Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar uzun süre 55 860 sv kovalıyordum... Sonunda psikolojik sınır olan 4000 ün altına inince dayanamadım vatandan 3999 a )))) aldım.... Kurulunca izlenimlerimi yazarım ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sesle kanal geçişi yapabilsek.bu arda f 8500 u gordumde deli birşey gıbı
  • Merhaba arkadaşlar.
    55la660s aldım bugün bimeks ten
    3499
    eksi 175 lira hediye çeki.
    3325e geldi.
    LG nin haftasonuna özel kampanyası.
    her yerde 3499 idi ama bimeks te 175 lira çek vardı. .

Digiturk Paketi de var
    hd giriş Paketi
    2 tane keyif Paketi (belgesel müzik Haber vs) arti 5 büyüklerin maçları
    bugün digiturk baglatsan hd olarak 5 büyük maçlarını izlicem desen ayda 69 lira istiyorlar
    yani atılacak bi kampanya değil
    690 da vardı ama ben 660 seçtim
    gayet iyi bi ürün aldığımı düşünüyorum.

Ayrıca küçük de 42f5570 aldım samsung.
    smart tv
    all share
    dahili alıcı
    wifi ve 106 ekran olması beni cezbetti.
    Samsung u da 1279a aldım teknosa Marmara forumdan

2 cihazı da 11 taksit bonus kartla aldım peşin fiyatına.

hayırlısı olsun diyeyim.

Allah isteyenlere daha iyisini nasip etsin.
    sizce nasıl tercihlerim? fiyat performans olarak nasıl? o kadar para bayıldım beni ferahlatin:)

büyük olan salona küçük olan da oturma odasına.
    büyük olanda 4 5 metre mesafe var acaba televizyon büyük gelir mi?
    izleyenlerin normal hd kanallarda deneyimleri ne şekilde? ? şimdiden teşekkürler. ..

• Fiyatlar yine artmış...

Teknosanın 3,199 + 300 tl hediye çeki

İlave 368 tl digitürk indiriminmi kaçırdım :(

Devam eder dedik bekledik havayı aldık...

Dövizde iyice arttı..

Daha fazla indirimde hayal olur
  • Hafta sonu yaptığı turuncu indirim 47LA860 modelinde,3199+300TL çek kampanyasının çek kısmını fiyata bindirmiş fiyatı 3499TL yapmış
    ne o?... çekle beraber 3199TL olacak.Kafadan 300TL indirim mi ; bindirim mi yoruma açık...

Fiyat tüm satıcılarda sabitlenmiş 3499TL ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 26 Ağustos 2013; 8:41:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Hafta sonu yaptığı turuncu indirim 47LA860 modelinde,3199+300TL çek kampanyasının çek kısmını fiyata bindirmiş fiyatı 3499TL yapmış
    ne o?... çekle beraber 3199TL olacak.Kafadan 300TL indirim mi ; bindirim mi yoruma açık...

Fiyat tüm satıcılarda sabitlenmiş 3499TL ...

Aslında Teknosadaki

3,199 tl eksi 300 tl hediye çeki = 2,899 tl

Ayrıca digi kullanan birisi olarak 2,899-368 tl = 2,531 tl

Bence çok iyi bir fiyattı...

Devam eder dedim acele etmiyim dedim yalan oldu..

Hatta bunun üzerine bir %10 kredi kartı puanı kampanyası yapsaki genelde web subeden yapıyor...

Ozaman ederdi sana 2,431 tl ki..

Resmen bedava :(

Şimdi işin yoksa birsonraki hafta sonunu bekle..

Ordada şöyle bir sıkıntı var 47 inç için açılan digitürk kampanyası 31 Agustosda bitiyor...

• Selamlar.Yeni televizyon almayı düşünüyoruz.Dün teknosada biraz baktık ve 55LA640S makul geldi 3.200'den 2.900'e düşüyor ve yanında digitürk var bir yıllık.Arkadaşlarr biz bu televizyonu bir veya bir bucuk ay sonra alacağız digitürk kampanyası biter mi acaba 55 inch'lerde ? Birde merak ettiğim bir konu var konsollarla oynarken input lag sorunu yapar mı ?
    Tv konusunda çok tecrübeli değilim özellikle LED ve LCD'lerde bilgim yok.Plazma kullanan biriyim.
  • Ay sonunda bitiyormuş digi kampanyası , belli olmaz belki devam eder.
    Oyun modunda yaklaşık gecikme süresi 45,5ms civarında ...

HD Digiturk Paketi Hediye Kampanyası 23.08.2013 – 31.08. 2013 tarihleri arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Satın alınan kampanyaya dahil 55’’ LG TV’nin kurulumunun mutlaka 15.09.2013 (dahil) tarihine kadar LG Yetkili Servisi tarafından yapılmış olması gerekmektedir.

HD Digiturk Paketi Hediye Kampanyası 55LA620S, 55LA640S, 55LA660S, 55LA690S, 55LA691S ve 55LA860V model 55’’ LG TV’lerde geçerlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Ay sonunda bitiyormuş digi kampanyası , belli olmaz belki devam eder.
    Oyun modunda yaklaşık gecikme süresi 45,5ms civarında ...

HD Digiturk Paketi Hediye Kampanyası 23.08.2013 – 31.08. 2013 tarihleri arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Satın alınan kampanyaya dahil 55’’ LG TV’nin kurulumunun mutlaka 15.09.2013 (dahil) tarihine kadar LG Yetkili Servisi tarafından yapılmış olması gerekmektedir.

HD Digiturk Paketi Hediye Kampanyası 55LA620S, 55LA640S, 55LA660S, 55LA690S, 55LA691S ve 55LA860V model 55’’ LG TV’lerde geçerlidir.

Teşekkürler hocam bilgi için :))
  • digiturk 368 lira değil ki arkadaşlar?

şimdi şampiyonlar paketini hiç tv falan karıştırmadan almaya kalksan hd paketle beraber ayda 69 lira istiyorlar.
    o da aylık 900 lira civarı yapıyor..gerçekten iyi bi kampanya
  • Daha önce kendime lglw650s almıştım çokta memnunum. Şimdi abime bakıyorum. İlk etapta "la660s" le "la690s" arasında kaldım. Sanki ikisinin arasında teknik olarak pek fark yok gibi. Ne dersiniz?
    Birde bu paneller lw serisinde mattı şimdi parlak olmuş. Muhtemelen gece güzel görünüyordur da gündüz yansıma parlama yapıyor mu?
    Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 hafta önce Teknosadan 2.999 TL ye aldıgım 55LA640S i 1 hafta sonra iade edip mediamartk/teknosa/darty üçgeninde fiyat çarpıştırıp ( o bu kadar verdi sen ne veriyosun tarzında) en son Vatan bilgisayardan 300 TL indirim yapıp 3.599 a 55LA660S aldım. Hediye Digiturk ü henüz kurmadıgım icin sadece SmartTV ve 3D film testlerini yapma fırsatım oldu.Su ana kadar görduklerime gore fiyatını sonuna kadar hak eden bir TV almışım.Çok şık çok hızlı 1 saatten fazla internetten yabancı dizi izledim bellek hatası falan yapmadı. Sadece ekranın sag alt taraflarında 2 adet ölü piksel cıktı ama hic bir sekilde göze batmıyor. Ne yapmalıyım sizce? 2 piksel için ugrasmaya değer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Daha önce kendime lglw650s almıştım çokta memnunum. Şimdi abime bakıyorum. İlk etapta "la660s" le "la690s" arasında kaldım. Sanki ikisinin arasında teknik olarak pek fark yok gibi. Ne dersiniz?
    Birde bu paneller lw serisinde mattı şimdi parlak olmuş. Muhtemelen gece güzel görünüyordur da gündüz yansıma parlama yapıyor mu?
    Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Gunduz parlama yapmiyor ben kullaniyorum ona ozellikle dikkat etmistim parlama yok (la660s kullaniyorum)

• hepsiburada kişiye özelde lg 47la860v yi tekrar 3044 tl ye indirmiş
  • 42" LA620S aldım , arkadaş geldi kurdu , flash belleğini taktı kullandı gitti şimdi ben flash belleğimi ve mouse takmaya çalışıyorum girmiyor portlara
  • Merhaba,
    Haftaya 40LA640s modelini alacağım, sorum şu, 3 tb 3,5" harddiski sorunsuz olarak tv'de kullanabilirmiyim, Film izlerken altyazı seçmek için ayar ek olarak çıkıyor mu ?
  • 2Tb'a kadar 2tb dahil harici hdd desteği var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 42la620s ile 42la640s arasında ne fark var da 200 tl gibi bir fiyat farkı ortaya çıkıyor?

panelin eski veya yeni olması ne kadar önemli?

bu arada 1800tl civarı bütçem var görüntü kalitesi en önemli kriter benim için bir de usb takıp film izlerim 42" bir tv öneriniz olursa ne önerirsiniz?

42la620s i tavsiye eder misiniz? yetersiz önbellek hatası bu modelde de olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocknrollplane -- 27 Ağustos 2013; 19:07:37 >
  • arkadaşlar...hdd taktığımızda içindeki filmler sadece klasör ve isim olarak gözüküyor....yani çok sade...bunlara internetten afiş..v.s yüklemeyi sağlıyacak bir uygulama yokmu...veya la serisinde plex yüklümüdür acaba...? ben bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: pegasusGS

http://reviews.lcdtvbuyingguide.com/lg-lcd-tv/lg-55la6900.html

http://reviews.lcdtvbuyingguide.com/lg-lcd-tv/lg-60la6200.html

Bakın bakalım burda ne yazıyormuş??? Çok kısa bir araştırma sonucu buldum, zaman olsa biraz daha araştırma ile bunun gibi onlarca kaynak bulunabilir.

Yazılar çok uzun geldiyse hiç yorulmayın siz, ben size incelemerde geçen bir kaç cümleden alıntı yapıyım:

It uses a 120hz panel for image processing that takes care of most motion blur and judder for fast action (burda panel'in motion blur ve judder sorunlarını engelleyen 120hz panel olduğu söyleniyor)

QUICK SPECS
    Full HD 1080p
    120hz Screen Refresh Rate (yine aynı şekilde panelin 120hz panel olduğu belirtilmiş)
    2.1 Speaker System
    Sound Link
    Smart Sound
    Magic Remote (no QWERTY keyboard)

Includes Smart TV, passive 3D TV, a 120Hz refresh rate panel, and 1080p resolution Smart TV, (pasif 3D ve panelin 120hz panel olduğu belirtilmiş)

Ben gecen yazimdada belirttim..3d oynatan bir panelin 50hz olmasi mumkun degildir..takdir edersinizki 3d icin iki goruntu olusur ve bu goruntuler ust uste biner yani 50hz+50hz minimum 100hz olur ve goruntu ulasir..oyuzden 3d oynatan tvlerin paneli minimum 100hz dir..kullandigim iki lg tv var,biri 47lm640s digeri 32la660s mci hz degeri 400 ikisininde ama gercek panel hizi minimum 120hz ps3 te oyun actigim.zaman tvnin bilgilerine girdigimde 720p 60hz degeri gosteriyor 3d yaptiginizdada bu 120hz demektir..kisaca 3d lg tvlerin gercek panel hizlari 120 hz dir yazilimla 400-800-1000 hz lerde deateklenmektedir..

Bu konuda cahilim yanlış bir şey soylersem kusuruma bakmayin ama simdi hu pasifv3d olayinda ttek karedeki görüntü ayni anda iki gözede gitmiyormu yani her 3d görüntü tek kare.
    Ama sizin söylediğiniz mantik aktif gözlük kullanan 3d icin doğru çünkü 3d oluşturmak için önce bir görüntüyü bir goze sonrada ikinci görüntüyü diğer göze yollayarak 3d oluşturuyor ve dolayısıyla sizin dediginiz gibi goruntu aktif ise 50+50 veya 60+60 en az 100 veya 120 hz olmalı ancak pasif 3d de 3d görüntü için tek kareyi dikey ve yatay polarizasyon ile ayni anda iki gözede gonderdiginden teorik olarak 50 veya 60 hz olması mümkün görünüyor.
    Yanlış mıyım...
    Ancak bu 60hz ve 120 hz tv leri nasıl test ettiklerini anlamadım doğrusu.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.