Şimdi Ara

2013 Mercedes E180 CGI FL ELITE 156hp (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.313
Cevap
26
Favori
198.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dizel passattan sonra benzinli e180 in yakiti senede 50k yapiyorsaniz üzer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

Dizel passattan sonra benzinli e180 in yakiti senede 50k yapiyorsaniz üzer.

Biz yanlış hesapladık sanırım hocam.. Arabayı 72 değil 82binde almışız. Yeni hesapla yılda 25bin yapıyoruz.
  • Sayın e180 sahipleri e180 nin periyodik bakım km leri nedir?
    İlk bakımı 15.000 km mi? Yakın zamanda ilk bakımını yaptıran oldu mu ne civarda tutuyor bakım ücreti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu araçla benimki motoru dışında aynı
    Sizlere sorum menüyü nasıl türkçe yapacam ve de bt ile telefonu nasıl eşleştirecem ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mng

Sayın e180 sahipleri e180 nin periyodik bakım km leri nedir?
    İlk bakımı 15.000 km mi? Yakın zamanda ilk bakımını yaptıran oldu mu ne civarda tutuyor bakım ücreti.

Bakımları 15k ya da1 yıldır.Hangisi önce dolarsa.Bakım ücreti ilk bakımlar için yanılmıyorsam 1300 tl civarında.

• Cevap için tesekkur

• Arkadaşlar E180'in mühendislik menüsünde işe yarar aktive edebileceğimiz özellikler var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk58 -- 19 Eylül 2016; 23:41:41 >
  • Yok
  • orhansen O kullanıcısına yanıt
    Orhan abi teşekkürler.

• Arkadaşlar,önceki aracımdan kalan bir sezon kullandığım 205/55/16 continental marka kışlık lastiklerim var.Bu lastikleri uygun bir jantla E180 Edition aracımda kullanabilir miyim?

• Arkadaşlar benim sormak istediğim üçşey var birincisi yolcu hava yastığı kapatılabiliyormu. Edition paket ile elit paket arasında sıfır alırken ne kadar fiyat farkı vardı birde bu araçla yokuş aşağı giderken vitesi boşa alsak ve hareket halindeyken tekrar d ye alsak şanzumana bir zarar verirmiyiz cevap verirseniz sevinirim.
  • Praetor kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar benim sormak istediğim üçşey var birincisi yolcu hava yastığı kapatılabiliyormu. Edition paket ile elit paket arasında sıfır alırken ne kadar fiyat farkı vardı birde bu araçla yokuş aşağı giderken vitesi boşa alsak ve hareket halindeyken tekrar d ye alsak şanzumana bir zarar verirmiyiz cevap verirseniz sevinirim.
  • alpbatur A kullanıcısına yanıt
    1-Hayır
    2-24bin TL
    3-Yağlama dururu, şanzuman malfunction
  • Praetor kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler yalnız 24 bin tl biraz fazla gibi geldi edition da ekstra hafızalı koltuk ve perdeler var die biliyorum
  • alpbatur A kullanıcısına yanıt
    edition E vs Style

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Praetor -- 7 Ekim 2016; 1:43:10 >
  • Elinde e180 kalan bayi var mıdır? Tek tek aramadan buradan sorayım dedim.
  • 2016 model E180 Edition E aracımda 120 km'den sonra bariz rüzgar sesi var.Bu durumu yaşayan ve çözüme kavuşturan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.Saygılar,teşekkürler.

• Makul oranlarda 120 sonrası bende de oluyor ama abartılı değil tabii,muallak bir ifade oldu ,şöyle ifade edeyim; bir f30 veya w205 den aynı surat için çok çok daha sessiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Araba durduktan sonra hold pozisyonuna alıyorum. Ama kalkışta garip bir gacırtı gucurtu oluyor. Araç 2016 edition. 3000 km daha. Servise gitmesi gerekir mi?

• Arkadaşlar mrb ortalama yakıt tüketimleriniz nasıl acaba paylaşabiliisiniz bu ara e180 bakıyorum

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.