Şimdi Ara

2013 model polo alma niyetindeyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 40 bin kmde trendline 1.2 benzin alma arifesindeyim arkadaslar40.000 tl verilirmi
    Not:bende getz var 2009 model benzinli 35 bin kmde onuda isteyen bir abi var 32 bine üstüne para verip poloya gecmeyi düşündüm yakıt konusunda fark edermi bilgilendiriseniz sevirinim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence başka araba bak 4 teker poloya para vermem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHIHAD -- 2 Nisan 2017; 14:4:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendline kraldır ama boşların kralı.Başka seçeneklere yönelin bence.
  • Turbo besleme hariç hiçbir 1.2 motoru tavsiye etmiyorum..zira kendileri az kaçar çok yakar.bunu 2.5 yıl 1.2 clio 4 kullanan birisi olarak söylüyorum..

• 2009 getz 32 ediyorsa 2013 polo 40 rahat eder. düştüğümüz şu duruma bak birde şu saçma fiyatlara bak. vaz geç kardeş başka modellere yönel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzakdağ

2009 getz 32 ediyorsa 2013 polo 40 rahat eder. düştüğümüz şu duruma bak birde şu saçma fiyatlara bak. vaz geç kardeş başka modellere yönel.

!20 de var aslinda benzinli olarak alinabilir eski kasa 2012-2013 modelleri

• Yilda 5000 km civari kullandim için sadece benzinli araç bakiyorum listede polo yada i20 var 212-2013 modelleri

• 1.2 benzinliye 40 bin cok para hocam o paralara megane3 bakın
  • Bu arabaların piyasada ederi çok oyanamaz 35-37 biz referandumdan sonra 2012 polo 1.2 trendline dalgalanma olmadığı taktirde öyle bir fiyattan çıkaracağız 65.000km,

biz 48.000 de fln aldık o zamanlar 30-32 den gidiyordu...

• 1.2 tsi olmadiktan sonra 1.2 polo alinmaz.Bu arada yogun trafikte yilda 20.000 km yapiyorsajiz tsi da alinmaz.Direk lpg uumlu 1.4 polo alinir.

• 1.2 tsi copa plus donanım ibiza bakın

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-temiz-105hp-ibiza-copa-plus-409961966/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 2 Nisan 2017; 9:53:7 >
  • 1.2 tsi referance ibiza bakın derim.Modeli yüksek tertemiz düşük kmli araç alabilirsiniz.

Bahsettiğiniz polo mpı motor üzer sizi hem makyaj öncesi poloda ESP bile yok

• quote:

Orijinalden alıntı: alperdgal

1.2 tsi olmadiktan sonra 1.2 polo alinmaz.Bu arada yogun trafikte yilda 20.000 km yapiyorsajiz tsi da alinmaz.Direk lpg uumlu 1.4 polo alinir.

5.000 yapıyorum yıllık

• 1.2TSI kovalayın,o motor ve donanıma bu paralar çok fazla.İbizalara da bakın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

quote:

Orijinalden alıntı: alperdgal

1.2 tsi olmadiktan sonra 1.2 polo alinmaz.Bu arada yogun trafikte yilda 20.000 km yapiyorsajiz tsi da alinmaz.Direk lpg uumlu 1.4 polo alinir.

5.000 yapıyorum yıllık

Hocam butceniz 45-46 oluyorsa 1.2 tsi polo, yok olmuyorsa 1.2 tsi ibiza bakin o zaman .40 a lacaginiz 1.2 tsi lar muhtmelen kazali olacaktir.

1.2 veya 1.4 atmosferik polo alarak bosa fazla benzin harcamayin.Ayni zamanda tsi motorlar performans olarak daha ustun eski 1.2 ve 1.4 lere gore

• Atmosferik alınmaz biraz daha toparlanıp 1.2 tsi bakın sınıfının en iyi motoru
  • fiyatlara bak bee.

geçen sene ablam 9bin TL'ya 98 model micra aldı, CVT otomatik vites ile işe gidip geldi bi yıl. 10bin TL kredi çekmişti. şimdi kredisi bitti, 15-16bin TL veriyolar arabaya. ilginç. bi yılda kur-vergi derken fiyatların geldiği hal bu.

şimdi 15-16'ya satacağız, yeni bi otomatik micra bakıyoruz ablama, ama fiyatlar uçmuş tabi.

geçen yılın ortasında 2015 model micra almıştı arkadaşım, 8bin km'de araba. gıcır gıcır. 40bin TL ödemişti. sonra kur uçtu vergi arttı derken micranın sıfırı 55bin olmuş. geçen baktım 2016 model 10bin km'de micraya 45-48bin hatta 50bin bile istiyolar. bu kadar kısa sürede bu kadar fiat artışı ağzımı açık bıraktı doğrusu.

sonumuz iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 2 Nisan 2017; 18:51:2 >
  • 1.2 trendline poloya o para verilmez.size önerim ESP li,yokuş kalkış destekli,bluetoothlu,usb li Dacia Sandero stepway 0.9 TCe turbo benzinli 90 bg inceleyin polodan daha geniş,performanslı ve az yakar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.