Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • la660 ta sadece sihirli kumanda geliyormuş standart kumandasını ayrıyetten satın alabilirmiyim teknosada varmıdır ?
  • Lg la660s kullanicisiyim ve tv flim oynatirken altyaziyi gormuyor.altyaziyi ayni osim yaptim yine olmadi.dvd de denedom oldu.Sorun neyden kaynaklaniyor olabilir.suan tv nin eski surumunu kullaniyorum.hic update yapmadim.yardimci olurmusunuz.tv ye flash bellek takarakta update yapabilirmiyim ?.Yardimci olurmusunu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi nakit 2950 TL ye Lg bayisinden 47LA860V aldım.Digitürk hediyesini düşünce bana 2582 TL gibi bir rakama gelecek. Neredeyse 660 fiyatına 860v almış oldum.
    Bugün kuruluma gelecekler. İnşAllah bir sorunla karşılaşmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mto -- 2 Eylül 2013; 13:33:39 >
  • mto kullanıcısına yanıt
    HAYIRLI OLSUN TECRÜBELERİNİ BEKLERİZ YAZARSAN SEVİNİRİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

HAYIRLI OLSUN TECRÜBELERİNİ BEKLERİZ YAZARSAN SEVİNİRİZ

Teşekkür ederim .İnşallah servis geldiğinde testlerden bir sorun çıkmazda sorunsuz tv izlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mto

Cumartesi nakit 2950 TL ye Lg bayisinden 47LA860V aldım.Digitürk hediyesini düşünce bana 2582 TL gibi bir rakama gelecek. Neredeyse 660 fiyatına 860v almış oldum.
    Bugün kuruluma gelecekler. İnşallah bir sorunla karşılaşmam.

hayırlısı olsun dostum ..

umarım digiturk ayda 50-60 tl fatura yollamaz sana ..1 yıl 0 tl ölemidir kampanya yoksa ayda belirli miktar kesinti olacakmiymis ..aslinda sizden kredi karti bilgileriniz istedin yada bir sözleşme imzalandi ise problem başlıyor demektir ..aman kredi kartiniz ile digiturk'u ilişkilendirmeyin )

• quote:

Orijinalden alıntı: streamin

quote:

Cumartesi nakit 2950 TL ye Lg bayisinden 47LA860V aldım.Digitürk hediyesini düşünce bana 2582 TL gibi bir rakama gelecek. Neredeyse 660 fiyatına 860v almış oldum.
    Bugün kuruluma gelecekler. İnşallah bir sorunla karşılaşmam.

hayırlısı olsun dostum ..

umarım digiturk ayda 50-60 tl fatura yollamaz sana ..1 yıl 0 tl ölemidir kampanya yoksa ayda belirli miktar kesinti olacakmiymis ..aslinda sizden kredi karti bilgileriniz istedin yada bir sözleşme imzalandi ise problem başlıyor demektir ..aman kredi kartiniz ile digiturk'u ilişkilendirmeyin )

Eğer hiç abone olmasaydım 30 TL aktivasyon fiyatına 1 yıl izleyebilecektim diye biliyorum bu kampanyayla.
    Ama ben digitürk için fazla acele ettim. 10-15 gün önce bir taahhüt içine girdim. Yoksa tv bana 200 TL dahada ucuza gelecekti. Şimdi gelecek faturalardan mahsup edilecek diye konuştum ama bakalım bir soun çıkmaz İnşAllah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mto -- 2 Eylül 2013; 13:33:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gadduri

quote:

Orijinalden alıntı: oturkmen

Dün LA860v için güncelleme geldi. Sonunda Tivibu Smart Tv menüye eklenmiş.
    Tivibu 3 ay bedava. Herkese tavsiye ederim.

İlk izlenimlerim:
    Canlı TV neredeyse uydu SD kaliteliyse aynı. Kanallar 31 tane. Ama bana kanal sayısı az geldi. 70-80 olması lazım. Seç izle seçeneğinde ücretsiz filmler var. Tekrar izle'de eski diziler seyredilebiliyor. Başarılı buldum.
    Bedavadan sonra aylık 7.90 tl ücreti var. Bu para verilir mi kararsızım.

Üye olmak için web sayfasına gittiğimde 3 ay bedava olduğu ile ilgili bir bilgiye rastlamadım. Sizin de söylediğiniz gibi kanal sayısı çok az, üyesi olduğum Tivibu WEB kanalları burada da olsaydı üye olacaktım ama mevcut kanallara üye olmaya değmez.

Ayrıntılar şu adreste. Ben ücretsiz üyelik aldım.
    http://blog.lgturkiye.com/2013/05/08/tivibu-smart-tv-artik-lg-smart-tvlerde/

• Lg la660s kullanicisiyim ve tv flim oynatirken altyaziyi gormuyor.altyaziyi ayni isim yaptim yine olmadi.dvd de denedom oldu.Sorun neyden kaynaklaniyor olabilir.suan tv nin eski surumunu kullaniyorum.hic update yapmadim.yardimci olurmusunuz.tv ye flash bellek takarakta update yapabilirmiyim ?.Yardimci olurmusunuz?
  • sefa0304 S kullanıcısına yanıt
    Software File(Version 03.20.40) adresinden yazılımı indirip,
    Yazılım dosyasını Unzip yapın.
    USB depolama cihazını PC‟nin USB Portuna takın.
    USB depolama cihazı üzerinde “LG_DTV” adında bir kılasör açın.
    Yazılımı USB deki “LG_DTV” kılasörüne kopyalayın
    USB depolama cihazını TV’nin USB portuna takın
    güncelleme işlemi başlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 2 Eylül 2013; 17:07:05 >
  • quote:

hepsiburada da 55"la860v digitürk hediyeli 4299 lira lg kendi satış mağazalarıyla aynı fiyat haberin olsun

zorladım hatta biraz pazarlık sansımız oldu son 4250 dedi fakat almadım. piskolojik sınırın altına bir an önce düşmeli. :) hepsiburada da fiyat aynıyken, gidip elden almak daha mantıklı. :) daha bide kargo ücreti var hepsiburadanın.
  • 47la860 vatanda 3500
    55la640 teknosada 3299 kafa karıştı. niyet pana 55st50 ydi
  • arkadaşlar 47 inçlerde digiturk kampanyası sona ermiş 55 lerde devam ediyor LG Müşteri hizmeti ile görüştüm
  • quote:

1 tane ölü pixelim var. ne yapayım şimdi, moralim çok bozuldu.
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    nasıl peki
  • Hocam internet destekli sesli komut uygulama - arama vs mümkün ; ama sesli kanal değişimini ben denemedim hoş Tv'yi görmüyorum bile yoğunluktan ama denerim
    Bu aralar önceliklerim farklı biraz

+++++++

LG 1 tane ölü pixeli normal sayıyor 3-5-7 küme halinde kabul ediyorlar,ha ! servise yine gösterin derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 2 Eylül 2013; 21:07:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • printer87 P kullanıcısına yanıt
    bilmem
    tvlerin smart özellikleri hiç mi hiç ilgimi çekmiyor..
    popiler media formatlarını desteklesin yeterli benim için
    smart ı öne sürüpte görüntülerinin 5 para etmeyen tv leri fahiş fiyatlara satmalarıda ayrı tartışılır
  • quote:

quote:

1 tane ölü pixelim var. ne yapayım şimdi, moralim çok bozuldu.

göze batmıyorsa devam et
    uğraşmak istiyorsan değişim talebinde bulun
    1-2-5 fark etmiyor
    ayıplı ürün kapsamındasın ama bunu lg ye yüksek sesle anlatman lzm yoksa anlamıyorlar :)
  • kartal3x K kullanıcısına yanıt
    hepsiburada.com da 47la860v modelinde hala yazıyor digitürk hediyeli diye ....aslı astarı yokmu nasıl yazıyor öteki 47" lerde öyle bişey yazmıyor sadece la860v de var hediye
  • quote:

hepsiburada.com da 47la860v modelinde hala yazıyor digitürk hediyeli diye ....aslı astarı yokmu nasıl yazıyor öteki 47" lerde öyle bişey yazmıyor sadece la860v de var hediye

Evet aynen yazmaya devam ediyor bana kampanyada yapmış alsam mı arkadaşlar. Phılıps 7008 ile la860 arasında gidip geliyorum, hangisini seçeyim sizce. Birde fiyatlar düşer mi yılbaşına kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erol.star -- 3 Eylül 2013; 1:59:08 >
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.