Şimdi Ara

2013 model panasonic plazma bekleyenler.. zt60-vt60-gt60-st60 karşılaştırması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
13.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: AHMETSELCUK

plazmacı cok varda alanlar cekiliyor yavastan ondan dolayı
    vesrap arkadaşımız gecen hafta vt50 aldı eğer takip ediyorsanız haberiniz vardır panasonic'ciler konusundan.
    fotograf istemistik dedi atıcam 2 güne hala atacak
    görüntüye ne kadar daldıysa hocam daha fotograf atacak :)
    anlatılmaz yaşanır diyodu :D

hocam plazma alan evde hanımla bile ilişkiyi kesiyor bu hale düşüyor forumdan ilişki kesmesi gayet normal..

son yıllarda artan boşanmalarin nedeni plazma olsa gerek :))

Çok güldüm bu mesajınıza :))) Adam gibi bir plazma alabilelim de teknomarketlerden, Angart deriz :P

• quote:

Orijinalden alıntı: Nm1

TX-P50VT65 hakkında da çok övgüler var ama Avrupa muadili olan TX-P50VT60 Tr ye girmeyecek herhalde, sadece TX-P65VT60 stoklarda var ve fiyatı malum.

55VT60 ile 50VT60 Avrupa'da satılıyor. Bizim gerzek distribütör sadece 65VT60'ı getirmiş.
  • panasonic sony i geçti avrupa fiyatlarıyla tr fiyatları arasında uçurum vr bizi yoluncak kaz olarak görüyorlar yada ülkemiz yasaları buna müsait 50st50 750 dolarken tr 5000 saatlik teşhir 2150 lira, 50st60 1000 dolar türkiyede 4000 le 3400 arası geziyor fiyatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: carloska

panasonic sony i geçti avrupa fiyatlarıyla tr fiyatları arasında uçurum vr bizi yoluncak kaz olarak görüyorlar yada ülkemiz yasaları buna müsait 50st50 750 dolarken tr 5000 saatlik teşhir 2150 lira, 50st60 1000 dolar türkiyede 4000 le 3400 arası geziyor fiyatı

yasa var olmaz mı? ama vatandaşın yolunması yönünde :)
    ilk cıktıgında samsg f8 serileri 6-6500 arası seyrederken şimdi ne olduda 2/3 aylık süre içinde 4-4500bin arasına düştüler üstelik TAB hediyeli çek hediyeli bilmem ne hediyeli
    tl döviz karşısında %30 değer kazandıda haberimiz mi yok :)
  • Panasonic TC-P55VT60 2300 dolar
    Panasonic TC-P60VT60 2500 dolar
    Panasonic TC-P65VT60 2800 dolar amerika fiyatları

Olması gereken tr fiyatları

Panasonic TC-P55VT60 6500 tl
    Panasonic TC-P60VT60 7300 tl
    Panasonic TC-P65VT60 8200 tl

yüzde 35-45 (kdv & otv, ithalatcı ve satıcı karı ) arası fark olsa ki ithalatçılar çok daha düşük fiyatlara topluca alabiliyorlardir maximum rakamları verdim ..fiyatlar bunlara yakın bir şekilde seyredecektir .. bu fiyatlara rağmen bu başlık ve foru.mdan 10 'larca kişi var alabilecek ..adamlar inadına yüksek tutuyorlar ..neredeyse araba fiyatlarına yaklaşturıyorlar ki Z60 serisine kafadan 2000 tl koysaniz pek ala demekki 60ZT60 Serisi 10 bin tl'ye yakın satılabilir .

ama gel gör ki sadece X-P65VT60E serisi bile olması gereken rakamdan 3-4 bin tl fazla bunu adı hırsızlıktır, buna ticaret denmez

http://www.ucuzu.com/led-lcd-plazma-tv-c3164/panasonic/tx-p65vt60e-p142153167/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 31 Ağustos 2013; 13:35:14 >

• bu arada yabancı forumlarda stw60 çok çok iyi yorumlar alıyor INPUTLAG hariç!
    oyuncu olmayıpta filmci/sporcu/smartçı izleyecilere duyurulur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 31 Ağustos 2013; 13:29:27 >
  • sadece 23 saat kullanılmış 50st50 buldum şubat ta başlamış garanti fatura yok peşin 1900 ü buluyor almayı düşünüyorum başka alternatif yok kolay kolay da olmaz sanırım
  • quote:

sadece 23 saat kullanılmış 50st50 buldum şubat ta başlamış garanti fatura yok peşin 1900 ü buluyor almayı düşünüyorum başka alternatif yok kolay kolay da olmaz sanırım

güven verdiyse dostum 50st için bedava olmuş o fiyat tabi hakkaten 23 saat mi kullandigindan emin olmak lazim ki bunu da ogrenirsin çok zor değil .
  • quote:

sadece 23 saat kullanılmış 50st50 buldum şubat ta başlamış garanti fatura yok peşin 1900 ü buluyor almayı düşünüyorum başka alternatif yok kolay kolay da olmaz sanırım

Valla bedava
    fatura olmaması biraz sakat değilmi yarin olduda servis gelirse ilk onu istiyor
    yada panelin serii nosunu sorgulaya biliyorlar mı
  • teknosa da panasonic görevlisi vardı 2. elde olsa plazma aradığımı söyleyince satan tanıdığı varmış sadece 25 kere açılmış ps oynamak için 23 saat kullanılmış başka eve taşınınca eve büyük gelmiş şu anda almış olacaktım o kadar nakit çıkmayınca 2 hafta sonraya erteledim.. garanti belgesinde servisten kurulum yapıldığına dair kaşe var, fatura ilerde belki sorun olabilir panelde sorun olup değişmesi vs.. gerekince sürekli irtibat halinde olacam satıcıyla o şekilde hallederim sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carloska -- 31 Ağustos 2013; 16:21:05 >
  • Pana Tr gt 60 getirmeyeceğini söyledi bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde 42st60 media marktta 2300 e düşmüştü. Takip edin internetten. İnternete özel indirim yapıyorlar.

• quote:

teknosa da panasonic görevlisi vardı 2. elde olsa plazma aradığımı söyleyince satan tanıdığı varmış sadece 25 kere açılmış ps oynamak için 23 saat kullanılmış başka eve taşınınca eve büyük gelmiş şu anda almış olacaktım o kadar nakit çıkmayınca 2 hafta sonraya erteledim.. garanti belgesinde servisten kurulum yapıldığına dair kaşe var, fatura ilerde belki sorun olabilir panelde sorun olup değişmesi vs.. gerekince sürekli irtibat halinde olacam satıcıyla o şekilde hallederim sanırım

bir sorunu yok ise
    irtibat kesilmeyecek ise
    alınır..
  • st60-st50 arasında görüntüden çok yan uygulama farkı var diye gördüm (smart ve uydu alıcı) görüntü kalitesini farkedeceğimi sanmıyorum 42" de olabilir ama zamanla küçük gelmeye başladığını söylüyor kullananlar 50st60 ın fiyatının düşmesini beklemek seneyi önümüzdeki seneyi bulabilir beklemenin de sonu yok maalesef
  • aylardır 42 ST 50 modelini arıyorum vt veya gt modelide olsa alacağım bulduklarımın hepsi teşhir bildiğiniz bir yerde sıfır bulabilirmiyim yardımcı olursanız çok menmun olurum.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: zma

aylardır 42 ST 50 modelini arıyorum vt veya gt modelide olsa alacağım bulduklarımın hepsi teşhir bildiğiniz bir yerde sıfır bulabilirmiyim yardımcı olursanız çok menmun olurum.........

Hep teşhir var dostum. Sifirini bulsam bende alacam. Ayrica teknosada su an fiyat 1400 tl. Birde gözlük çıkmıyor içinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazurat -- 8 Eylül 2013; 18:28:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazurat

quote:

aylardır 42 ST 50 modelini arıyorum vt veya gt modelide olsa alacağım bulduklarımın hepsi teşhir bildiğiniz bir yerde sıfır bulabilirmiyim yardımcı olursanız çok menmun olurum.........

Hep teşhir var dostum. Sifirini bulsam bende alacam. Ayrica teknosada su an fiyat 1400 tl. Birde gözlük çıkmıyor içinden.

dostum teşhir alsam çokmu riskli olur acaba ? birde vatan bilgisayara bugün sordum 1 aya kadar sipariş verdik gelecek diyor bana pek mantıklı gelmedi üretimi yok bildiğim kadarıyla....efsane televizyonu kaçırdık.....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazurat

quote:

dostum teşhir alsam çokmu riskli olur acaba ? birde vatan bilgisayara bugün sordum 1 aya kadar sipariş verdik gelecek diyor bana pek mantıklı gelmedi üretimi yok bildiğim kadarıyla....efsane televizyonu kaçırdık.....

Sonucta pananin st seri cihazlari ust seviye plazma degil. Teknosada tesirdeki urunler daha canli dursun diye dinamik kontrasta çalışıyor. Acikcasi rodaj suresi icersinde bu sekilde panelin yuksek ayarlarda kullanilmasi icime sinmiyor diye fiyat uygunda olsa bile teşhir almadim. En az 4-5 ay teshirde uzunca sureler dinamik kontrasta calistirilmasi benim icin bi handikap. Ben plazmayi teshir almam. Ama seni bilemem. Uygun diye almak istersen onu bilemem. Vatana gelse bende bi tane alacam ama sanmam 42st50 gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

hiç bir tv nin mükkemmel olmadığı doğru panelden beklentilerine göre mükkemmellik değişir..
    yalnız vt50 alıpta beğenmeyen bir ay içinde değiştirmek isteyen kaç kişi var acaba
    bence vt bu gün mükemmel kelimesini en iyi anlatan panellerin başında gelir.

Aradan 2 ay geçti , şimdi fikirlerimde ufaktan değişmeler var. Ledlerin sorunlarından sonra , düşününce vt50 tarzı bir plazmanın gerçekten iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum.Bencede o paralara çıkınca vt50 tercihler arasında bulundurulmalı... FAkat aydınlık ortamda izlenecekse kesinlikle led alınmalı....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen.. gündüz çok tv izleyenlere gitmez plazma..
    imkan varsa
    evde bulunan anne baba eş çoluk cocuk için vasat bir led
    askam eve geldiğimde pana özel plazma - kulağa hoş gelmiyor değil hani :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.