Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erol.star

quote:

Orijinalden alıntı: vertisol

hepsiburada'da worldcard'a 150 TL puan kampanyası başlamış. Eğer indirimi kaldırmasalardı 2900'e gelecekti fiyatı ve hemen siparişi verecektim. Yine 3000'in altını beklemeye devam edicez anlaşılan.

HB ye mesaj attım 01.10.2013 e kadar kampanya devam ediyordu niye iptal ettiniz diye. Ürün bitti o yüzden indirimi kaldırdık diye cevap yazmışlar.
    Normal satışı devam ediyor ama

Alıntıları Göster
    quote:

HB ye mesaj attım 01.10.2013 e kadar kampanya devam ediyordu niye iptal ettiniz diye. Ürün bitti o yüzden indirimi kaldırdık diye cevap yazmışlar.
    Normal satışı devam ediyor ama

hepsiburada doğru söylüyor olabilir, çünkü önceden üründe "süper hızlı gönderi" yazıyordu şimdi " Ürünün Kargoya Veriliş Süresi: 4 gün" yazıyor. Demek ki ellerinde kalmamış, siperiş olursa tedarik edip gönderecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertisol -- 4 Eylül 2013; 9:58:36 >

• 42LA860 için en iyi görüntü ayarları nelerdir, detaylı açıklayabilirmisiniz.. yardımcı olusanız sevinirim..
    sanki görüntü çok güzel değil..
  • biraz bekleyelim en son çıkanı alırız
  • Uzun süreden çok konu takip ettim.Çok faydası da oldu.Açıkçası lg için mediplayer ve smart olayı için söylenenleri insan alınca daha çok farkına varıyor.
    Teknosadan cumartesi günü 42la640 aldım.İnternetten çok alışveriş yaparım fakat çekle mekle uğraşmamak için kendim kutuyu görerek aldım.Hatta ücretsiz kargo yapalım dediler ben kabul etmedim.Hediye olarak klavye yerine akıllı kumandayı tercih ettim.İyiki de öyle yapmışım.Dün kurulumu yapıldı.Tv konusunda doğru karar verdiğime inanıyorum.Sorusu olan varsa yardımcı olabilirim.Daha önce tüplü tv de media player kullanıyordum fakat şimdi ihtiyaç olmaması çok güzel.Günlük internet ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.Hatta birkaç siteyi gezerken video falan izledim sıkıntı yok.Bu arada adsl bağlantım fiber değil.
    Eğer bütçenize uyarsa filmleri altyazı vs sorunsuz izlemek ve günlük internet için bu tv yi tavsiye ederim.
    Fakat tv de ekran ayarı detaylı.Ayar konusunda bilgisi olan varsa ve yardımcı olabilirse sevinirim.

• arkadaslar ben lg cinema 3d de kullandi sony 3d de, sadece sormak istedigim soru yeni 2013 serisinde 3d oyun oynayan arkadaslar var mi?
    lg ler de 3d full hd oynatme sorunu oldugunu duydum,
    yani eski seride assassin creed i 2d oynarkan goruntuler super ver kesin, ama oyunda oyun mesusunden 3d moda gecince goruntuler 720p nin asagisina iniyor ve bu de gorunrulerin kotu gorunmesine neden oluyor.
    ayni durumu sony ve samsung 3d lerde yasamadim
    ayni oyunu ve diger 3d oyunlari 3d modunda actigimda 2d ile 3d arasinda keskinlik ve cozunurluk farki goremedim, ama lg lerde malesef ak ile kara kadar fark var
  • HB 47 la860 ı yine size özel diye kampanya başlatmış. Fiyat 3.149,10 TL olmuş. Fiyat 100 lira artmış. World kartla aldımı 3000 lira ya geliyor. Bu sefer de Digitürk yok! 47 lere digi devam ederse alacağım(Lg ye de mesaj attım) daha fazla bekleyemeyeceğim. Yada diğer seçenek 7008 300 tl çek ile 2900. Dolar yüzünden fiyatlar düşmüyor uyuz oldum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhtdur

Arkadaslar kunmandadan mute tusuna arka arkaya 4-5kez basınca ses ve vıdeo ayarlarını sıfırlama secenegı cıkıyor... bende yanlıslıkla evt tusuna bastım.

En ıyı video ayarları nasıl olmalıdır?

Renk_? Konstrast vs...._?

tag on etiketinide servis elemanı ne oldugunu bilemedi ben forumlardan ogrendimki NFC ozelligi olan telinizle tv yi onunla baglantı saglıyır. (Turkcell maxiplus ta var)

Kimse bilmiyormu bu ayarları_?

Herkes uçuyo 3d oyun oynayıp uzaya bağlıyo Tv'yi ama ekran ayarını bilen yokmu??

Helal bee :)

Kumandadan ses kontrol dien var ama nasıl olacağını söyleyen yok...

Özelliği var ama bilen yok süper...

• quote:

quote:

Arkadaslar kunmandadan mute tusuna arka arkaya 4-5kez basınca ses ve vıdeo ayarlarını sıfırlama secenegı cıkıyor... bende yanlıslıkla evt tusuna bastım.

En ıyı video ayarları nasıl olmalıdır?

Renk_? Konstrast vs...._?

tag on etiketinide servis elemanı ne oldugunu bilemedi ben forumlardan ogrendimki NFC ozelligi olan telinizle tv yi onunla baglantı saglıyır. (Turkcell maxiplus ta var)

Kimse bilmiyormu bu ayarları_?

Herkes uçuyo 3d oyun oynayıp uzaya bağlıyo Tv'yi ama ekran ayarını bilen yokmu??

Helal bee :)

Kumandadan ses kontrol dien var ama nasıl olacağını söyleyen yok...

Özelliği var ama bilen yok süper...

Fabrika ayarlarına geri dön sorun çözülür..

Olmadı git bir mağazada bak ayarlara ekranın resminmi çek evde uygula..

Oda olmadı kendi ayarını kendin yap en güzeli istediğin gibi.

• Digitürk 47la660 için modül uygulaması yapmış.

http://www.teknosa.com/urunler/119961604/lg-47la640s-dvb-s-3d-fhd-smart-led-lcd-tv-4x-3d-go

12 ay hd paket zart zurt hediye.. Ama lig Tv yok..

Dunkoflar bu modül uygulamasını geliştirmeleri lazım...

Yoksa 47la860v alıp digi bağlamak pek abesle iştigal olmuyor nedense...
  • ethernet ya da wifi bağlantısı ile tvdeki görüntü bilgisayardan izlenilebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mto

quote:

Orijinalden alıntı: mto

Cumartesi nakit 2950 TL ye Lg bayisinden 47LA860V aldım.Digitürk hediyesini düşünce bana 2582 TL gibi bir rakama gelecek. Neredeyse 660 fiyatına 860v almış oldum.
    Bugün kuruluma gelecekler. İnşAllah bir sorunla karşılaşmam.

1 tane ölü pixelim var. ne yapayım şimdi, moralim çok bozuldu.

Merhaba. Can sıkıcı durum.

Değişim talebinde bulunabilirsiniz. Eğer ki yok işte bilmem kaç piksel sayısının altını normal kabul ediyoruz, değişim yapamayız derlerse aşağıdaki yazıyı okutursunuz;http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/23622410.asp

Sevgiler.

• merhaba arkadaşlar 32la660s siparişi verdim kliksadan bugün geliyor bana büyük ihtimallede yarın montajını yapacaklar

kullanmaya başladığımda ilk önce ne yapmamı önerirsiniz arızalımı değilmi gibisinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbond

merhaba arkadaşlar 32la660s siparişi verdim kliksadan bugün geliyor bana büyük ihtimallede yarın montajını yapacaklar

kullanmaya başladığımda ilk önce ne yapmamı önerirsiniz arızalımı değilmi gibisinden

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=80366690
  • dolar biraz fiyatları artırmış gibi....işin enterasan tarafı dolar gerilese bile fiyatlar o kadar hızlı düşmüyoır..
    10 gün önce vatandan 55 la 860 sv yi ......3999 a aldım...360 tl lik digi paketini..digitürküm olduğu için fiyattan düştüm...tv bana 3650 tl.ye gelmiş oldu....epey bir süre bu panel bu fiyatı görmez gibi....
  • 42LA620S aldim bugun smart tv'li 3d. bi kac 3d film izleyip yazarim biseyler.
  • montajdan 2 gün sonra bugün şifre geldi
    yarın da digiturk kurulumunu yapacaklar. hizmeti sevdim hızlı çalışıyorlar..
  • Merhaba;
    47LA860v de 500 hb hdd takınca görmesinde bir problem yokken, aynı hdd yi kayıt hdd si olarak tanıttığımda tv yi standby yapıp açarsanız hdd nin fişini çıkarıp tekrar tanımazsanız görmüyor. Ne yapabilirim .
  • merhaba arkadaşlar ürünüm geldi yarın akşam test edicem ekran kartı hdmı ama normal hdmı büyük geliyo ekran kartımı aldığımda çevirici gibi bir şey vermişlerdi oda kayıp olmuş bi ucu ufak bi ucu normal HDMI nerede bulabilirim böyle bir şey
  • lg 660s Modeli olan tvde nfc uygulamasını başlatıyorum.Gelen ekranda tvyi telefona aktar modana geçtiğinde Mobil cihazınız 2. ekran uygulamasını desteklemiyor diyor.Telefonum Note 2 . Yardımınızı bekliyorum.Herkese Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbond

merhaba arkadaşlar ürünüm geldi yarın akşam test edicem ekran kartı hdmı ama normal hdmı büyük geliyo ekran kartımı aldığımda çevirici gibi bir şey vermişlerdi oda kayıp olmuş bi ucu ufak bi ucu normal HDMI nerede bulabilirim böyle bir şey

Teknosa vatan vs ve google dan bulabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.