Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sırf şu sorunlar yüzünden LM serisini almadım. Umarım LA serisi tamamiyle sorunsuzdur da gönül rahatlığıyla alırız.
    Cevap için teşekkürler.

@hEro_
    Sizin incelemenizi de bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kotaless -- 5 Mayıs 2013; 12:13:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Sırf şu sorunlar yüzünden LM serisini almadım. Umarım LA serisi tamamiyle sorunsuzdur da gönül rahatlığıyla alırız.
    Cevap için teşekkürler.

@hEro_

Tamamdır ama bir kaç güne ancak yazabilirim.

Işık sızması bulutlanma vb herhangi bir sorunda direk iade ederim zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kotaless

Sırf şu sorunlar yüzünden LM serisini almadım. Umarım LA serisi tamamiyle sorunsuzdur da gönül rahatlığıyla alırız.
    Cevap için teşekkürler.

@hEro_

Şimdiden hayırlı olsun o zaman alacağın ürünü burda yazılanlardan ziyade satıldığı mazada kendi incelemene mutlaka alıcaksın ve o zaman burda yazılanlara hak vericeksin alacağım zaman sadece la40s üzerinde yoğunlaşmıştım gündüz arabayı yıkattıktan sonra teknosaya diğer la serisi tv lere baktım :) sadece görsel olarak ama fazla vaktim yoktu ışık sızması bulutlanma ve görsel farkına baktım la serilerinde ışık sızması ve bulutlanma görmedim görsel olarakta gerçekten iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar size bi kaç sorum olcak deniyen biri varsa yardımcı olabilirmi 42LA640S kullanıyorum time machine II özelliğine baktım özelliği kullanmak için usb saklama cihazının biçimlendirilmesi gerekir dedi hemen tv yi kapatıp hariciyi çıkardım virüsmü var acaba dedim haricide sıfır cihaz 7 tane film var içinde ve kurulum dosyaları.neden biçimlendirmek istesin ikincisi geçerli programı kaydet dedim kaydetmedi bende ayarlara baktım sanırım cihazı kaydetmem gerekiyo DiVX(R)VOD formatında kaydediyo ve oynamatazsınız filan cihazınızı kaydetmelisiniz diyo kaydet dediğimde bi ekran açılıyo ve üstte KAYIT=Kayıt numarası yazıyo ve altta internet sitesinin url si yazıyo sizce bu normalmi ben oraya kaydettikten sonra tanıcaksa niye tv kendi yapmıyo bu işi ve son olarak NFC özelliği eşime telefon alcaktım tv alcam diye vazgeçtim yakında alıcam yapışkanı nereye yapıştırcağımı bilmiyorum ve hangi NFC destekliyen telefonlar bu televizyondaki uygulamayı destekliyo bilmiyorum sadece LG marka telefonlar diye duydum teyit edebilirmisiniz sağolun

• Daha önceki seride de bu mantık vardı HDD'yi TV kendine özel bir dosya sistemi ile formatlıyor ve yalnızca içerisine kaydedilen film-video v.s.medyaları TV üzerinden izleyebiliyorsunuz,aynı modelde bir başka tv üzerinden bile izleyemezsiniz sebep;telif hakları gereğince bu uygulama var.
    Yalnızca dijital yayınları kaydeder durdurur ileri geri alır bu uygulama.
    HDD formatlanmasına izin verdikten sonra Time Machine II aktif olur ,HDD yedekleyebilirsiniz içeriğin kayıp olmasını istemiyorsanız.

NFC tag TV arka paneline yapıştırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 5 Mayıs 2013; 17:52:04 >
  • Bu çok iyi oldu çok sağolasın virüsle alakası olmaması beni şuan çok rahatlattı anlam verememiştim senin mesajından sonra rahat nefes aldım filmleri taşıcam ozaman sağol

• Arkadaşlar kıyaslama değil ama hareket olayıda önemli değil.46es7000 47la660s herkesin kafasında var olan bir soru.aradığım donma titreme vs olmaması.birde samsungdaki bu kit olayı ile yenileme nedir.kafa gitti yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler şimdiden
  • 42LA660S incelemesi için soru fikir görüş alabilir miyim ?

Resim çekip herkesin bildiği şeyleri yazmanın pek bir anlamı yok gibi geliyor. Sorular varsa yazarsanız bende ona göre karalayım üç beş satır

Düzenleme: 47 yazmışım. 42li model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hEro_ -- 5 Mayıs 2013; 18:44:09 >
  • Hocam en başta hayırlısı olsun; şu DVB-T2 yayın desteğine bakabilirseniz ... galiba Ankarada'sınız ve Ankara'da test yayını aktif şu anda.
    (UHF 31. Kanal 554.000MHz frekansında test yayını var star-skytürk360-tv8-tv2-cnntürk-trt1hd-atvhd-samanyolu-ntv-fox-kanaltürk test yayını yapıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 5 Mayıs 2013; 18:59:18 >
  • bende 55lm860v almıştım ışık sızması sebebiyle iade ettim son üçgün kala kılpayı yırtmıştım hala bekliyorum inşalllah bu seriler iyidir yoksa f8000 alacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadalogul

Arkadaşlar kıyaslama değil ama hareket olayıda önemli değil.46es7000 47la660s herkesin kafasında var olan bir soru.aradığım donma titreme vs olmaması.birde samsungdaki bu kit olayı ile yenileme nedir.kafa gitti yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler şimdiden

birde la660s de kamera takılırsa hareketle kontrol olayı doğrumu.menude varmış galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Hocam en başta hayırlısı olsun; şu DVB-T2 yayın desteğine bakabilirseniz ... galiba Ankarada'sınız ve Ankara'da test yayını aktif şu anda.
    (UHF 31. Kanal 554.000MHz frekansında test yayını var star-skytürk360-tv8-tv2-cnntürk-trt1hd-atvhd-samanyolu-ntv-fox-kanaltürk test yayını yapıyor)

Evet arkadaşım test yayını varsa bi denersen herkez mutlu olcak kafalardaki soru işareti kalkıcak cevabı deiştirdim fazla sinirlenmenin anlamı yok aldım artık satan elemanında bi suçu yok oda söyleneni yapıyo tek sorumlu LG Türkiye gibi duruyo

LG

1. Mevcut menü ve opsiyonlar kullanmakta olduğunuz ürün modelinden veya giriş kaynağından farklı olabilir.

2. Ürün özellikleri veya klavzun içeriği ürün fonksiyonlarının yükseltilmesine bağlı olarak önceden haber vermeden değiştirilebilir

2013 model LG LA model ve serisinde DVB-T2 desteği bulunmaktadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaS -- 6 Mayıs 2013; 0:34:48 >

• selamlar,

Çanaktan gelen kabloyu dahili alıcıya bağladığım zaman zayıf sinyal alıyorum. TRT ler ve çoğu kanallar açılmıyor. Show, Kanal d, Fox açılıyor ama Euro D açılmıyor. Enteresan.
    Aynı kabloyu Digiturk'e bağlıyorum hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.

Dahili alıcıda mı sorun var kabloda mı çözemedim :(

Bu sorunu çözdükten sonra DVB-T2'yi de deneyeceğim arkadaşlar. Kusura bakmayın.

@CrazyRio35 @baybarut
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

Hocam en başta hayırlısı olsun; şu DVB-T2 yayın desteğine bakabilirseniz ... galiba Ankarada'sınız ve Ankara'da test yayını aktif şu anda.

DVB-T2 yi reklam kampanyası yapmamaları insana çok ilginç geliyo ne kutuda ne kullanma klavuzunda nede televizyonda böyle bişey yazmazken satıcıların ve LG Türkiye'nin ısrarla DVB-T2 desteği var demesi insanın kafasını iyice karıştırıyo acaba diyorum yazılım güncellemeyleylemi DVB-T2 yapıcaklar ondanmı reklam stratejisi izlemiyolar şu an DVB-T2 yok ama desteği var güncellemeyle DVB-T2 yapıcaz gibi bişeymi acaba durum içindeki sistemi ve yazılımı bilmiyorum sonuçta sizin düşünceniz nedir

• Bu arada ufak çapta görüşlerimi yazdım:
    http://www.tlgcntn.com/2013/05/lg-42la660s-inceleme/

Yazıyı zamanla geliştireceğim.

Şu an ses kısılması ve dahili uydudan sinyal alamama sorunlarım var. Bunları çözdükten sonra DVB-T2 ye de bakacağım :S

Aksilikler bitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

Bu arada ufak çapta görüşlerimi yazdım:
    http://www.tlgcntn.com/2013/05/lg-42la660s-inceleme/

Yazıyı zamanla geliştireceğim.

Şu an ses kısılması ve dahili uydudan sinyal alamama sorunlarım var. Bunları çözdükten sonra DVB-T2 ye de bakacağım :S

Aksilikler bitmiyor.

Yorumlarını okudum umarım sorunlarını bir an önce halledersin aynı servis olayı benimde başıma geldi tv ti aldım telefonlara bakıyodum servis geldi televiztonu satan çocukta yanımdaydı elemana abi hazır malları alcam dedi bende espirili bi şekilde benim mal hazır aşşada dedim orda bi gülüşme oldu benim ürünüde gerirdi yukarı beraber çıktık ki eski televiztonda duruyodu yerinde çocukta kutudan çıkarayım gideyim havası vardı tv bile açılmadı bende abi bizde bilmiyoz yeni ürün zamanla öğrencez dedi tag on yapışkanı çıkardı bırak dedim ben hallederim artık onuda bırak yani zaten bişey anlatmamışın burda sorma sebeplerimde o zaten yaklaşık 4 gün filan dahili uydusunu kullanmdım digitürk kulanıyom apartmandada merkezi sistem olduğu için kablo yoktu babamdan kablo istedim kendi yapmış kabloyu aldım ortadaki teli biraz uzun bırakmış merkezi sisteme taktım sıkarken ortası uzun olduğu için kabl arkadan çıkıyomuş bende fark etmedim kanllar bi gidiyo bi geliyo bi gidiyo bi geliyo hiçte aklıma gelmemişti sonradan fark ettim kabloya dikkat et derim bide kaliteli kablo daha iyi yayın yapıyo diye duydum ne kadar doğru bilmiyom dahili uyduda bende darkettim 2sn bazen 3sn oluyo kanal aralıkları lig tv yi kapattım belgesel ve spor kanalları için dursunmu komplemi kapatayım diye düşünmeye başladım

• Anladım. Servis elemanlarına da bir şey demiyorum artık, kimisi yardımsever cidden yardım etmeye çalışıyor kimisi de bırakıp gitmek için can atıyor. Burada hata bende de var. Tv'nin heyecanından mıdır nedir artık bir dahili uyduyu deneyelim demedim. Digiturk mü kullanacaksınız dedi evet dedim apar topar digiyi bağladı dahili uydu için de kabloyu takınca çalışır dedi. Arada kaynadı sonra.

Birazdan arayacağım kendilerini, hem sesi hem de uyduyu söyleyeceğim. Kablo 2 harici uydu alıcısında çalışıyor. Tv de çalışmıyor. Anlamadım gitti.
  • Teknosada LA serilerini incelerken görüntülerde patates cipsi gibi tırtıklanma olduğunu gördüm. Yayından dolayımı bu şekilde? yoksa bu tvlerde problem mı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vurucu05 -- 6 Mayıs 2013; 11:09:11 >
  • Söylediğiniz görüntüye en azından ben rastlamadım ama görüntü paylaşımından olabilir,teşhire özellikle sorunlu panel koymazlar ki albenisi olsun...
  • Evet oynatabiliyor..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.