Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İmkan varsa 860'ı al geç derim
  • Ben lg 47la660s kullanicisiyim.Hard disk ten film izlerken altyaziyi gormuyor.Ayni folmi dvd ye atiyorum orada gozukuyor.Sorun neyden kaynaklaniyoe acaba bilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dundarkorkmaz

Arkadaşlar acil yardım diyelim yarına kadar TV alıyorum Lütfen !!

Teknosa---55LA640S + Gözlükler + Kumanda = 3448 TL 300 TL Hediye Çeki. = 3148 TL bazı kartlar 12 Taksit
    HB---------47LA860V + Gözlükler + Kumanda = 3044 TL 100 TL Bonus var....= 2944 TL bazı kartlar 12 Taksit ( 1 Yıllık digiturk )
    Bimeks----47LA740S + Gözlükler + Kumanda = 2899 TL 144 TL Hediye Çeki = 2755 TL Maksi & World 10 Taksit ( 1 Yıllık digiturk )
    Teknosa---47LA660S + Gözlükler + Kumanda = 2699 TL ------------------ = 2699 TL bazı kartlar 12 Taksit
    Teknosa---42LA660S + Gözlükler + Kumanda = 1999 TL 100 TL Hediye Çeki = 1899 TL bazı kartlar 12 Taksit

İhtiyacım olan boyut 47 inç ancak 42 de işimi görür... Sadece parasının ederi olan tvyi almak istiyorum... Parasının ederi hangisi sizce???

Hepsi burada da sepete eklesem de 3499 TL gözüküyor.Kişiye özel indirim nasıl oluyor.

• mto kullanıcısına yanıt
    sefa0304 S kullanıcısına yanıt
    Sepete ekleyince düşmesi gerekli 3044TL olarak
     2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU]

++++++

Film adı ve altyazı dosyası adı birebir aynı olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 31 Ağustos 2013; 13:21:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Sepete ekleyince düşmesi gerekli 3044TL olarak
     2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU]

++++++

Film adı ve altyazı dosyası adı birebir aynı olmalı

yalnız hb'de 3000 tl para verip de üstüne 30-35 kargo vermek hakkaten ayıp ediyorlar ..pek ala 1000 tl üstünü (12 ay taksit için konusuyorum , 6 ay icin kargonun beleş oldugunu biliyorum elbet ) beleş yapabilirler ..teknosa,vatan,kliksa,hizlial , gold hepsinde beleş kargo ..

• quote:

Orijinalden alıntı: mto

quote:

Orijinalden alıntı: ekatmer

quote:

Orijinalden alıntı: mto

quote:

Orijinalden alıntı: ekatmer

quote:

Orijinalden alıntı: 1emred

http://www.vatanbilgisayar.com/landingPage/LgDigiturkKampanya.aspx

LG’den 1 Yıllık Digiturk HD Paketi Hediye Kampanyası Katılım Koşulları

HD Digiturk Paketi Hediye Kampanyası 23.08.2013 – 31.08. 2013 tarihleri arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Satın alınan kampanyaya dahil 55’’ LG TV’nin kurulumunun mutlaka 15.09.2013 (dahil) tarihine kadar LG Yetkili Servisi tarafından yapılmış olması gerekmektedir.

HD Digiturk Paketi Hediye Kampanyası 47LA860V ve 47LA740S model LG TV’lerde geçerlidir.

Hediye HD Digiturk Paketi ile “Giriş Paketi”, müşterinin seçeceği 2 adet “Keyif Paketi” ayrıca “Şampiyonlar”, “Film” veya “Dizi” Paketlerinden seçilecek bir tanesi 12 ay boyunca HD olarak seyredilebilir.

Hediye HD Digiturk Paketi 12 aylık “Dilediğin Zaman” servis üyeliğini de içermektedir. Digiturk kurulumu sırasında IQ kutusunun evdeki mevcut internete bağlanması ve daha sonra üyeliğininwww.digiturk.com.tr’den aktif hale getirilmesi gerekmektedir.

Hediye HD Digiturk Paketi sadece bireysel üyelik için geçerlidir.

Kampanya ile HD Digiturk Paketi hediyesine hak kazanan müşterinin mevcut DIGITURK abonesi olması ve HD Digiturk Paketi hediyesini kullanmak istememesi durumunda DIGITURK toplam 368 TL tutarındaki indirimi üyenin sonraki DIGITURK faturalarından düşecektir.

Kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilmiş olması gerekmektedir.

Müşteriler, TV kurulumu için 444 6 543 LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni arayarak iletişim bilgilerini (ad-soyad, cep telefon no, adres) paylaşacaklardır. LG yetkili servislerinin yapacakları kurulum sonrasında müşterinin kampanya katılım şartlarına uygun olması durumunda Digiturk aktivasyon şifresi kısa mesaj (SMS) olarak müşterinin cep telofonuna gönderilecektir.

Digiturk kurulumları Digiturk Teknik Servisi tarafından gerçekleştirilecektir. Kurulum yapılan adresin şehir merkezinin dışında, köy veya kasabada olduğu durumlarda yol ücreti; 20 metreden fazla kablo kullanımı gerektirecek durumlarda metre başına 1 TL ücret kurulumu yapan Digiturk Teknik Servisi tarafından alınacaktır. Digiturk üyeliğinin 30 TL aktivasyon bedeli müşteriye aittir ve kurulumu yapan Digiturk Teknik Servisine ödenecektir. Üyelik aktivasyonu Digiturk’ün iç kurallarına tabidir, üyelik sözleşmesinin imzalanması gerekebilir.

Digiturk aktivasyon şifresi cep telefonuna mesaj olarak gönderilmiş müşterinin, Digiturk kurulum ve aktivasyon talebi için Digiturk Müşteri Hizmetleri’nin 0 212 473 73 73 nolu telefonunu araması gerekmektedir. Digiturk’e yapılacak kurulum ve aktivasyon talebi için son tarih 23.10.2013’tür. DIGITURK kurulum ve aktivasyon taleplerini en fazla 7 gün içerisinde yerine getirecektir. Aktif edilmeyen Digiturk aktivasyon şifreleri 31.10.2013 tarihi itibari ile iptal olacaktır.

Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir . (Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanundan doğan istisnalar hariçtir.) Ücret iadesi olması durumunda Digiturk üyeliği sonlandırılacaktır.

Bu kampanya başka bir Digiturk ve/veya LG kampanyası ile birleştirilemez.

LG Electronics Ticaret A.Ş. belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) vewww.lg.com/tr sayfasından ulaşılabilir.

lg herhalde elinde 55" lerden elinde kalan stoku bitirmeye çalışıyor

Bu maddeye dıkkat

4. Hediye HD Digiturk Paketi 12 aylık “Dilediğin Zaman” servis üyeliğini de içermektedir. Digiturk kurulumu sırasında IQ kutusunun evdeki mevcut internete bağlanması ve daha sonra üyeliğininwww.digiturk.com.tr’den aktif hale getirilmesi gerekmektedir.

Benim anladığım digitürk her ay 20 tl ilk QI kutu hizmet bedeli geçirecek gibi

Siz ne anlıyorsunuz

Ayrıca IQ internetsiz çalışmaz sanırım

Ne lg nede digi adam gibi bilgi bermiyor

Sizleri yanıltmak istemem ama bildiğim kadarıyla IQ hizmeti HD paketi olanlara zaten bedava veriliyor.Şuan verilen kutuların çoğu da IQ hizmeti veren kutular.
    Evet dediğiniz gibi IQ internetsiz çalışmıyor ama illada IQ kutu alsanda bu hizmeti kullanmak zorunda değilsin.
    Sizin aylık 20 Tl dediğiniz kutu bedeli Plus kutular için geçerli olsa gerek.
    Ama siz yinede almadan iyice bir araştırın...

Digi çağrı merkezine sordum IO kutu yok diyor

Sözleşmedeki maddeyi söylüyom haberi yok bana servis numarası veriyor

Diyorum servis ne alaka nerden bilsin bunu cvp yok

Boktan bir süreç ne lg biliyo ne digi biliyo nede servis

12 ay HD sampıyonlar paketı ok anladıkta diğeri ne ayak

Muhtemelen servisten istediğiniz IQ kutuyu ücretsiz alabileceğinizi düşünüyorum. Diğer kutuları vereceklerini sanmam.
    Verilen paket Mediamarket tarzı teknomarketlerde 549 TL ye satılan Şampiyonlar paketine benziyor. Geçen sene bende almıştım. Ve ücretsiz IQ kutuyu ücretsiz vermişlerdi.

ilk satışa sunulan fiyatların ülkemizde yasaların hezaman %40 ortalama ile vatandaşın yolması üzerine olduğunu varsayarsak firmalarda bunu çok iyi kullandığını düşünürsek lg ile digiturk burada çok iyi bir pazarlama yöntemi takip etmişler

lg satış/pazarlama samsung gibi 2/3-4 ay aradan sonra %30-40 indrim yapacağına (55f8 6000-6500 den 4-4500e fiyat kırdığını varsayarsak) işin içine digiturku sokuyor
    sizin lig tv ve bir iki extra paket üyeliğiniz sezonluk 50 yada 60x12=x lira ortalama desek LG tv ye yapacağı x liralık indirimi geri çekiyor veya %10-15 dolayında tutuyor..
    ve size birde digiturk satmış oluyor
    buna hızlı karar verdikleri içinde alt yapıda bu dediğiniz karışıklıklar meydana geliyor
    gerçi giditurk baştan sona karışık biz süreç orası ayrı.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sefa0304

Ben lg 47la660s kullanicisiyim.Hard disk ten film izlerken altyaziyi gormuyor.Ayni folmi dvd ye atiyorum orada gozukuyor.Sorun neyden kaynaklaniyoe acaba bilen var mi?

hızlı menüden(quick menü) video oynatma seçeneklerine gelin..bazen alt yazı kapalı olaqbiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: dundarkorkmaz

Arkadaşlar acil yardım diyelim yarına kadar TV alıyorum Lütfen !!

Teknosa---55LA640S + Gözlükler + Kumanda = 3448 TL 300 TL Hediye Çeki. = 3148 TL bazı kartlar 12 Taksit
    HB---------47LA860V + Gözlükler + Kumanda = 3044 TL 100 TL Bonus var....= 2944 TL bazı kartlar 12 Taksit ( 1 Yıllık digiturk )
    Bimeks----47LA740S + Gözlükler + Kumanda = 2899 TL 144 TL Hediye Çeki = 2755 TL Maksi & World 10 Taksit ( 1 Yıllık digiturk )
    Teknosa---47LA660S + Gözlükler + Kumanda = 2699 TL ------------------ = 2699 TL bazı kartlar 12 Taksit
    Teknosa---42LA660S + Gözlükler + Kumanda = 1999 TL 100 TL Hediye Çeki = 1899 TL bazı kartlar 12 Taksit

İhtiyacım olan boyut 47 inç ancak 42 de işimi görür... Sadece parasının ederi olan tvyi almak istiyorum... Parasının ederi hangisi sizce???

digi kampanyası önemli değilse 42 la 660 tam f/p olmuş....

Bende 55la640s bakiyorum ama teknosa fiyatinda yanlislik var 2999 tl akilli kumanfa ve 1 yil digiturk hediye 55la660 modeli ise 3499 tl bundada akıllı kumanda ve digi mevcut

• Merhaba
    Bende bir saat önce 42LA640s modelini teknosadan aldım, bugün %80 kurulumunu yapabileceklerini söylediler bekliyorum :) Ürünün yanında Logitech k400 modeli klavye setinide verdiler. İncelemeleriniz için teşekkür ederim karar vermemde çok faydası oldu :)
  • Hepsiburada'nın kargo mantığı resmen mantıksızlık
    Gerçi üçbin ve fazlasını veren 20-30'uda verir diyorlardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 31 Ağustos 2013; 21:06:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Hepsiburada'nın kargo mantığı resmen mantıksızlık
    Gerçi üçbin ve fazlasını veren 20-30'uda verir diyorlardır

mantık aramıycan

adamlar 2.5 liralık çaya kargo almıyolar

3000 tllik tv ye alıyorlar

askerlik gibi bişey hbden alışveriş yapmak

• baybarut kullanıcısına yanıt
    la860 da sesli kanal değişimi var dedi bı satıcı nasıl oluyor yada yedımı beni
  • Bu hafta sonu 47LA860v de dişe dokunur bir kampanya yok

En iyi fiyat 3.044 tl ve 100 tl kredi kartı puanıyla hepsiburada.com

1 yıllık digitürk kampanyasıda 31 Ağustos'da bitti umarım uzatırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: printer87

la860 da sesli kanal değişimi var dedi bı satıcı nasıl oluyor yada yedımı beni

vardı sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 1 Eylül 2013; 13:19:42 >
  • LG 42LA860V televizyonumda USB den film izlerken altyazıda Türkçe karakterler düzgün görüntülenmiyor. Altyazı dili Türkçe seçili olduğu ve son güncelleme de yapıldığı halde durum böyle. Yardımcı olabilir misiniz?
  • ekatmer E kullanıcısına yanıt
    hakkaten arkadaşlar herkes takipte olsun ve en uygun fiyatı birbirimize haber verelim olmamı
  • bende takipteyim. 55la860v alacağız. bu hafta sonu bir değişiklik olmadı. piskolojik sınırı 4000 liranın altına düşmedi. teknoloji marketlerinde sorusturduğum heryerde pazartesi gününe kadar fiyatlarda bir değişiklik olmayacak bugün en ucuzu 4.299 tl lgnin kendi satış mağazalarında teknoloji marketler 4.499 altında fiyat vermiyor. öğrendiğim diğer bir durumsa digiturk kampanyasının 30.09.2013 tarihine kadar uzatıldığı.
  • mAGENTa_ kullanıcısına yanıt
    hepsiburada da 55"la860v digitürk hediyeli 4299 lira lg kendi satış mağazalarıyla aynı fiyat haberin olsun
  • 47 la 860v yada 47 pfl 7008 den herhangibiri 2500 'e düşünce bana da haber verirsiniz , 2014 gibi alırım artık. ..

1500 tl bütçeden - 3500 e çık sonra değmez deyip 2500 e kitlen bendeki hikaye bu

bu arada 860v nin kamera ve skype performansini deneyeniniz oldu mu ...acaba harici olarak voipbuster veya diğer alternatif hizmetlerle de kullanabilir miyiz ses ve görüntü özelliğini ...samsung f8000 'inin kamera performansinin mükemmel oldugunu sölüyorlar umarım lg 'de geri kalmamıştır vatandaşından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 1 Eylül 2013; 15:53:45 >
  • Arkadaslar kunmandadan mute tusuna arka arkaya 4-5kez basınca ses ve vıdeo ayarlarını sıfırlama secenegı cıkıyor... bende yanlıslıkla evt tusuna bastım.

En ıyı video ayarları nasıl olmalıdır?

Renk_? Konstrast vs...._?

tag on etiketinide servis elemanı ne oldugunu bilemedi ben forumlardan ogrendimki NFC ozelligi olan telinizle tv yi onunla baglantı saglıyır. (Turkcell maxiplus ta var)
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.