüst olmaya davet ediyorum.
  • ismailyuksel İ kullanıcısına yanıt
    philips güncelleme sonrası dts ve altyazı geldi 7 -8- serilerinde garanti var 6 serisinde yok gibi ... satış politikaları böyle galiba ..

philips tvlerde flashplayer yok html5 var ... almadan önce bu sitede herkese söylüyoruz philips samartta rezildir ....

lg ve samsung düşük modellerde yetersiz bellek hatası veriyor

flashplayer çok sorun çıkarıyor yakında hepsi html5 geçer .....
  • Merhaba philips 6008 televizyonumla ilgili bir sorunum var. Servis ilk kurulumu yaptıktan sonra hemen bir 3d video denedim ve hayran kaldım. Bu ilk videoda 3d yi televizyon algıladı ve sordu ben de otomatik algılamayı seçtim. Şimdi tekrar izlemek istiyorum ama izleyemiyorum.Otomatik algılamayı bilgilendirme yapıyorum fark etmiyor. Ayarlarını kurcaladım bir şey bulamadım. Yan yana iki kare 3d de de youtube deki bulanık 3d lerde de aynı. Sadece görüntü netleşiyor o kadar. Muhtemelen ayarlarla ilgili ama içinden çıkamadım. Bilen bir arkadaş yardım ederse çok sevinirim. Teşekkürler...

Bugün tüm ayarları sıfırlayıp televizyonu baştan tekrar kurdum, sonuç yine hüsran. Bu 3d için televizyonun bir parçası, düğmesi falan bir şey olur mu acaba?
    Bu bir arıza mıdır? İlçedeyim servisin gelmesi hem zaman hem de masraf çıkarabilir belki? Sizce sorun ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf___42 -- 26 Ekim 2013; 11:54:03 >
  • Cevap verecek kimse yok mu?
  • PHILIPS 42PFL5008K/12 kullanan varmı acaba kliksada 1799 tl alamyı dusunuyorum aklımdaki soru işaretleri şunlar flash player destegi olmadığı htlm5 desteği olduğu söyleniyor yani
    smart üzerinden dizi ilememe engelmi bu ? yardımlarınızı bekliyorumn
  • gokturk40 G kullanıcısına yanıt
    philipste flash player yok ve philipste smart kötüdür ...

flashplayer tabanlı dizimag sitesinden dizi izleyemezsin . ama html5 tabanlı başka siteden izleyebilirsin. ... webteizle den izleyebilirsin sanırım

youtube dan videolar izlenebiliyor . ama sitelerde olmuyor işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 31 Ekim 2013; 19:04:09 >
  • arkadaşlar 42pfl6008 almaya karar verdim.
    beni çeken tarafları en başta 5 yıl garanti olayı
    sonra görüntü kalitesi
    sonra malzeme kalitesi (çok hoş bir kasası var ve kumandası da bayağı sağlam görünüyor)

düşündürenler ise(yardımcı olursanız sevinirim)
    1- araştırdığım kadarıyla smart kısmı sorunlu dolaysıyla bu tv ile youtube dan bir şeyler izleyemeyecekmiyim yada izlerken başıma neler gelecek.
    2- hard diskten film izlerken saç baş yolacakmıyız, yada slr makinem ile çektiğim videoyu (canon) tv den direk izleyebilecekmiyim.
  • Selamlar

426008 i metro mağazasında 1999 tl ye buldum . Web den alışveriş yapmak istemediğim için bana iyi fiyat gibi geldi . Neredersiniz , bu ürünü bu fiyata metro dan almak mantıklımıdır

Tesekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer internetten almayıp mağazadan alacaksınız hangi mağaza olduğu önemli değildir, yeter ki yetkili firma garantili olsun, garanti belgesi olsun yeter, gerekirse kutuyu yerinde açıp bakınız, kırık dökük olmasın, onun haricinde TEknosa olmuş Metro olmuş farketmiyor, sonuçta arıza olduğu zaman servis hizmetini Teknosa Metro değil, TV üretici firma veriyor
  • tv dün geldi bugün kurulacak. Çok çok hızlı çıktılar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.