Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.832
Cevap
70
Favori
446.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni güncellemede dikkatimi çeken bir şey oldu. dün akşam film izledim film başlarken hemen ayarlara girip altyazı kod sayfasını türkçe yapıyordum yoksa türkçe karakterleri göstermiyordu bir baktım otomatik yapmış...
  • beyler tvyi bilgisayardan kontrol etmek için bir uygulama var mı
  • Arkadaşlar 42 la660s var bazen tv de görüntü gidiyor ses var. Arkada silüeti var ama görüntü yok gibi.
  • bugun teknosadan aldım 47" LA640s modelinden yarın kurulum olucak bakalım inşallah sorunsuz olur
  • Maktoyu M kullanıcısına yanıt
    sadece adana da var ve hepsi teşhir
  • yeni özellik Uygulama Sıfırlama gelmiş. Artık kanal listesi silinmiyor, sadece ayarar default değerine geliyor. Yani fabrika ayarlarına dön diye birşey yok.

Tuhaf olan değişikler
    Bende e2 ile Star kayboldu yerine NTV ve NTV Spor geldi.
    Ulusal Kanal ile Halk TV frekansı bozuldu izlenemiyor, transponder ekle vs ile uğraştım ama bir türlü bir daha bulamadım.
    Kanal silme neredeyse iyice etkisizleştirlmiş. Silmek yerine yeni kanal bulursa ekleme yapıyor.

Sonunda Oto Arama'da "Sil" diye bir seçenek buldum şimdi tüm kanalları sıfır yeniden taratıyorum.. Umarım bu saçma kanal değişiklikleri ve bozuk duran düzelmeyen frekanslar düzelir. (Halk TV ve Ulusal kanal ilginç bir tesadüf(!))
  • Arkadslar 42la660s tv var kablosuz ağa bağlıyken hd kanallarda anlık donmalar oluyor teledünya kullanıyorum yokmu bu işin bi çözümü neden yapıyor olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cibitci kullanıcısına yanıt
    Yazdığınız tamamen ağ hızı ile ilgili
    özellikle ağ trafiğinin yoğun olduğu saatlerde normaldir.
  • baybarut kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolasın bende tvde bir sorun var sandım Gerçi net hızımda iyi genellikle star hd de yapıyor

• Quick menude çıkan "Ses Tanımı" tam olarak ne işe yarıyor bilen var mı?

Açık'ta seçsem Kapalı'da seçsem (mic tuşuna basıp) Sesli Arama yaptığımda global arama sonuçlarını veriyor. LG'nin sitesi olsun viki olsun hepsi sesli aramak için yazıyor ama
    Ne kanal değiştirmeye yarıyor ne de Mic Tuşuna basmadan kullanmaya faydası var.. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

Bir de aynı menudeki MULTIFEED ne işe yarıyor ?
  • arkadaşlar 3d filmlerde altyazı kayması sorunu mevcut ben de. televizyonumun modeli la660s. sizler bunu nasıl çözdünüz
  • Akıllı kumandadan filmi izlerken p+ p- tuşlarıyla ayarlayabilirsin

• Beyler usb ye 2k ve 4k video yükledim televizyondan açamıyorum desteklemiyor markette açacak media player yok nasıl açabilirim ?

Biz televizyona dışarıdan uygulama yükleyemezmiyiz tarayıcısınıda beğenmiyorum çok ağır
  • LG Apps sistemi hariç üçüncü parti yazılım yüklenemez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • baybarut kullanıcısına yanıt
    LG la serisi webos güncellemesi alacak mi? TV de her gün önemli güncelleme gelecek uyarısı veriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende lg la620 var guncelleme geldı ama ben fark goremedım....
  • meddah58 kullanıcısına yanıt
    Zaman gösterecek. Ben geleceğini düşünüyorum. Heyecanla bekliyoruz
  • ecü kullanıcısına yanıt
    İnşallahya şuanki işletim sistemi hiç stabil değil
  • 47LA690S sahibiyim Tvyi alali 5,5 ay civari oldu ve isik sizmasi mevcut, ozellikle siyah ekranda belli oluyor. TVyi servis degisim mi yapiyor yoksa fatura degerini hediye ceki olarak mi veriyor?

• coaxem kullanıcısına yanıt
    İkisi de olmuyor maalesef TV yi mutsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.