Şimdi Ara

2013 MAKYAJLI FORD FİESTANIN FİYATLARI VE OPSİYONLARI AÇIKLANDI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ocak ayında satılmaya başlanacak makyajlı Fiestanın fiyatları donanımları ve opsiyonları artık belli. Otosan yine donanımı ustalık ile kırpmış ve önemli olan herşeyi opsiyon yapmış.

Donanım tablosu:

http://www.ford.com.tr/otomobiller/yeni-fiesta/donanim-tablosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canvarol -- 19 Aralık 2012; 21:48:47 >

• 1.5 dizel ne ara cıktı. Kacırmısız heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

1.5 dizel ne ara cıktı. Kacırmısız heralde.

B-Max ta olan 1.5 dizel.
    Bu arada fiyatlar bana pahalı geldi. Tam olarak donanım seviyelerini anlayamadım ama trend 1.25 benzinli 33 bin lira. Pahalı ya.
  • B Segmenti, 1.2 benzinli, en boş paket arabaya 34.000 hayatta vermem.
    Punto LOUNGE (EN DOLUSU) 1.4 Multiair 105 HP 36.000 Civarıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r0x -- 19 Aralık 2012; 21:46:49 >
  • 75 beygir cin kuşu gibi araba 42bin lira olmuş. Vay anasını sayın seyirciler
  • Bu 1.5 Tdci ne ayak ya ? Psa ile bir ilgisi varmı kimin motoru bu neyin nesi ?
  • Yine esp standart değil olmadı yaw sandero da bile standart.
  • Dusunuyorum da ceed almakla en akıllı hareketi yapmisim. Allah nasip ederse 10 yıl sürerim artık. Fiyatlar felaket pahalı B segmenti icin.

• Ohh,fiyatlara bak opsiyonlara bak,full bir Fiesta almak isterseniz 48545TL'yi gözden çıkaracaksınız ki bunlar kampanyalı fiyat.

Bu arada Sandero'da ESP standart,B sınıfının en iyilerinden gösterilen araçtaki opsiyonlara bak.İçide tavuk kümesi gibi dar.

Kısacası:Neyin Kafası Lan Bu?
  • Dizel full 75 bg arabaya 51 bin tl istiyorlar. Renkler için istedikleri fiyatlar zaten dehşet 1600 tl ye b segmenti arabanın renk fiyatı mı olur?
  • İlkin fiyatlara bakınca cliodan ucuz dedim.
    Opsiyon fiyatlarına bakınca anladımki klima bile opsiyonelden donmuş standart olmuş.
  • Yeni Megane HB Business 1.6 16v 110 bg Euro 5 33950. Fiestayı kim ne yapsın.
  • Hyundai i30 laf atanlar nerdesimiz fordçular

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiesta da hurdasi olsa satılıyor arkadaş ya... Ama koç un yaptığı tam fırsatçılık.

Bu arada i30 muhabbeti anlamsız olmuş. Fiesta en azından tutuluyor ikinci eli kıymetli i30 gibi alan yok satani öpeyim durumunda değil. Bu günün 40 binlik fiestasi 5 sene sonra bu günün 50 binlik i30 u ile aynı paraya gider ikinci elde...

• arkadaş eşine almaya niyetlendi dizel bende kullanırım benim araç çok yakıyo dedi. insignia cosmo ikinci elde 40 bin tl bu araç 43 bin tl "manyakmısın lan sen" diye diye vazgeçirdim. D sınıf araç verecem bide üstüne para koyup b sınıfı alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

Bu 1.5 Tdci ne ayak ya ? Psa ile bir ilgisi varmı kimin motoru bu neyin nesi ?

symbol deki 65 liğin geliştirilmişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tacox

quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

Bu 1.5 Tdci ne ayak ya ? Psa ile bir ilgisi varmı kimin motoru bu neyin nesi ?

symbol deki 65 liğin geliştirilmişi

Ciddimisiniz?

Ford dizelde renault motorlarina donmeye mi karar aldi?

Ne zamandir takip etmiyorum cok sey kacirmisim sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 19 Aralık 2012; 23:18:36 >
  • Güzelim arabayı sonunda bitirdiler ya ne diyim
  • 1.0 Ecoboost Titanium + Güvenlik Paketi + X Paket 36000 olsa güzel.
  • Fuarda Fiesta içine oturdum, sol dizim sol kapıya dokunuyor,sağ dizim sağ konsola değiyor kafayı yedim... Hayatımda bindiğim en dar B sınıfı araç
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.