Şimdi Ara

2013 model fiesta alıyorum 1.25 trend

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araba 2013 model 1.25 motor trend paket. Araç daha 13 bin kmde fiyat olarak 35 yazılmış 34 e ladar inmesini isteyeceğim. Arabanın motoru filan gayet iyidir 13 bin kmde koltuklar filan yıpranmamıştır herşeyiyle iyidir diyorum bir bakın

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-13250-km-ford-fiesta-trend-bayandan-cok-temiz-400048302/detay

• Bu araç alınmaz hocam büyük ihtimalle pert kaydı vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Yok 10 bin hasar kaydı var pert değil
  • arabada kaput, ön cam, tavan değişmiş sen koltuklar yıpranmamistir diyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    Ne olmuş yani değiştiyse benim eski aracımdada değişikti komple boyalıydı
  • Tavanda işlem var ve 10 bin lira hasar kaydı tek seferde b segmenti bir araç için oldukça yüksek. Zaten 35 bin liraya kadar bu kasanın makyajsız modelini satıyorlar. 2012 modele kadar My Fiesta bakabilirsiniz. Hem bir tık daha dolu olur hem de kafanız rahat olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CBurakC

senin için problem yoksa Bizim içinde yok. Arabayı alacak sensin. Para Bizim cebimizden çıkmayacak. Ben sadece bu kadar Değişeni varken koltuklara takılmaniza şaşırdım. Şimdiden hayırlısı olsun.

Hocam km ye bakıyorum araçda ben, motorun durumuna bakıyorum, aracın modeline ve dış görünüşüne içinin dışının temizliğine güzel görnmesine bakıyorum. Ordaki cam değişmiş, demir değişmiş bunu bir tek türk insanında gördüm böyle saçma birşeyi ne oluyor o değişince ? Harita gibi arabalara biniyorsunuz yurt dışı gülüyor size
  • BirDHayranı kullanıcısına yanıt
    Hocam makyajsız kasa dediğiniz hangisi oluyor ?
  • CBurakC C kullanıcısına yanıt
    fark ettiysen alınır alınmaz noktasında birşey demedim. Sadece bu kadar değişeni varken koltuklara takılmaniza şaşırdım dedim. Yoksa boyalı araçta değişeni olan araçta alınır. Naçizane tavsiyem kaza fotoğraflarını isteyin. Ayrıca fiesta nin piyasasını bilmiyorum ama bu araç durumuna göre fiyati yüksek gibi

• İnsanlar yorum yapmış yine kendi kafanın dikine gidiyorsun. Al da yurtdışındaki insanlar seninle gurur duysun. Ne diyelim anca hayırlı olsun denir

Ha tamam hocam doğru söyluyorsun o konuda
  • CBurakC C kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-tertemiz%2Corjinal%2Chasar-kaydi-yok-400430836/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-fiesta-399023622/detay
    Yukarıdaki araçlar makyaj öncesi kasa ve trend donanıma göre bazı artıları var.

• BirDHayranı kullanıcısına yanıt
    Ha bende şu eski fiestayı diyorsunuz sandım. Hocam bu my fiestada fazladan sanırım çelik jant, ve hız sabitleyici var ama neden buna eskide 2013 modele makyajlı kasa deniyor.Onu açıklarmısınız. Bu öndeki ızgaradan dolayımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CBurakC

E al o zaman daha ne soruyorsun buraya
  • Hocam aynı aracı ben de kullandım, yaklaşık 2 yıl önce de 34.500'e satmıştım. 8.000 kmdeydi ve sıfır gibiydi herhangi bir sorunu yoktu. Artık siz kıyaslayın..Evet şu dönem piyasa yükseldi doğru ama yine de bana fazla gibi geldi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.